Obsedenost z avtomobilom

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
FuckedUpKid.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 17. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a FuckedUpKid. » 13. Avg. 2009 10:42

Hey! :)

Zadnje čase opažam, da poznam ne-malo moških, ki so dobesedno obsedeni s svojim avtomobilom - npr. moj fant. Zadnjič, ko sva šla ven, je z avtom ponesreči zadel ob eno ograjo in malo poškodoval avtomobil, vse skupaj nič hujšega, ampak pač se vidi ane. Ampak on je začel zganjati tak kraval, da nisem mogla verjet. Začel se je dreti, postal cel živčen, kot da bi se mu v tistem trenutku podrl cel svet. Jaz res nisem mogla verjeti, kako mu lahko ena udarnina na avtu predstavlja tak problem. Prav malo bala sem se ga, ker je postal takšen. Pa saj verjamem da mu ni vseeno, saj tut meni nebi blo, samo da pa zganja takšne scene pa mi ne gre v glavo. Ne bi rekla če bi se komu kaj zgodlo, ne pa tko, ko so to vse nadomestljive stvari. Tega res ne razumem.
Zanima me ali tudi ve opažate kaj takega pri kakšnem moškem in vaše mnenje o tem.. Ali se vam zdi normalno, da jim en avto tolko pomen? :eek:
Uživite!!** :wink:
Do what you Love. Fuck everything eLse. ♥
Uporabniški avatar
undercover
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 7. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a undercover » 13. Avg. 2009 10:59

ojoj.. Zgleda mu avto zelo veliko pomeni.mogoče pa se je malo bolj razjeziu tudi za to ker si bila ti zraven in si videla da tudi on lahko poškoduje avto.?da niso samo ženske tiste. :wink:
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 13. Avg. 2009 11:17

undercover napisal/-a:ojoj.. Zgleda mu avto zelo veliko pomeni.mogoče pa se je malo bolj razjeziu tudi za to ker si bila ti zraven in si videla da tudi on lahko poškoduje avto.?da niso samo ženske tiste. :wink:


:lol: :lol: Ja verjetn bo to to heheheheheeh,k eetaq sam tipi znajo vozt :razz:
Uglavnem ja tud moj je tak,živčn k ps čim kej butne k da bi nevem miljon eurou zgubu nekje,sam to je men smešn,hvala bogu se ne spravlja še name hahahaha
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 13. Avg. 2009 11:48

Hm, ja poznam en primerk, k je recimo tok obseden, da ma pomoje avto bl spucan k pa jest sobo (pa sm precej picajzlaste sorte). Spomnem se enkrat k sva stala pr avtu in sm se jest "nevarno približala" avtu .... Me je tko srepo gledal in čekiral, da se ja s kavbojkami ne bom naslonila na avto - da mu ne bi z neti na hlačah kej opraskala...

Sej pol kasnej sm vidla, da je škoda časa s takimi tipi, k sam na napake gledajo. Itak za tacga nikol ne bo nič dobro (recimo pospravljeno doma).
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 13. Avg. 2009 11:53

FuckedUpKid. napisal/-a:Zanima me ali tudi ve opažate kaj takega pri kakšnem moškem in vaše mnenje o tem.. Ali se vam zdi normalno, da jim en avto tolko pomen? :eek:
Pri kakšnem ja, je bilo opaženo in zdi se mi debilno.
Moj dečko se ne sekira zarad takih brezveznih zadev, niti se ni noben od bivših, ker je to ena taka stvar ki meni na tipu defenitivno NE paše.
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
FuckedUpKid.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 17. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a FuckedUpKid. » 13. Avg. 2009 12:11

undercover napisal/-a:ojoj.. Zgleda mu avto zelo veliko pomeni.mogoče pa se je malo bolj razjeziu tudi za to ker si bila ti zraven in si videla da tudi on lahko poškoduje avto.?da niso samo ženske tiste. :wink:


heheh :) ja mogoče ga je res malo bolel tut moški ego, ampk men se ni zdelo sam to, ker tut tko na splošno mu avto full pomen. Vedno mora met spucanga, vedno si opuca čevlje preden se usede noter.. newem men je res prav smešno no. Pa me prej to sploh ni tok motlo, sm si rekla okej pač mu to dost pomen, jebat ga. Ampk od zadnjič ko sva podrgnila ob ograjo se mi zdi pa vse skupaj ress res pretirano. :roll:
Do what you Love. Fuck everything eLse. ♥
Uporabniški avatar
undercover
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 7. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a undercover » 13. Avg. 2009 12:36

FuckedUpKid. napisal/-a:
undercover napisal/-a:ojoj.. Zgleda mu avto zelo veliko pomeni.mogoče pa se je malo bolj razjeziu tudi za to ker si bila ti zraven in si videla da tudi on lahko poškoduje avto.?da niso samo ženske tiste. :wink:


heheh :) ja mogoče ga je res malo bolel tut moški ego, ampk men se ni zdelo sam to, ker tut tko na splošno mu avto full pomen. Vedno mora met spucanga, vedno si opuca čevlje preden se usede noter.. newem men je res prav smešno no. Pa me prej to sploh ni tok motlo, sm si rekla okej pač mu to dost pomen, jebat ga. Ampk od zadnjič ko sva podrgnila ob ograjo se mi zdi pa vse skupaj ress res pretirano. :roll:

ja tudi meni se bi to zdelo pretirano..vendar ne vem.vprašaj ga in mu povej da te moti če te res tako. Kolikor pa vem...moški zelo cenijo svoj avto,motor... :roll:
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 13. Avg. 2009 16:57

Ko si boste ve kupile avto za nekaj tisoč €, bomo videli, če boste z njim počele kot s kupom pločevine.

Prosim, če se takrat ponovno oglasite v ta topic.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
FuckedUpKid.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 17. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a FuckedUpKid. » 13. Avg. 2009 17:32

miteq napisal/-a:Ko si boste ve kupile avto za nekaj tisoč €, bomo videli, če boste z njim počele kot s kupom pločevine.

Prosim, če se takrat ponovno oglasite v ta topic.


okej njegov avto ni tolko drag ker ni nevem kaj ker je to njegov prvi avto. in saj pravim da razumem da mu ni useeno, ampk izpadi ki jih ima glede tega se mi pa zdijo že res pretirani.
Do what you Love. Fuck everything eLse. ♥
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 13. Avg. 2009 17:37

Moj je tudi malce občutljiv, če bi se kaj avtu zgodilo, ampak ne bi se začel dret in zganjat cirkusa, pač bi postal malo slabe volje, pa še to samo zato, ker malo bolj gleda na denar in mu je škoda dajat ga za take stvari.

Jaz pa tudi, ko bom (če bom) čohnila avto, bom tisti trenutek slabe volje, pa se že skoraj jokala pomoje, me bo pa to minlo čez pol ure, pa bom za vedno pozabla :wink:

Ne bi pa nikakor mogla bit z nekom, ki mu avto toliko pomeni in se bo skoraj fental zarad iene praskice.
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Avg. 2009 18:44

odvisno je od tega kako ceniš tisto kar imaš sploh tisto kar si kupil sam z nagaranim denarjem.
Moj ma leto dni star avto,kupljen v salonu, naročen po željah in ful merka nanga.valda zanga plačuje konkreten znesek leasinga na mesec,celotna vsota je precejšnja za najine zmožnosti in valda da merka na avto in valda, da se sikira če se kej nardi.Pa niso vse odrgnine tako nedolžne.Če porajsaš pleh maš lahko konkretno škode, če ne daš popravit, ker ti lahko zalne rjavet in to je dost velika škoa.Tud če maš avto zavarovan,maš velik enih birokracij pol za opravit, pa še registracijo drug let višjo (odvisno pač od crasha).
Moj ga je nekje polleta nazaj ruknu doma v steber od preozkega nadstreška in se ni mogu ceu tedn pobrat.sicer ni naredu take štale, ampak mu je blo konkretno žal, sploh ker se je zavedu kolk denarja je že šlo in še bo šlo za ta avto in da pač je sploh silu tja notr vozt.
men tud ni vseeno za mamin avto.merkam ga ful, rajš ne zapeljem nekam če mislm da lahko pride do poškodbe.Pa tud svojga bi, pomojem še stokrat bolj.
men s ene zdi to nč tazga.Pač mu ni vseeno za tisto kar ma.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 13. Avg. 2009 18:55

sej se ne gre zato da je nekomu vseen za tisto kar ma... med enim ekstremom, da se skori scmeri zaradi ene rajse in med tem da se namerno zaletava v količke obstaja vmesna varjanta. Ker to pač sta ekstrema. Men tud ni blo vseen k mi je fotr na našem parkplacu ruknu avto, obema se pozna, ampak sva se vseen samo fejst narežala na ta račun. Stvar odnosa pač, zame je še zmeri varjanta 'eh, sej je sam pleh' :)
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Avg. 2009 19:00

ja no pač.Ne more se usak narežt temu da je uniču neki kar je vredno 16 tavžnt evrou :? pa tud če ni totalka, men je useglih.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 13. Avg. 2009 19:05

tle pride v akcijo ona o politem mleku in jokanju za le-tem :D
sej je mene tud histerija zagrabla ko sem mela sesut avto zaradi srne, pa so se mi samo evri rolali pred očmi, ne glede na to da je moja stara gajba :cool: deleč od vrednosti 16k€
ampak zarad ene praske tak cirkus, sej bo tipa ob morebitni nesreči še pobralo :lol:
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 13. Avg. 2009 20:40

keepsake napisal/-a: Men tud ni blo vseen k mi je fotr na našem parkplacu ruknu avto, obema se pozna, ampak sva se vseen samo fejst narežala na ta račun.


A si mu rekla za kuponček? :)


Jaz sicer načeloma zelo pazim na svoje stvari, jih ne izgubljam, uničujem po nepotrebnem,... ravno jokat pa ne mislim zaradi praske na avtu. Avto mi je ipak v prvi vrsti prevozno sredstvo, torej ni panike, če je malo "zacahnan", če predpražniki niso brezhibno čisti, mi gre pa na živce, če mi folk packa po zarošenih šipah.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov