Definicija jebača

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 23. Okt. 2009 19:42

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 23. Okt. 2009 20:05

ne se ne strinjam :) s prvim delom ja, z drugim pa ne...jebac je zame nekdo ki se mi to pac zdi, neodvisno od tega a sm bla kdaj z njim, a nism bla, a sm hotla bit, al nism hotla bit...torej, nima veze moj odnos z njim, ampak to kar pocne.

jebac: fant ki mnozicno osvaja zenske, v tem se tako izvezba da skoraj vsako dobi (tisti obupanci k sam tezijo zenskam pa nic ne dobijo zame niso jebaci :lach: ), hkrati mu pa ni mar za njihova custva, ampak samo za svojo potesitev :) vecinoma je to seksualna potesitev, vcasih tudi kaj vec. v glavnem, zenskar = jebac. mogoce ma beseda jebac malo bolj negativen prizvok, ampak drugace pa priblizno enako jaz to razumem...
A diamond is nothing more than a chunk of coal made good under pressure.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Okt. 2009 20:23

Jebač: sam., m.sp., ed. Moški, ki kot pomembno komponento uživanja življenja vidi tudi spoznavanje različnih žensk in menjavanje le-teh, ker mu je lov preveč zabaven, da bi se ustalil. Ko to že nekaj časa počne, si nabere precej izkušenj in je zato pri svojem početju vedno bolj uspešen.
Ženske jih načeloma ne maramo, ker nas znajo z besedami in dejanji obračat kot ročne lutke (čeprav tega za noben denar ne bomo priznale).


Tako, off the record, pa opažam, da ima vsak od "poznanih jebačev" za seboj neko grenko izkušnjo in je to nabiranje črtic verjetno obrambni mehanizem. Ampak to je zgolj hipoteza, nisem psiholog :)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 23. Okt. 2009 22:25

.....
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 13:01, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 23. Okt. 2009 22:32

Horus, tvojo definicijo bi bolj pripisala kakšnem uwannabe jebaču, ker tisti tapravi se ne bo sekiral če ga ženska kot takega označi in odjebe. itak pa se že kr hitro opazi, kateri tipi so jebači, tako da se prestrašene bejbe lahko umaknejo in se razgledujejo po kakšnih bolj sentimentalnih fantičih :D

drugač pa sta jullia_ in delusional super opisali tudi moje predstave o teh tipih, ki v bistvu sploh niso nič slabega, če ima tip kolko tolko pošlihtano v glavi in se tudi bejba zaveda v kaj se spušča :)
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 23. Okt. 2009 22:50

.....
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 13:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 23. Okt. 2009 23:30

hehe....ma men so te definicije čist smešne.

Moški radi nakladajo in se hvalijo.Jaz mislim,da je pravi jebač tisti,ki lahko dobi skoraj vsako žensko in jo v kratkem roku pripravi da bo sex z njim.
Pač tle pri nas mi grejo "jebači" na genitalije,ker so preveliki prostaki.Vsaj večina.Ker če ne more osvojiti simpatične punce,pol kr eno X osvaja,za katero ve da mu bo dala.Ke tista punca mogoče ne bo imela vizuelno tako dobrega tipa.Izhod v sili so pa najstnice :)

Moja definicija jebača bi bila,da je to moški,ki lahko očara katerokoli žensko.Ampak ne samo svojim zunanjim videzom,ampak šarmom,komunikacijo in neko karizmo.Da žensko čist zmeša,ter da jo spoštuje,ter da jo neodjebe takoj ko je svoje dobil.
To je moja definicija.Veliko je moških ki hočejo biti jebači,pa ne zbirajo.Samo za črtice se jim gre.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 23. Okt. 2009 23:57

Kako pa je definicija jebačice? :D
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 24. Okt. 2009 10:12

delusional napisal/-a:
rachka_ napisal/-a:
drugač pa sta jullia_ in delusional super opisali tudi moje predstave o teh tipih, ki v bistvu sploh niso nič slabega, če ima tip kolko tolko pošlihtano v glavi in se tudi bejba zaveda v kaj se spušča :)


niti pod razno niso to slabi ljudje. to so najbolj pošteni prasci kar jih je. boljše kot taki nezreli kurci, ki ne vejo kaj bi in nimajo nobenih mej in zavajajo, ter jim je cilj da še žensko nardijo zblojeno.


Ha, ha, to si pa dobr povedala :D Se strinjam. In tud z jullijino in tvojo definicijo 'jebača'.
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 24. Okt. 2009 11:56

men se pa zdi ap res je da sm tip da je taprav jebač tist k se ne hvali okol s katerimi je vse bil in ko je v kaksni druzbi ko se usi hvalijo se on samo nasmehne :D to je zame jebac ker potem bojo te ženske videle da se ne hvali okol in bodo lahko se veckrat znjemu brez skrbi da bi potem usi zvedli da je bla ona le ena od mnogih tega tipa =) :D
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 24. Okt. 2009 12:21

jebač: moški, ki zna omrežiti veliko število žensk in jih spraviti v posteljo. ni pa nujno, da jih na veliko osvaja kjerkoli. sama poznam par jebačov, a za tistega, ki se res lahko pohvali z cifro punc nad 300, se mu niti ne vidi da je tak. je res lep moški, ni pa tako, da bi silil v vsako, bolj one silijo vanj, on pa to izkorišča (zna pa seveda vrteti jezik na prav način). jebač torej pusti, da se punce vanj zaljubijo/zagledajo in jih izkorišča za sex. imeti mora vedno vsaj 5 punc, ki bi kadarkoli priletele kamorkoli si izmisli. če ne ni pravi jebač. ;) aja- in niso izbirčni (to ptem spet škodi enim puncam, ko se zavejo, da mu niti malo niso bile všeč).
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 24. Okt. 2009 12:24

delusional napisal/-a: to so najbolj pošteni prasci kar jih je.


niti ne. verjemi, da če bi jebač rekel: "ej punči, toliko da veš- jaz sem jebač", bi bil pošten, a jebač nebi bil. ker mu nobena več nebi dala. meni se zdi, da je čar ravno v tem, da punce ne vejo da je tak, ker kaže strašen interes za vsako posameznico. vsaj večina jih ne ve. nekatere že ja.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 24. Okt. 2009 13:17

claire napisal/-a:verjemi, da če bi jebač rekel: "ej punči, toliko da veš- jaz sem jebač", bi bil pošten, a jebač nebi bil. ker mu nobena več nebi dala.

Tista izjava ima kvečjemu nasproten učinek. :)
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
barbika_444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 12. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a barbika_444 » 24. Okt. 2009 15:25

Se spomnim "svojga" jebača.....čeprov so že vrabčki čivkal, kakšen je njegov sloves, sm ga lih zarad tega hotla sprobat. Da vidim kaj je tok dobrega na njemu, da uspe obnoret toliko žensk, od mladih do malo manj mladih. Niti razmišljala nisem o možni zvezi z njim. Od trenutka k sva skupi odšla iz lokala, sem pričakovala samo dober seks....in s tem namenom tud šla (čeprov se je dečko prov potrudu z osvajanjem in pihanjem na dušico). Tko da tud če bi mi u faco reku "ej punči jst sm jebač" to še vedno ne bi spremenil moje odločitve, da se bom dala dol z njim.
In seks je bil res enkraten, mogoče ravno zato, ker nisva vpletala čustev, ni blo treba igrat in se trudt bit drug drugmu ušeč......... Je pa res, da je bil celotno obdobje, kolikor so trajali najini "sestanki", izredno ljubeč in pozoren.

Tko da....živeli jebači :razz: vsake tok prov pridejo.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 24. Okt. 2009 15:35

če še jaz povem svojo izkušnjo z enim jebačom; podpovprečen sex, prej dolgočasen kot kaj drugega :D sem bla ful razočarana takrat :D tak, da.. ni vse zlato kar se sveti..
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov