darilo...po končani zvezi...

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kaj naredite s darili po končani zvezi?

Glasovanje se je zaključilo dne 15. Sep. 2004 17:58

a) vržem v smeti-od njega nočem imeti ničesar več!
1
4%
b) spravim za spomin na njega-vendarle je moj bivši
23
96%
Skupaj glasov : 24

*tamala*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *tamala* » 16. Avg. 2004 17:58

recimo, da ste fantu kuple darilo za roj.dan, valentinovo, ni važno...in čez nekaj časa prekinete z njem...mislite da on obdrži darilo za spomin na vas ali ga preprosto vrže v koš, ker noče imet več opravka z vami?!
kaj pa ve naredite z darili bivših fantov?! :stupid: čaw
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 16. Avg. 2004 19:38

ja jaz bi obdržala darila, pa to, ker je to vednarle moja preteklost, pa spomini, vendra bi to dala v neko škatlo, pa jo zaprla, pa bi jo nekam pospravlja, da tega kar je v njej nebi mogla gledat.
on pa bi najverjetneje vrnil stvari meni nazaj (vem, ker sma se že menla o tem)
I never wanted anything, other than to be ur everything...
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 16. Avg. 2004 19:41

jst sm mojmu kupla za novo leto ful drago verižico,pol sva pa februarja nehala......ni mi blo nč bad da sm tok dnarja zapravla in upala sm da jo bo nosu tud po tem ko ne bova več skp....pa jo ni,ker ga je preveč motila,ker ga je spominjala name in na na to kako sm ga prizadela.....zdej k sva skp :love: jo spet nosi....

jst sm pa vse njegove stvari in darila pustila tam kjer so ble...tud prstan sm še vedno nosila in verižico z obeskom....zdej k sva skp pa ne nosim prsatna zato ker se mi zdi grdo k on mojga noče nost....pa mu "vračam milo za žajfo" :nixweiss:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 17. Avg. 2004 8:21

Jaz vsa darila pustim tako kot so. So le del moje preteklosti, lepi spomini,...
Nimam pa še izkušnje, da bi jih on metal stran.
Še vedno smo frendi, tako da se večkrat dobimo tudi pri njih doma. Ko vstopim v sobo mi kar srce poskoč, ko vidim, da še vedno hrani moje darilo.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
zvezda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezda » 17. Avg. 2004 8:26

Obdržala, vse to je del sestavnega življenja.
čira - čara
Uporabniški avatar
sončica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sončica » 17. Avg. 2004 8:34

Jaz mam darila kar lepo spravljena v škatli, ker se mi zdi, da tudi če nisma več skupaj, je bil del mojega življenja v nekem času. Sicer se pa razumema tudi zdaj, ko nisma skupaj, zato vem, da ima tudi on moja darila spravljena.
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 17. Avg. 2004 9:38

Jaz sem vedno vsa darila obdržala, ne bi jih mogla vreči v smeti ali kaj podobnega. Sem jih pa, kot večina od vas, pospravila na varno, da me pogled nanje ni zabolel. Tako imam občasno možnost pogleda nanje in obuditev lepih spominov. Kaj so pa oni počeli z mojimi darili, mi ni znano.

Sedaj nosim prstan, ki mi ga je podaril moj bivši in ga za enkrat niti ne mislim spravit s prsta. V bistvu sva se pogovorila in je sam rekel, da bi želel da ga nosim. Jaz pa ga bom, če me le pogled nanj ne bo bolel in če mojega sedanjega fanta prstan ne bo motil.
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 17. Avg. 2004 10:38

vsa darila obdržim, če so mi všeč... navadila sem se, da vržem stran predmete, ki oddajajo negativno energijo. če mi je darilo podaril dober prijatelj, ki me dobro pozna, potem vem, da mi darilo v tem življenjskem obdobju zagotovo ustreza... kasneje pa ga morda moje energetsko polje ne bo preneslo :)
First to Know

Tres tres chic.
pepa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: korošica

Neprebrana objavaNapisal/-a pepa » 17. Avg. 2004 11:29

No moj bivši mi je pa vsa pisma, kartice, pesmice, suhe rožice, kotiljonček z mojega maturantskega plesa in ostale stvari nazaj dal, ko sva šla narazen. In to na ful svinjski način. Dal jih je v škatlo na vrh pa neko knjigo in še nekaj stvari, ki so bile res moje. Jaz sem mislila, da mi je prinesel samo to, ko sem pa obrnila škatlo, je bilo v njej še veliko drugega.
Poleg tega mi je hotel iz stanovanja pobrat še vse tisto, kar je on kupil meni kot darilo in se mu je pač zdelo, da bi mu to prav prišlo in da lahko odnese (hi-fi, celo kuhinjske pripomočke). Pobasat je hotel celo mačka, ki sva ga imela skupaj, pa sem ga jaz prinesla v stanovanje in ga tudi jaz na noge spravla, ker je bila zavrženček. No tu se je pa pokazal :evil: v meni.
Sama sem vsa njegova darila, vključno z nakitom, spravila v škatlo in jih imam spravljene v omari, tako da jih na vidim. Edino kolo uporabljam, kaj pa morem.... :?
V glavnem tale delitev na koncu je bad, bad thing!
Tejch-a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 12. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tejch-a » 17. Avg. 2004 12:30

Jaz imam vse spravljeno kar mi je kdaj dal, seveda v škatli, ki jo dobim ven in pogledam v njo ko ga res pogrešam :tear:!Upam pa da ima tudi on moje stvari shranjene(vem da jih ima)!
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 17. Avg. 2004 13:57

Hmm, če bi šla jst narazn z mojio žabico Slika bi zihr obdržala vse kar sm dobila od njega, prav tko pa slike, pismca..., pomoje bi mi blo na začetku težko, ker bi me vse spominjal nanga, ampak bi bli pa lepi spomini potem, ko bi bla starejša..., no ampak jst upam, da se kej tazga ne bo zgodil :!: :!:
Klaudia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Klaudia » 17. Avg. 2004 14:31

Po razpadu svoje prve zveze sem uničla vse kar me je spominjal nanga.
Sej ni blo velik stvari k mi itaq nikol ni nč dal. mela sem njegovo sliko in par pisem.

Ampak mi je vseeno zdaj žal da sem to nardila. Tko da bi zj vse spravla.
Ustvarjeti! To pomeni dvakrat živeti! (Camus)
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 17. Avg. 2004 14:53

Klaudia napisal/-a:Po razpadu svoje prve zveze sem uničla vse kar me je spominjal nanga.
Sej ni blo velik stvari k mi itaq nikol ni nč dal. mela sem njegovo sliko in par pisem.

Ampak mi je vseeno zdaj žal da sem to nardila. Tko da bi zj vse spravla.


ja tisti trenutk ko gresta narazn maš res ful velko željo da bi vse uniču in s tem pomožnosti zbrisu preteklost.....pol čez leta ti pa rata žau,ker je le to del tebe in so bli lepi spomini....
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 17. Avg. 2004 15:26

Po končani vezi se je vedno težko pozabiti na nekoga. Takrat bi najraje uničil vse kar je povezano z njim. Preletavajo te sami čudni občutki, ki se jih ne moreš nikakor znebit. Vse stvari, ki si jih kdaj koli prejel od nekoč ljubljene osebe pa vendarle nosijo lepe spomine. Zato se jih ne splača uničiti. V vsaki vezi je sigurno nekaj lepega, zakaj bi potem to vrgla stran, če pa je del mojega življenja.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 17. Avg. 2004 15:32

marateja napisal/-a:Po končani vezi se je vedno težko pozabiti na nekoga. Takrat bi najraje uničil vse kar je povezano z njim. Preletavajo te sami čudni občutki, ki se jih ne moreš nikakor znebit. Vse stvari, ki si jih kdaj koli prejel od nekoč ljubljene osebe pa vendarle nosijo lepe spomine. Zato se jih ne splača uničiti. V vsaki vezi je sigurno nekaj lepega, zakaj bi potem to vrgla stran, če pa je del mojega življenja.


tako je in z leti ko vse mine je pač to en lep spomin na mladost oz preživeta leta....

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov