Moški in stil oblačenja

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 30. Avg. 2008 9:49

Ker te teme še nisem zasledila in se mi zdi zanimiva jo odpiram.

Meni osebno je najbolj všečen stil široke hlače in T-shirt oz. polo majice (poleti). Drugače imam raje bolj sk8 variante kot pa tiste oprijete style... "like južnjaki večinoma" :). Moški lahko pri zunanjem izgledu veliko naredi s pravim stilom. Lahko rečem da, me sploh ne ganejo fantje, ki so visoki 180, nabildani, simpatični, oblečeni pa v kavbojke iz 80ih, ki že na rit čudno stojijo, superge, ki so bile moderne pred 10 leti in ki so namenjene teku, ne sprehajanju po mestu itd....

Kaj vam pomeni stil fanta in kakšen stil na njem vam najbolj ugaja?
Uporabniški avatar
čivava
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a čivava » 30. Avg. 2008 9:54

Men je všeč stil ki mu paše, pač kavbojke,pa kratka majica ali srajce... čist tko, navadn, ne da bi mev kašne široke skejtrske hlače, pa ne ozkde. Čist tko, navadn, pol pa čevli, k so takšni navadni, ne kašni kavbojski al pa kašni taki šmekasti. Ne vem, ušeč mi je stil, k je čist navadn, nč ne vem kaj posebnga. polet pa da ma kašne kapri oz 7/8 hlače, kavbojke, ali kakšno drugo blago. V glavnem, nočem nobenga posebnga izgleda, prvo je da mu sede tist kar nosi.
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 30. Avg. 2008 9:56

Mojemu najbol pašejo oprijete majčke, kašne kobojke al pa bele hlače. mmmm :twisted:
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 30. Avg. 2008 10:04

Js sm nora na to, da ma sk8 obutev, rečmo firme k se dobijo v opsesnu, ghetto-tu. Drugače pa hlače kt jih majo v S oliverju, NY... pač da niso oprijete pa je dobr :) Obutev pa more bit prava.
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 30. Avg. 2008 12:15

moj se oblaci casual... ampak mu tako pase, zna skombinirat barve, vzorce, materiale... najbolj smesno mi je pa, ko pridem k njemu in mi ves vesel pokaze: poglej, kupil sem si dve majici, sta dobri? katera ti je boljsa? mislis, da bosta dobro zgledali na meni? in podobno... sama se oblacim bolj "resno" kot on, zato nisem imela primernega odgovora na tista vprasanja... drugace si pa kupuje samo znamke, Gerry Weber, Hugo Boss,... tako da ima kvalitetno in se lepo zgleda... bi lahko rekla, da vec da na obleko in styling kot jaz... :)
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 30. Avg. 2008 13:26

Js bom kr slikce zalimala :P .

Meni je kej takega všeč:

Slika Slika Slika

Če je pa tipčk tko oblečen, sem pa itak fertik :D:

Slika

Pa v kakšni trenirki je lahko tudi sexy:

Slika
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 30. Avg. 2008 14:32

Moj ima tak športno eleganten stil. :D Pozimi vedno kakšen tak pulover, poleti pa kakšno športno majčko s kratkimi rokavi in kratke hlače ali kavbojke... Najbolj pa mi je všeč, ko pride iz službe s srajci s kravato :D
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 30. Avg. 2008 15:27

moj revež pa na žalost nima stila :? noče zapravljat denarja za obleke.sej vem...čudak! ene ta pocen kavbojke iz lokalne trgovine, pa eno majco zgorej.pa ene čevlje navadne.pozimi zelo redko obleče bundo, tudi v največjem mrazu nosi puhast brezrokavnik-oboje z našitkom firme, ki mu ju je dala.letos sem ga komaj prepričala da si je u H&M kupu eno normalno lepo bundo.thanks god! zanč je sprevidu, da je že skrajni čas da gre kej u šoping, komej čakam da greva! :evil:
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 30. Avg. 2008 15:38

sokolja napisal/-a:moj revež pa na žalost nima stila :? noče zapravljat denarja za obleke.sej vem...čudak!


Moj pa ma stil sam ne najdem ustrezne besede zanj. Slika On ni šanse, da bi šu u trgovino z namenom, da si kupi kej za oblečt. Prej use drugo. In pol si jz lepo sposodim kartico in grem u šoping zanj. Zanič sm šla sama in je popiz*u, ko sm ga klicala usakih 5 min kakšno barvo bi in je pršu u trgovino ter si sam zbrau. Kar je biu tud moj namen. Slika
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 30. Avg. 2008 15:51

js sm tut že na to pomislna ampak on mora obvezno vsake hlače probat, ker je fuzbaler in ima ogromna stegna in mu ful redko kake hlače pašejo. majce in jope pa mu kupujem ob vsaki priliki - roj.dan, miklavž, novo leto...
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 30. Avg. 2008 15:58

^^ Sej vem, da me bo zdej kdo hotu pojest, ampak poskusi ga zveč v trgovine bolj pogosto s kšnim lepim obljubljanjem. . . Sej veš kaj mislim. . . :twisted:
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 30. Avg. 2008 16:44

kako ne zavidam vašim tipom. A je res tako težko pustit človeka, da oblači tisto kar njemu paše?
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 30. Avg. 2008 16:51

^^Ja, sam da nikoli ne gre v trgovino in si oblači brezrokavnik od firme meni lih ne bi blo kul :? .
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 30. Avg. 2008 17:00

Sej ni edini, ki mu je letanje po botegah zoprno :D . Sicer pa grem stavit, da tudi tiste, ki non stop zapravljate in so vam botege s cunjami (in še čem) drugi dom niste s tistimi kupljenimi cunjami nič dosti lepše. Pa brez zamere, ne leti na nobeno konkretno :wink:
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 30. Avg. 2008 17:04

Sej je redko keremu tipu všeč letat po trgovinah (=botegah-da bodo neprimorke vedle o čem govoriš :D ), sam neki morš dat nase, no.Mene v glavnem pr tipu stil oblačenja (če mi ful ni všeč) res odbije.Pa ne mislim da more imet vse od neke hude znamke al pa ne vem kake haj cunje.Sam tko da se kolikor toliko uredu oblači.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov