Zakaj me to ženske sprašujejo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

m80
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 19. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a m80 » 19. Feb. 2014 23:50

Pozdravljene

Ker ste na temu forumu večinoma ženske in moje vprašanje zahteva odgovor iz ženskega pogleda, vam sedaj pišem in sprašujem zakaj se mi to dogaja?

Sem 20 let star in velikokrat, ko sem sam z žensko, ki je prijateljica ali poznanka (od 18-25 leto so stare) pride do tega da ona/one sredi debate vpraša nekaj takega;
" in kdaj se mislš ti poročit ? *nasmeh* a že maš kšno" kaj pa otroke a bi jih mel, pa kdaj"....to se zgodi samo če sem sam z njimi

Čudno se mi zdi, ker sem še mlad, da dobivam takšna vprašanja... Vprašanje je ZAKAJ ME TO SPRAŠUJEJO pri teh letih? sam sem še mlad



Pa še eno vprašanja kaj si mislite o fantu, ki je;

DA SE OPIŠEM

-sem normalno postaven, normalno visok
-rad berem knjige, hodim v hribe, dobre TV serije
-rad globoko razmišljam in se pogovarjam o bolj resnih temah
-znam se šalit
-sem samostojen( sam kuham, občasna dela v tujini,...itd)
-sem komunikativen
-ampak namesto žurke v petek zvečer imam raje 3 prijatelje doma pivo, poker, šport.....
-ne razumem svojih sovrstnikov, kako so lahko tko na "izi" brez ciljev(finančnih, nepremičnine, itd) saj se znam sprostiti ampak to kot sprostitev ne pa kot stil življenja (samo party in spanje in pufi )
-sovražm opravljanje
-sovražm velike zabave z preveč ljudi, ker so potem med njimi taki bedaki in ozkorazgledani osebki, da potem ni užitka tam ampak prenašanje antipatičnih, težakov..ozkorazgledanih debilov
-raje kot opravljanje imam odprt pogovor o čemer koli, kar je zanimivo
-rad imam dober humor "zajebancijo", ki je bolj na nivoju pa ne mislm na moralnem nivoju ampak intelektualnem..... da ni kr nekej


Moja slabost je, da se nočem preveč pogost dobivat z prijatelji, rad mam mir... Ampak, če pa grem za 2 dni z njimi na dopust (smučanje, itd) je zajebancija in čeprav uživam ob njihovi družbi velikrat rečem ne na povabilo za kavico, žurko,itd... in oni tega ne razumejo in mislijo, da mi je vseen za njih.
pač rad sem sam in delam na sebi se razvijam
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Feb. 2014 23:57

Sprašujejo te bodisi, zato ker so a.) zainteresirane b.) iz firbca, dolgčas, ker sta sama. 99% velja a.) scenarij.
Glede ostalega pa..zdiš se fajn, edin problem je ta "asocialnost", ljudem moraš dat vedt, da si takšen tip človeka, ne pa da ti ni mar zanje..Pa kdaj pa kdaj moraš žrtvovat malo in ti dat iniciativo za srečanje. Ravno zato, ker ti je mar zanje.
It was forever..but it didnt last long..
m80
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 19. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a m80 » 20. Feb. 2014 0:07

@Evelyn... malo čudno vprašanje, kaj si misli ženska o men, če me vpraša čist tko sred pogovora; "kdaj si ga prvič na roke metu" jest sm pr 14 letih si jo prvič"

Drugače je v redu punca prijazna, razgledana, luštna, pa v družbi zlo normalna. Prva ženska po 3 letih, da mi je res všeč....
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Feb. 2014 0:10

Ti vi bistvu govoriš o eni sami, ne o večih očitno?
Jaz iz tvojega zadnjega posta razberem samo to, da je ženska kar brez dlake na jeziku. Jaz bi verjetno zelo debelo pogledala na tvoje mestu :)
Za kolege pa se strinjam z Evelyn, eno je introvertiranost oz nagibanje k temu, eno pa je nezainteresiranost. Kolegi so le kolegi in če ti ni res vseeno za njih, se vseeno splača potruditi za njih in ostati v nekih rednih in kvalitetnih odnosih.
The world is as you are.
m80
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 19. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a m80 » 20. Feb. 2014 0:32

Glede kolegov se strinjam in tudi zadnje čase to sprejemajo vedno bolj odprto. Govorim drugače o večih deklet (6), ki so zadnje leto to vprašale.

Glede te, ki me je vprašala glede drkanja pa me niti ne moti to, ker me z nobenim vprašanjem ne moreš šokirati. In če vem, da je človek do drugih diskreten in do tebe odprt se lahko res pogovarjaš o marsičem z menoj

Kaj pa ne maram na ženskah je pa;

- opravljanja in komentiranja za vsako osebo
-obsesivno iskanje pozornosti
-ozko razgledanost (samo čevlji, kavice, nakupovanja, medsebojna tekmovanja, drama, )
- dokazovanje pred prijateljicami
-nelogika

Meni je zgled na zadnjem mestu, raje imam "punco z glavo" kot lepotico. Samo brez zamer punce ZELO malo vas je takih, kje se skrivate? ker vzunaj je polom
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 20. Feb. 2014 1:04

to je res čudno, ne rečem da bi imel 30 let, ne pa 20.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 20. Feb. 2014 1:18

Ne mores verjet browneyes, ampak celo obstajajo normalni tipi in ne neki cumpumperji, ki jih ti obiskujes.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Feb. 2014 12:21

m80 napisal/-a:@Evelyn... malo čudno vprašanje, kaj si misli ženska o men, če me vpraša čist tko sred pogovora; "kdaj si ga prvič na roke metu" jest sm pr 14 letih si jo prvič"

Drugače je v redu punca prijazna, razgledana, luštna, pa v družbi zlo normalna. Prva ženska po 3 letih, da mi je res všeč....


Spet..zainteresirana..in malo cocky. :) Jaz bi tipa to vprašala samo, če bi bila tesna prijatelja in bi vprašala iz firbca, ali pa če bi bila tesno something else :D in bi hotela napeljati na nekaj drugega. Torej spet, eno od tega..Odvisno od tega kakšen tip osebe je, se z drugimi tudi tako sproščeno pogovarja o spolnosti? Če ja, potem nisi nič posebnega. Če si pa izjema pa je spet, verjetno zainteresirana.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 20. Feb. 2014 13:58

Zakaj jaz nikoli ne spoznam moškega, ki bi rad bral, hodo v hribe pa gledal tv serije ne pa 24/7 visel nekje :mrgreen: pa kuhal + igral poker

enkrat sem spoznala enega takega, ampak je mel pred mano samo eno in me je delalo živčno. seks je bil temu primerno zanič.

meni se zdiš čisto kul, zato pa te ženske hočejo oženit haha :mrgreen:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 20. Feb. 2014 14:23

katy. napisal/-a:Zakaj jaz nikoli ne spoznam moškega, ki bi rad bral, hodo v hribe pa gledal tv serije ne pa 24/7 visel nekje :mrgreen: pa kuhal + igral poker


ga maš tuki pred nosom :D (ok, črtaj knjige, hribe zamenjaj z drugačno telovadbo, pa smo tam) sam fajn je povedat še ponudbe, ne sam zahteve :P
hej norci :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 20. Feb. 2014 16:01

katy. napisal/-a:meni se zdiš čisto kul, zato pa te ženske hočejo oženit haha :mrgreen:


Točno isto sem tudi jaz pomislila. :D
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 20. Feb. 2014 16:41

Mater skoraj isto kot bi mene opisal v čisto prvem postu :eek:

Ja, ko mene kakšna prijateljica to vpraša, takoj pomislim da me preverja, če sem njen sanjski dečko, pri tebi delajo isto :P Ne boj se, odgovori pa zmeraj po resnici, razen če se ji želiš "priliznit" :lach:
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 20. Feb. 2014 17:36

zato ker si ... 3.. 2..1... alfa.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 20. Feb. 2014 17:48

slovenc79 napisal/-a:
katy. napisal/-a:Zakaj jaz nikoli ne spoznam moškega, ki bi rad bral, hodo v hribe pa gledal tv serije ne pa 24/7 visel nekje :mrgreen: pa kuhal + igral poker


ga maš tuki pred nosom :D (ok, črtaj knjige, hribe zamenjaj z drugačno telovadbo, pa smo tam) sam fajn je povedat še ponudbe, ne sam zahteve :P


ne hvala (: knjige so zelo pomnembne, pa hribi tud.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Feb. 2014 18:57

pol pa sem jaz tvoj sanjski moški :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov