Aloe Vera

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 20. Jul. 2011 7:05

:lol: :lol: :lol:
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Jess°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jess° » 04. Avg. 2011 17:49

Jst imam pa doma posajeno aloe vero, pa me zanima, kak bi nardila iz nje kakšno mazilo.. Vem da se ene kreme (npr. ognjičeva) lahko delajo nekak s svinjsko mastjo. Ni glih prijetnega vonja, sam je pa učinkovito. No če katera pozna kakšen recept, se priporočam!
passi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 10. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a passi » 09. Feb. 2012 14:56

Moyka napisal/-a:No tudi jaz uporabljam te izdelke in so super. Tale gel te res spremeni od znotraj in ti sčisti organizem.. res da je ogaben ampak ga moraš spit itak sam zjutraj in zvečer po 0,3...

če katero zanimajo ti izdelki naj mi piše na naslov: mojca.ploj@hotmail.com

lp



se strinjam, okus je res obupen, ampak se kar navadiš. jaz se počutim bistveno boljše, odkar ga uporabljam. Itak pa moja babica pravi, da imajo vse zdrave stvari zanič okus, zakaj bi bila aloe vera drugačna :) :)
Zadnjič spremenil passi, dne 21. Maj. 2018 11:55, skupaj popravljeno 2 krat.
Wellness.B
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Wellness.B » 09. Feb. 2012 16:18

jaz pa pijem koncentrat aloe ki se meša z vodo, super prebava in pijem jo tudi po obrokih če je kaj pekočega... moji starši so si želodčne težave odpravili po 3 mesecih.. sam ta se ne dobi v trgovinah
funny baby
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 23. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a funny baby » 11. Feb. 2012 15:18

Prebrala sem nekaj prvih postov. Vsi tisti, ki govorite, da je zanic okus... 100% sok aloe vere, ali 99%, saj ne vem tocno, se mesa z drugim sokom ali z vodo. Pise tudi v navodilih. Tudi pise, da je sam sok prevec mocnega okusa in ga niti ni priporocljivo piti samega. Tudi odmerek je naveden, zraven dobis kozarcek, vec kot tist kozarcek ga ne smes. Baje najvec dva tista kozarcka na dan.
Ce pa kupujete fejk aloe vera sok iz mercatorja je pa to drugo.
Uporabniški avatar
ricola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 15. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ricola » 27. Mar. 2012 10:29

A doma je možno vzgojiti aloe vero, ki je užitna? Kako iz nje narediti sok / izvleček 7 mazilo?

Kakšne izkušnje?
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 08. Apr. 2012 12:52

Tole bo pa treba mal sprobat za mojo kožico. :D
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 19. Apr. 2012 11:59

jaz mam stoprocentno čisto aloe vero, pa piše, da se LAHKO meša z vodo ali sokom, ni pa nujno. jaz jo pijem čisto, pou deci na tešče. mal je zanič okusa, ampak če znaš pit, okusa ne čutiš.
piše tudi, da sta priporočljiva do dva kozarčka na dan, kar pa ne pomeni, da jih ne smeš spit tri - enako kot z vitaminom C, priporočen odmerek je npr 100mg, kar pa ne pomeni, da nekateri ne smejo zaužiti npr 500mg.
jaz nevem, kakšno alojo pijete vi, da je ni priporočljivo piti nerazredčeno..na moji to nikjer ne piše
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 04. Jul. 2012 21:14

Mene zelo zanima katere sokove to kupujete in kje? Kar sem jih videla so bili zelo dragi... Za koliko časa jih pa imate? Jaz sem fenica smoothijev in bi si ga v smoothie zmešala :razz:
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 26. Avg. 2012 9:33

MIS_MAS napisal/-a:Podjetje FOREVER, kjer vsi izdelki temeljijo na naravnih sestavinah, glavna sestavina je aloe vera.

https://www.foreverliving.com/marketing/Home.do


Ravno tega uporabljam/pijem sama. Vsaki dan, mogoče čisto malo razredčim z vodo. Tisto "stekleničko" imam nekje za cca. mesec, cenovno me pride v povorečju 40€/mesec.
Je pa kar se tiče bolečin/težav ki sem jih imela-boljše. :)
andrejkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 29. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a andrejkica » 21. Mar. 2018 14:27

Tamala ima atopijski dermatitis, pa sem na netu zasledila, da aloe vera full pomaga. A ima mogoče katera izkušnje s tem? Je aloe vera od proizvajalca Now dobra?
zalaZala77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaZala77 » 29. Okt. 2018 10:43

Andrejkica, če se še zanimaš za aloe vera gel... mi imamo doma tega od Fruit of the Earth, hitro zaceli, pa pomaga pri dermatitisu, samo moraš mal potrpeti, ker na začetku, ko namažeš, lahko kar peče, sploh če je kakšna hujša oblika dermatitisa. Kupiš ga lahko tukaj: https://www.hisa-zdravja.si/kozmetika-z-aloe-vero

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov