Star 22 let in še nedolžen

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

somehow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 23. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a somehow » 23. Maj. 2010 16:52

En lep pozdrav vsem!

Prvo kot prvo sem moški, ki išče nasvet iz ženskih ust(prstov). Upam, da ni nič narobe ko takle vstopam v ženski teritorij in sprašujem za nasvete :)

Star sem 22 let in sem nedolžen. FAK. Še sam nevem kak mi je to sploh ratal, nikol se nisim preveč kaj sekiral glede tega, sam kaj zdej pa sm pa kr naenkrat tolko star pa me je sram in mi je nerodno. Nobenem tega neupam povedat.

Pri 16ih sem doživel en velik neuspeh pri pridobivanju punce, pa so se mi punce začasno zamerle. Pol sem nekaj časa neuspešno iskal (bil prevč zbirčen in sramežljiv). Pol sem vse pusto in sem si reko tak, kot so mi skos govorili drugi, da ljubezen pride, ko najmanj pričakuješ. Naprej nisem nič pričakoval in tudi nič ni prišlo. Naenkrat sem še našel star 22 let, še brez punce, še z nedolžnostjo. Dandanes so ko z polno hitrostjo drvim proti 23im se sprašujem kaj je narobe z mano, to vzamem kot osebni neuspeh, kaj si bo bodoče dekle mislilo, če ji to povem. Sploh pa danes in pri teh letih, ko je prvo sex potem zveza.

Kak mi je lahko to sploh uspelo, če vsa 4let odkar študiram sem vsak teden vsaj 2krat odzunaj, imam dosti prijateljic - zelo zelo dobrih, mogoč se bi ker ob meni vprašal, če sem peder, ker se tudi dosti z njimi družim. Eni sem celo o mojem problemu povedal in me je sam debelo gledala, čeprav ve da sem pred novimi deklinami zadržan in preveč zaprt. Rekla mi je, da premalo razmišljam s spodnjo glavo, ne pa da sem samo ustrežljiv in ekstremno prijazen do žensk, ki so mi všeč.

Nisem ne debel, ne geek, nisem več tudi ekstremo suh, kot sem bil včasih. Simpatičen, vesel, socializiran, in prijazen dečko, ki mu sploh ne zgleda, da bi lahko bil nedolžen. To bi rekli tudi tisti, ki me najbolj poznajo.

Ampak teh skrivalic mora bit enkrat konec. Naj povem de je moj prvi put al ne? Če bo bodoča punca pol nekak morem. Če sam zaserjem pol mi ni treba al kak? Odvisno od alkohola v krvi. Js bi že zdavnaj to zgubo in bi mi blo lažje, če se nebi tolko obremenjeval s temi vprašanji. Povejte kak bi ve reagirale ko bi se srečale s skoraj 23letnim devičnikom. Tudi glede razmerja, če vas bi to fejst odvrnilo od nekoga. Bi ble pripravljene z enim začet znova od začetka? Več odgovorov kot bom dobil, manj bom sebe spraševal in lažje bom to breme izgubo.

lp
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 23. Maj. 2010 17:15

First of all! Welcome. :)
Second! Hja, glede na moja opažanja žensk na tem forumu, je dejansko za nekatere to velika stvar(mora met izkušnje, joda, joda whatever), sicer pa optimistično ne posplošujem, upam da tud ti neboš. :D
Nevem, jaz osebno se nebi ozirala na to, predvsem bi mi bil pomemben razlog, zakaj, pomembna bi mi bila tvoja zgodba, kako ni prišlo še do tega ipd. :) V vsakem primeru se nebi odzvala negativno, sploh pa se mi 22 let spet ne zdi neka grozna števila(glede na absurdn naslov :D).

Vglavnem..Zakaj pa je to tok velika stvar, da bi moral nehat "razmišljat" in "komplicirat" in se kr dat dol. Je že bil razlog, da pijan nisi poseksal random najstnice.
Bolj je zanimivo to, da si se tak smotano pustill "uničit" zrd ene slabe izkušnje(če smemo vedt, kera je? :D) in da nisi imel zveze..Ne gre se tok za seks ampak za to, da nisi bil s punco( si bil?).
It was forever..but it didnt last long..
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 23. Maj. 2010 17:32

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Maj. 2010 17:51

Horus napisal/-a:Ta zenska ti je povedala VSE, kar moras vedeti. Trenutno imas v glavi miselnost, da so zenske vredne vec kot ti (sklepam po zgoraj citiranem). No, naslednja faza je, da si v glavo zabijes, da so zenske vredne manj kot ti. In ko bos tako dal skoz par punc, se bos eventuelno ustalil ravno na zlati in seksa polni sredini. Ce hoces neke tehnicne nasvete, obstaja milijon knjig, seminarjev ipd., ampak kot receno osnova je to, da nehas zenske jemati kot superiorne.
Kako lep nasvet. :roll:
Kar "boli" me, da moram tole vprašat: kaj je pa narobe s tem, da ima spoštljiv odnos do žensk? Nismo vse ženske koze, ki palijo samo na barabe.

Sicer pa, pogled cosmo bejb na nedolžnost tipa - pa mal poglej kaj kej pravijo.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Maj. 2010 17:59

Koliko "slabih fantov", ki s puncami ne delajo ravno najbolj spoštljivo in so še nedolžni, poznate? In koliko takšnih med "dobrimi fanti"?
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 23. Maj. 2010 18:05

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 23. Maj. 2010 18:08

somehow, najboljše da daš oglas na ebay...zaslužil boš pa še nedolžnost boš zgubil! :wink:
Uporabniški avatar
LEEL00
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a LEEL00 » 23. Maj. 2010 19:49

Meni bi bilo pa ful vsec da je tip nedolzen. Res. :D
There was a point to this story, but it has temporarily escaped the chronicler's mind.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Maj. 2010 20:00

Horus napisal/-a:Narobe je to, da potem profitirajo samo zenske, on pa od tega nima nic, oziroma glede na to, da verjetno zrtvuje svoj cas in denar, da jim pomaga in jih v kaksne kinote ipd vozi, je se na zgubi.
Temu žal ne morem oporekat - sem probala, pa sem ugotovila, da, well, hja.. ne gre. :?

Horus napisal/-a:In ni fora, da bi bile vse zenske koze, ki palijo na barabe. Fora je le, da bo s tem, ko/ce se bo zacel obnasati kot baraba, lahko koncno dobil tisto samozavest, ki jo tipu lahko da samo prvi sex, poleg tega pa bo lahko pocasi zacel lusciti stran tiste lastnosti, ki so del tega imidza barabe, pa niso povezane s privlacnostjo.
Fora je v tem, da bi ti lahko svoje misli zapakiral v lepši celofan, vendarle si še vedno na ženskem forumu. ;)

Horus napisal/-a:Predstavljaj si to kot nihalo. Zdaj je zataknjeno njegovo nihalo popolnoma na good-guy strani. Ko bo spustil, bo zanihalo cisto na bad-boy stran, in s casom se bo umirilo na sredini, kar je ravno prava mesanica tega, da ne dovolis, da ti zenska (ali kdorkoli drug) serje po glavi, se zmeraj pa si dovolj nice, da lahko zivis z nekom v simbiozi.
Napačni razlagaš, I once was that push for someone iz "the good guy" strani proti "malo-manj-good guy". :P
Še vedno pa: da to doseže, mu ni treba svetovat v stilu naj se otrese tega preveč-prijaznega odnosa; men se zdi, da če je res taki good guy in če bi se lotil delat se barabo, bi se samo blamiral in izpadel čudno/smešno (meaning, možno, da enostavno nima "tistega nekaj" v sebi, da bi lahko to dovolj uspešno izpeljal).
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 23. Maj. 2010 20:21

Ni zdaj fora v tem, da ne smeš biti prijazen.

Fora je v tem, da si preveč ustrežljiv.Verjemi, da ženske zelo dobro ločijo samozavestnega prijaznega tipa od preveč ustrežljivo servilnega tipa.

Ni ti zdaj treba postat bad boy v prvinski obliki, tak ki ogromno peklinja, divja z motorjem..

Horus ti je prav svetoval.

Navadi se, da v življenju delaš stvari zaradi sebe.Ko si prijazen, si prijazen zaradi sebe, ker je to pač tvoja lastnost in to si ti.In, da si prijazen, ti ni treba biti cunja. Delaj stvari, ki te v življenju veselijo, 22 so zelo mlada leta, kot osebnost se šele oblikuješ.

Po domače povedano, naredi deca iz sebe in ženske te bodo same opazile. Deca, ki ve, kaj v življenju hoče.Ne skenslat svoje prijaznosti čeprav se ti trenutno zdi, da je tvoje vrstnice ne cenijo kaj dost.Dolgoročno gledano je to, da si ok prjazen tip in ne kreten, tvoja dobra investicija.

Postati moraš bolj samozavesten, manj servilen, manj ustrežljiv za vsako ceno, samo to.Ne smeš biti kar vsakomur/vsaki samoumeven.

In ne, tudi če je prijaznost tvoja osnovna lastnost, ne smeš biti v življenju do vsakogar prijazen, ker boš smešen.Včasih moraš koga dobesedno poslati v k.., sploh če te ima recimo za norca. Ko bodo ženske videle, da si nekdo, s katerim ne morejo kar pometati, te bodo začele spoštovati.

Pa ne bit vedno zelo resen, zategnjen, če te kakšna kaj vpraša, jo malo pohecaj, sprosti se.
somehow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 23. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a somehow » 23. Maj. 2010 22:18

Najlepša hvala vsem za hitre odgovore :)

Pri tebi se s vsem strinjam horus.
Res mam miselnost, da so ženske več vredne od mene. Čeprav niste (pfuj prasice)! In da zaradi te ustrežljivosti dobivam samo nove prijateljice namesto, da bi tud kiro o teh tudi položo.

Ful me moti to ko mam na eni strani prijatlje, kak se na babe spravjo, da se zalubijo v njih, pol pa jih on prevara, na koncu se pa ženske njemu opravičujejo ... pa take fore. Pol na drugi strani mam pa prijatlce, ko so te babe, ko padajo na te fore, kot sem prej omenil, pa recimo na to, da se kao nemore odločit pa to če bi bla skup al pa ne, pa jo ma sam za f**. Pa še miljon podobnih for. Js nočem bit eden od teh, ali morem bit?

Pa ravno ena od teh kolegic, ko sem ji tud povedal, da mi je všeč pa to, mi je ves čas govorila kak mora bit njen fant, ki ga hoče met za stalno, prijazen, spoštljiv, nevem kaj vse(vglavnem same dobre lastnosti katere js po večini mam), zaj pa je trenutno v sobi z enim, ki ji je prek MMS-a sliko od tiča poslav. Čeprav se je takrat, ko je dobla sporočilo sam režala pa govorila ka ga bo odfukala, pa da taki debili nimajo šans pri njej. Kak naj pol nebom zmeden :P Ženske pač

Drugače navsploh sem kr samozavesten, dosti se šalim ... sam to je sam pri starih prjatlih, prijatelcam, sošolci itd. Pri novih puncah včasih zamrznem, al pa zardim :D Nism edn tistih ko bi znali v prazno mlatit slamo. Pa tud vem ne, kdaj bi bil pravi čas za kaj več.

Drugače zej že pol leta sploh ne gledam za punco, sam zato kr grem kmal na erasmus, pa pol nevem kak bi blo ko me cel let nebi bilo, res pa nebi rad kire prizadel (sam očitno bom mogel). Sej bom že kiro na erasmusi al pa na absolventu, ko grem prej, položo, sam nočem slabe reklame za Slovenijo tam narditi, pol si bojo vsi mislili da so vsi v slo nedolžni :D Drugače sem pa zej v kratkem na feštah z eno 3x zasral, bi jo tud že ziher položo, če nebi bil vedno cimer v sobi. Pa nevem ka naj nardim v primeru ... lahk bi blo kaj v tem primeru. Sicer mi pa ta ženska sploh ni všeč :S sam vseeno mi je čist vseen trenutno.

Drugače pa hvala, vsa mnenja bom upošteval. Še useeno me pa skrbi kaj si bo ženska mislila o tem, pa če bo povedala naprej ...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 23. Maj. 2010 22:25

ti suzenbojl si samozavesten pa v istem stavku pri novih puncah zmrzneš??? :D :D :D

kakšnih x*100€ (sorry, ne vem kakšna je tarifa) reskiraj, boš videl, kako bo samozavest serijsko postala, boš porival kot namazan! :D
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 23. Maj. 2010 22:34

ej če pa greš na erasmus, pa ti je raztrganina v deviški kožici skoraj zagotovljena :D pa še ful dobro se boš imel ;)
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Maj. 2010 22:40

Hm, sploh ne vem kaj naj rečem na tvoje kompliciranje okrog seksa.
Ti se boš lahko delal da si ne vem kako samozavesten in oh in sploh nadrejen nad žensko, ampak slej kot prej boš pokazal svojo pravo naravo.
Nesramna gor ali dol, če te pri tvojih letih še ni metalo itd potem dvomim da ti bo seks kar naenkrat postal nekaj, kar mora biti.
Na kratko-preveč kompliciraš.
The world is as you are.
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 23. Maj. 2010 22:44

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:28, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov