Ko ti reče: Hvala, ker si prišla...

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lola1511
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1511 » 08. Feb. 2012 11:30

Že v drugem razmerju se mi je zgodilo, da mi je fant rekel: "Hvala, ker si prišla!"
Kaj bi to po vaše pomenilo? S tem, da enkrat me on povabi, drugič, se sama najavim. Pa ne gre vedno za seks oz., da sva seksala, ampak sva se čisto normalno samo pogovarjala...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 08. Feb. 2012 11:44

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 08. Feb. 2012 11:47

Jah pač vesel je, da si prišla do njega a ne :D Ne vem, kaj drugega bi to lahko pomenilo. Pač upa, da boš še prišla, pomoje :D

Iz tega stavka jaz ne bi sklepala nevemčesa. Mislim druge stvari so bolj ključne za to, da bi sklepala, kaj misli s tabo. Če je to to, kar te v bistvu matra :)
Uporabniški avatar
intermezzo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a intermezzo » 08. Feb. 2012 12:59

:rofl:

Poslušaj, kaj te lahko vprašam kok je pa star ta h kateremu hodiš? Mislim, glede na to kakšna vprašanja si ti za brezveze postavljaš iz take fraze, je malo... Pa no, okay.

"Hvala ker si prišla" - ja pač happy je bil ker si prišla, očitno je pač tudi vljuden človek in se vsakemu zahvali za obisk.
Iz take kratke "zgodbice" ti ne moremo kej dosti več svetovat.
*.*
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 08. Feb. 2012 13:11

To je ist k una tema "kaj je mislil s tem, ko je rekel "se slišiva"" :roll: nvem a vam je olika tok tuja, da vam je čudn ko nekdo reče "tnx da si pršla" al ste sam mal čudaške pa morte zakomplicirat every liitttlee thiiiingg..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Chikitaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 5. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Chikitaa » 08. Feb. 2012 13:24

[quote="intermezzo"]:rofl:

Poslušaj, kaj te lahko vprašam kok je pa star ta h kateremu hodiš?

tudi mene to zanima.
Ena varjanta je, da je zelo vesel, ker si prišla in se ti tako zahvali. Po mojem ni povezano s sexom. Druga pa je, da ne pričakuje, da boš v resnici prišla in je potem prijetno presenečen:) se mi zdi, da tebe skrbi bolj drugo, ali se motim? ali mu daješ mogoče občutek, da ti ni všeč?:) sicer ne vem na kakšni ravni temelji vajina zveza, predvidevam pa, da je začetno spoznavanje... vsekakor pa mislim, da se stem ni treba ukvarjati:) mislim da ni nič negativnega pri temu da se ti zahvali.:))se strinajm z Evelyn
pa lep sončen dan še naprej;)
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 10. Feb. 2012 9:09

Hvala, ker si prišla.*

HVALA , KERSI PRIŠLA.


*za razlago klikni na besedo
Kampara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kampara » 24. Maj. 2012 23:48

Lahko je to ena njegovih fraz, lahko, da to izvira iz vzgoje. Kaj pa če se dobita enkrat nekje na nevtralni lokaciji, kamor bosta mogla oba prit?
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 26. Maj. 2012 7:22

Pomeni, da je papak, ki je zelo hvaležen že, da se sploh ukvarjaš z njim.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Maj. 2012 14:07

očitno ima izkušnje s tem da včasih kakšna sploh ni prišla čeprav je bil zmenjen..

ali pa je imal premal zmenkov in se obnaša preveč vljudno, kot da si nvm kaj.. exactly my problem :)
hej norci :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 26. Maj. 2012 14:25

Zakaj preveč vljudno? o.O Pač je lepo vzgojen oz. mu je to v navadi, če pride kdo na obisk. Meni se zdi to najbolj navadno... Ne vem sicer natančno, v kakšnem odnosu sta zgornji osebi (ali sta že par ali se šele spoznavata, sta bolj kolega itd.), ampak mi si s kolegicami in kolegi tudi ponavadi tako rečemo ob koncu obiska. No, pravzaprav se ponavadi oni ob odhodu zahvalijo za povabilo, jaz pa potem odvrnem da hvala njim za obisk in obratno :) Če sta pa osebi že v tapravi zvezi, bi mogoče res malo hecno izpadlo, če bi vsakič to rekel, je pa tudi odvisno, kako to reče (če npr. samo izrazi svoje veselje nad tem, da je baba prišla do njega in jo recimo na kratko stisne k sebi & to prijazno reče ob njenem odhodu, se mi zdi povsem ustrezno in simpatično).

To pomeni, da je vesel, da si se oglasila, kaj drugega pa naj bi pomenilo :D Itak je pa že bolj stara tema, mogoče sploh nista več skupaj in brez veze odgovarjamo :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 26. Maj. 2012 17:28

Meni se to zdi celo zelo lepo, in se mi sploh ne zdi, da bi to lahko izjavil samo tip, ki nima kaj dosti stika z ženskami oz. je srečen že, če sploh katera pride k njemu. :D Definiranje vajinega odnosa je lažje s pomočjo drugih besed oz. dejanj in ne iz ene navadne fraze kot je ta.
Uporabniški avatar
strawberry00
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 16. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a strawberry00 » 26. Maj. 2012 18:55

To najbrž pomeni, da je vesel ker si prišla :razz:

Moj ma tudi to navado, da se za vse zahvali, hvala ker si poklicala, hvala ker si prišla, hvala za kosilo/večerjo itd.. Ima pa to navado že od majhnega in se običajno vsem vsakič zahvali :)

Res ne vem zakaj je treba vsako njegovo besedo zakomplicirat, fantje ne govorijo med vrsticami kot punce :wink:
Uporabniški avatar
Lenoba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 26. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lenoba » 09. Jun. 2012 0:14

Hvala ker si prišla..... JA NI ZA KEJ
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 11. Jun. 2012 20:04

En izmed najbolj všečnih topicov na tem forumu. :lach:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov