So visoki moški privlačni?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

spellamarnnna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 23. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a spellamarnnna » 23. Avg. 2012 17:08

ali so vam všeč visoki moški al ne? Meni so super seksi, ampak ob kavi s prijateljico nisva našli skupnega odgovora na to vprašanje, sva se odločili da povprašava še ostale, saj veste, več glav več ve :)

če pa imate pol minutke časa in ste pa lahko odogovrite še na to vprašanje v najini speltni anketi, hehe da bova imele še oprijemljive rezultate, vsekakor jih sporočiva :) http://www.mojaanketa.si/anketa/241628373/ :)

[/url]
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 23. Avg. 2012 17:16

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 23. Avg. 2012 17:52

Hehe jaz absolutno ne hodim z moškimi pod 185cm to je pa res moje edino pravilo. Imam srečo in imam 2m visokega tipa :D
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 23. Avg. 2012 19:01

Visoki moški so seksi, med majhnimi se pa najde kakšna izjema ki je tudi seksi :P
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 23. Avg. 2012 20:04

Men je moj fant najbl seksi tip pod soncem, pa je od mene višji samo par centimetrov (jaz merim 170). Če je tip velik in suh, mi itak zgleda k kšna suha jesenska veja, sploh če se še mal krivo drži, al pa če ma špičasta ramena. In to definitivno ni seksi.
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 23. Avg. 2012 20:13

Ja ponavadi so majhni tipi v faco bolj luškani ampak jaz tako ali tako ne maram nekih baby obrazkov... Ne vem mene neizmerno privlačijo visoki moški, sam, da je visok mi je že všeč mi je skoraj čisto vseeno kako izgleda v obraz (ga tko ne vidim do tja gor :D ). Če ma pa še široka ramena in je tudi drugače bolj možat (mišičast) potem je pa konec z mano...
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 24. Avg. 2012 9:44

Fatalna napisal/-a:Ja ponavadi so majhni tipi v faco bolj luškani ampak jaz tako ali tako ne maram nekih baby obrazkov...


Jas poznam ful visokih z baby obrazki :P
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 24. Avg. 2012 12:57

ja točno to. ponavadi so tisti pingvinčki v faco bolj luškani, ampak to meni ne odtehta tistega njihovega miniaturnega telesa in t.i.č.a.
višina se mi zdi zdelo pomembna. fajn mi je da se obujem pete in da sm potem isto visoka kot tip. se pravi more tip imet vsaj 180. če ne je zame pingvin in ga nekako manj spoštujem.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Avg. 2012 15:21

browneyes napisal/-a:... miniaturnega telesa in t.i.č.a.


Potem misliš, da imajo manjši tip manjšega oz. miniaturnega?
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 24. Avg. 2012 15:48

Jaz sem visoka 181/183cm, pa se izbira skrči. Tako visoki (nad 190cm) mi niti niso več seksi, so mi nekako pregrobi, ne vem ... :nixweiss:

Tako da pač tu nekje, kot sem sama, kakšen centimeter več. (Petke nosim pa itak blazno redko, kadar jih obujem ljudje kar buljijo za menoj, pa mi ni preveč prijetno.)
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 24. Avg. 2012 16:03

Po izkušnja sodeč ja :D
Ampak ni pa nujno... Izjava, da si jih ne spoštuje pa ni na mestu, ker potem nekdo ne bi tebe spoštoval ker imaš ne vem tako in tako barvo las ali pa oči, kar je grozno! Lahko ti niso všeč, ampak spoštovanja se pa ne da določat glede na videz.
mala_blondinka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 10. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a mala_blondinka » 24. Avg. 2012 16:30

Meni so tudi bolj privlačni visoki moški, če ima temu primerno še težo (npr.180/85 ali pa kak kg več) mmmmm.
Poznam pa zelo veliko moških ki nimajo neke višine pa so tudi prav sexi, simpatični....

Kaj pa vitki moški?
Mene taki ne privlačijo.

Menim pa da si spoštovanja človek ne zasluži z videzom, vendar z svojim dejanji........

L.p
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 24. Avg. 2012 17:39

ja, majhni tipi imajo majhnega. izjeme so redke.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 24. Avg. 2012 20:46

^^Moje izkušnje so pa drugačne. (Oziroma odvisne od tega, kaj je zate majhno, to je res relativno. :D )
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Avg. 2012 23:03

browneyes napisal/-a:ja, majhni tipi imajo majhnega. izjeme so redke.


To govoriš iz svojih izkušenj? Ne zdej mislit da kaj slabega s tem mislim, samo me res zanima...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov