Pozornost za obletnico

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

anciiika333
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a anciiika333 » 07. Jun. 2011 15:13

Dolgo časa sem premišljevala v kateri sklop spada moja tema, zato se opravičujem, če sem se odločila narobe.
Torej, kmalu bova s fantom imela 3 leta in želim mu nekaj pripraviti. Za 1 leto sva odšla za 2 dni na razvajanje, tako da takšne stvari odpadejo, za 2 leti pa na krajše potovanje. On je meni darilo že dal (ni pomembno kaj), jaz pa sem razmišljala kaj v stilu piknika, večerje. Zanima me, če katera pozna kakšno lepo restavracijo, za kamor se lahko malo bolj zrihtaš, da bi bila na nivoju(ne kakšna picerija), ampak da bi bile solidne cene :) Ali pa če pozna mogoče katera kako restavracijo "pod milim nebom", se pravi da je zunaj terasa in da je zelo lepo (tako npr. kot v restavraciji podvinj), ali pa mogoče kakšen lep prostor za piknik. V okolici Novega mesta, Celja :) Hvala za odgovore :)
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 07. Jun. 2011 16:15

tam žal ne poznam nobene restavracije...kaj pa, če bi šla za en dan na izlet na drug konec Slovenije? Če ima kondicijo, gresta lahko na Triglav :) ali pa z ladjico v Benetke?
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 07. Jun. 2011 16:21

Za bolj zrihtat se imaš recimo restavracijo Rakar v Trebnjem, na Otočcu mislim, da je tudi ena podobna pa še kaj bi se našlo... Spet odvisno kakšen "nivo" imaš v mislih.

Jaz bi na tvojem mestu združila več stvari - npr. kak ogled nečesa, kjer še nista bila in večerjo...
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
anciiika333
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a anciiika333 » 07. Jun. 2011 18:00

Triglav se mi zdi super ideja za nekoga, ki ima rad gore, medva jih pa ravno nimava, prav tako pa sva obadva brez kondicije :D
Glede izleta je pa tako, nisva takšna tipa, da bi hodila nekam, in tut problem je, ker sva oba študenta, tako da denarja ravno nimava. Razmišljala sem o eni preprosti večerjici, res nekje kjer še nisva bila, vendar v naših koncih takšne restavracije žal ni :( Ali pa če pozna mogoče katera kakšno restavracijo na odprtem? To ne mislim restavracijo v kakšnem hotelu, ampak pač ne navadno picerijo. Nevem kako naj se izrazim kaj mislim :? V takšnem smislu, če bo katera dobila kakšno idejo http://www.e-poroka.com/sl/Restavracije ... JA_PODVIN/
ali je to mogoče za starejše? Glede na to, da sva stara 21 let. Kaj ve pravite?
Kandelaber
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Kandelaber » 07. Jun. 2011 18:10

Podvin je sicer odlična restavracija, računaj za dobro večerjo pa tam okrog 40-50€/osebo. Predvidevam, da ne bosta vzela kakšne običajne najceneje varjante za obletnico... Moje mnenje je, da se drugače splača.

Drugače pa v LJ kje bi se tudi kaj našlo. Npr cubo... meni je zelo v redu tudi argentino...

ps. kolikor vem imajo v argentinotu ob sredah in četrtkih živo argentinsko glasbo
Zadnjič spremenil Kandelaber, dne 07. Jun. 2011 18:12, skupaj popravljeno 1 krat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 07. Jun. 2011 18:10

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:28, skupaj popravljeno 1 krat.
anciiika333
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a anciiika333 » 07. Jun. 2011 18:22

sirova štručka napisal/-a:Pripravi sama par stvari, daj v košarco, vzemi dekco, pa pojdita nekam v naravo in imejta piknik, ko bo pač lepše vreme.
Sicer pa mislim, da je neka fensi restavracija čisto pretiravanje.


Ta ideja je super, ampak to sva šla že velikokrat, pa na kraje ki naju spominjajo na kaj skupnega... :)
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 07. Jun. 2011 18:54

Izlet v Gardaland?
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 07. Jun. 2011 20:30

Kandelaber napisal/-a:Podvin je sicer odlična restavracija, računaj za dobro večerjo pa tam okrog 40-50€/osebo.


Zgleda res full lepo, priznam, sam to nanese 100€ za dva. za tak dnar greš lahko za vikend že v apartma (ali sobo z zajtrkom) npr. v Kranjsko goro al pa kam drugam, sam treba je malo pogledat. jaz tolk za večerjo ne bi bla pripravljena dat. drgač pa, piknik :zustimm:
midva to zadnje čase počneva skoz, tko da za obletnico se bo treba nekej novega spomnit ;)
Our passion is our strength <3
anciiika333
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a anciiika333 » 07. Jun. 2011 21:04

Dita- napisal/-a:
Kandelaber napisal/-a:Podvin je sicer odlična restavracija, računaj za dobro večerjo pa tam okrog 40-50€/osebo.


Zgleda res full lepo, priznam, sam to nanese 100€ za dva. za tak dnar greš lahko za vikend že v apartma (ali sobo z zajtrkom) npr. v Kranjsko goro al pa kam drugam, sam treba je malo pogledat. jaz tolk za večerjo ne bi bla pripravljena dat. drgač pa, piknik :zustimm:
midva to zadnje čase počneva skoz, tko da za obletnico se bo treba nekej novega spomnit ;)


Pozna mogoče katera res poseben prostor za piknik? Nekje kjer naju ljudje ne bodo čudno gledali :D In ne kar nekje v gozdu na eni jasi :D
Kandelaber
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Kandelaber » 07. Jun. 2011 21:42

@dita
jah no saj z 80 tudi skozi prideš, mogoče sem s 50 malo pretiraval, čeprav ni težko tudi toliko zapravit... No saj v bistvu imaš prav ampak mislim, da prej ali slej mora vsak sprobati tudi neko dobro restavracijo in zakaj je nebi za obletnico : ) Pa če gledaš že v kakšni navadni gostilni daš 40 za dva, pa nebo tako dober steak pa tako odličnih natakarjev...

Seveda pa je tudi piknik na lepem placu pravtako odlična ideja in bo tudi tega darila tvoj fant zagotovo zelo vesel.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 08. Jun. 2011 16:46

anciiika333 napisal/-a:Pozna mogoče katera res poseben prostor za piknik? Nekje kjer naju ljudje ne bodo čudno gledali :D In ne kar nekje v gozdu na eni jasi :D
"Pečine" (kar jih pač premoremo) nad Strunjanom (beli križ, pa to). Ja, ljudje znajo mal čudno gledat (ma ne zarad piknika! :oops: :twisted:).


..ne vem sicer zakaj praviš, da bi vaju čudno gledali zarad piknika. :nixweiss:
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 08. Jun. 2011 19:36

Kandelaber, če ti je fine dining kul, pol valda, se skeširaš, nama to ni :) rajš greva na preverjeno zadevo - on dunajca/ kalamare/pico, jz kake testenine, pa je. tko da v mojem primeru bi šač ta denar rajš drugače izkoristla.

zakaj pa ne piknik v gozdičku na jasi? čimbolj odmaknjen od vseh ljudi? imata res mir in čas samo za vaju, veš da vaju nobeden ne bo zmotil. meni je to top :) odvisno iz kje si. po gorenjski je en kup takih prostorčkov :)
Our passion is our strength <3

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov