Na čem sem z njim?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Metuljčica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 10. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Metuljčica1 » 10. Nov. 2013 17:11

Živjo:) brez nekih čudnih komentarjev, zanima me samo vaše mnenje, ker se sama več ne znajdem v situaciji. Pisala sva si približno en mesec, izogibala sem se srečanju z njim, nevem od kje strah.potem sem zbrala pogum in preživela sva lep večer, u kinu in nasploh pogovor z njim.na prvi pogled preprost in simpatičen fant.nekaj dni zatem me je povabil na morje za cel vikend in tud to lahko rečem, da je blo proti mojim pričakovanjem.sprejela sem, ker sem si ga želela bolj spoznat in odločitev je bila pravilna.rekel je, da še nobene do zdaj ni peljal.bil je nežen, pozoren, prijazen, vse to, kar bi si vsaka punca želela od fanta.v večini sva ga preležala objeta in kot najbolj srečen par, tud spolnost je bla umes, ampak mislm, da je to nekak spadal v vse to med nama.en dan sva šla tud vn skupej na kosilo, res eden lepših vikendov do zdej, ker je blo tud dost komunikacije, velik sva si povedala in zaupala.potem sva si čez teden pisala, manj kot prej, zvečer par smsou in to je to, pa mi je proti koncu tedna rekel, da me pogreša.povabila sem ga h sebi in preživela sva še en lep večer.z njim se svet ustavi, ne da bi se zaljubila, ampak ta nežnost in pozornost, lahko bi rekla, da se vse skupaj razvija v pravo smer..pa se ga ne upam vprašat, da razčistiva situacijo, kaj on čuti do mene, kakšna se mu zdim..do te teme še nisva prišla v vsem tem času, nočem hitet in silit vanga.bojim se, da bo potem kar zvežal.uživam v tem, kar imava in nikamor se mi ne mudi, ampak nočem tratit časa, če sem mu samo igračka za prosti čas ali za obdobje, dokler ne najde boljše.brez nergavih komentarjev prosim in hvala za vse nasvete. :) :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 10. Nov. 2013 17:16

Lepo ga povabi na pijačo, in mu povej točno to kar si napisala tukaj.

Tipi cenimo iskrenost, bolje kakor da sta v šah položaju...vprašaj in razjasni to.

Sicer ne vem, samo po tem kar sem prebral...si mu všeč, noben tip ki bi hotel le sex ne bi bil tako neumen da bi rekel, da pogreša to žensko z katero nekaj šmugla.

Všeč si mu, samo je še preveč posran da bi te vprašal.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 10. Nov. 2013 17:16

Sori, nergav komentar: dej ne kompliciri pa če te res muči kaj mata preprosto vprašaj.

Mislm kaj vam ni jasno ženske, če kej hočete zvedt pač vprašate, če kej hočete nrdit pač to nrdite in če vam tip ob tem zbeži ste pa prekleto neumne, da zaradi tega jočete še bolj pa ste neumne, če hočete tipa, ki bi zaradi vaših vprašanj zbežal, obdržati.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 10. Nov. 2013 17:18

Koliko sta pa stara?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Nov. 2013 17:19

Mislim, da brez nergavih komentarjev na tem forumu ne bo šlo...
Sicer ne razumem točno v čem je tvoj problem, ampak zdi se mi, da ne veš če sta oba na istem mestu, oz imata oba enaka pričakovanja glede vajine zveze? Mislim, da je edina rešitev da ga direktno vprašaš, saj ti lahko edino on odgovori na to vprašanje. Če še nista imela "the talk-a" je torej skrajni čas da to opraviš.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
g.AI.a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 21. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a g.AI.a » 10. Nov. 2013 17:20

Tudi jaz mislim, da bi ga morala vprašat kaj pa kako. Saj za zgubit nimaš nič, vsaj vedla boš na čem si in to je to. :)
Good luck! :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Nov. 2013 17:27

Se strinjam z Evelyn (in ostalimi).
Res pa težko razumem punce, ki lahko z nekom seksajo, ga povabijo k sebi, ni da ni, potem pa si ne upajo vprašati na čem sta.
Saj, lahko čakaš, lahko pa se prepustiš toku. Ampak tebe zanima :) Torej vprašaj.
The world is as you are.
Metuljčica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 10. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Metuljčica1 » 10. Nov. 2013 17:37

Sicr je laži rečt kt nardit, ampak bom probala nekak to spelat use skupej.stara sva 20 in on 22.
in hvala vsem. :) :)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 10. Nov. 2013 17:40

Slika
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
g.AI.a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 21. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a g.AI.a » 10. Nov. 2013 17:54

^hahaha :D
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 11. Nov. 2013 12:39

če boš spraševala, bo spizdil, stoprocentno.
izpadla boš neučakana in obupana.
Uporabniški avatar
g.AI.a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 21. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a g.AI.a » 11. Nov. 2013 13:32

Dvomim. Če bo, potem je pač kreten. :D A ni dobro, da se ve kam to pelje in kaj pričakovat? Ne vem zakaj bi zaradi tega izpadla obupana. Jaz vedno raje vprašam, kakor pa da samo nekaj gruntam in se sprašujem.
Metuljčica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 10. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Metuljčica1 » 11. Nov. 2013 17:10

No napisala sem mu in namest odgovora sem dobila sam prelaganje, še tud pisau ni še nič od učerej zvečer. mislm da je tuki pol glede njega use jasno, fantje so pač zakomplicirana bitja.
in ne mislm da nism izpadla neučakana, zanima me sam, kakšno je njegovo mišljenje, ne bi se rada nanj še bol navezala pol bo pa kar naenkrat usega konc, škoda truda sploh u tem primeru. :ja:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Nov. 2013 17:39

Metuljčica1 napisal/-a:fantje so pač zakomplicirana bitja.


Meni pa se sploh ne zdi, da bi bili zakomplicirani. Mislim, da je prej to, da si punce vedno mislimo, da so. Znaki so vedno tu, samo ene jih nočete prebrati ;)
The world is as you are.
Metuljčica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 10. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Metuljčica1 » 11. Nov. 2013 17:52

Hm...mogoče včasih res, včasih pa enostauno neveš kaj si mislit. :wink:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov