moški o zobnih aparatih

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

špelamarela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 29. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a špelamarela » 29. Nov. 2008 15:48

pozdrav!
z enim kolegom sem se zadnjič pogovarjala in mu povedla da drugo leto dobim zobni aparat.. on pa mi reče, da je njemu to tak sexy, vroče in tak noro všeč, za dol padit..
pa me zanima kaj pravte na to, mislte da majo nekteri res "fetiš" na to.. pa kaj pravte moški na to?? :)
Carpe diem !!!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 29. Nov. 2008 16:11

nimam izkušenj s takimi dekleti, zato ne morem soditi, kako mi je to seksi in noro...
mislim, da vse izvira iz samozavesti dekleta, ki aparat nosi. če bo dekle sprejelo aparat kot nujno zlo in zaradi njegove nošnje ne bo vsa depresivna, bo ženska z aparatom lahko ful simpatična. je pa tudi res to, da če ti ženska brez aparata ne potegne, ti tudi taista z aparatom ne bo. in obratno...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 29. Nov. 2008 16:27

Heh, v glavnem se strinjam z Jochiejem. :gut: Bi pa dodala samo to, da če si punca (pa tudi fantje, v mojem primeru) niso najbolj blizu s higieno (torej rednim čiščenjem zob, posebej s tisto posebno majhno ščetko), potem zna to biti prej grozljivka kot pa prikupno ali celo (nekaterim) fetiš. ;D Jaz sem nosila leto pa pol fiksni zobni aparat (tisti bel, ki se skoraj ne vidi, razen od blizu) in me ni motil, niti nisem zaradi tega postala manj samozavestna. Po kakšnem tednu, dveh sem pozabila, da imam kaj na zobeh, tako da je bilo prav hecno, ko mi ga je ortodontka snela, saj sem ves čas mislila, da mi nekaj manjka. :D Važno, da imam zdaj zobe, zaradi katerih se lahko lepo smejim. Ne bi pa ravno rekla, da se mi zdi to seksi (da pa bi padala na tipe z zobnim aparatom, pa še manj). Pač, vsakemu svoje ane.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 29. Nov. 2008 16:39

Jz mam smemljiv aparat. Ko sm z Mojim ga ne nosim, ker se mi je nerodno smejat, če ga mam v ustih. Moj pa ceu čas poudarja, da kr nej ga nosim, ko sm z nim, ker mu deluje simpatično.
Men pa ni tolko simpatično, ker pol se ne morem ljubčkat sproščeno in use kar spada skupaj. :)
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Nov. 2008 16:40

Jah vsem se to ziher ne zdi neverjetno seksi, ker so si okusi pač različni. Čisto verjamem, da je nekaterim to grozno privlačno, tako kot ene ženske padajo na ljubavne tepihe. Nekoga pa to odbija, tako kot mene dolgi lasje pri fantih.
Se mi zdi pa trapasto, da bi se nekdo na to oziral in raje celo življenje hodil naokrog s krivimi zobmi, da ne bo slučajno komu nevšečen z aparatom. Poleg tega se mi pa zdi, da več ljudi motijo krivi zobje kot pa aparat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 29. Nov. 2008 17:05

:|
Zadnjič spremenil ..Evelyn.., dne 02. Okt. 2014 14:39, skupaj popravljeno 1 krat.
It was forever..but it didnt last long..
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 29. Nov. 2008 18:00

Kakor jaz poznam moški okus nimajo ravno fetiša na zaobni aparat, jih pa ne moti če ga nosi punca ki jim je tut nasplošno všeč...
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 29. Nov. 2008 18:33

ja med fafanjem zna bit prav zanimivo malo ga ob aparat podrgnit :D (baje)
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 29. Nov. 2008 20:09

No seksi zihr ni.
Gotovo malo poslabsa izgled, ampak se zdalec ni deal-breaker. Poleg tega je jasno da je to samo zacasno in da bos pol imel babo z lepimi zobmi. Tko da ni krize.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 29. Nov. 2008 20:53

Mahagonij napisal/-a:No seksi zihr ni.
Gotovo malo poslabsa izgled...


S temle si zakompleksal 95% ženske populacije, ki v ustih nosi stalni aparat... :twisted:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 30. Nov. 2008 10:34

Mahagonij napisal/-a:No seksi zihr ni.


Moj bivši sošolec je pa ful padal na aparate, ker je dobil asociacijo na poredne šolarke :)
Jaz se pa s tabo strinjam, zaradi kovine v ustih se mi človek ne zdi prav nič lepši.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 30. Nov. 2008 11:06

ampak, kot smo že ugotovili, je važen rezultat le-tega, ane :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 30. Nov. 2008 11:28

Ja, ampak če ti ena stvar ni všeč, ti pač ni.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 30. Nov. 2008 11:55

Jaz lahko povem iz osebnih izkušenj (še vedno nosim aparat), da so reakcije različne; najslabše kar se je meni zgodilo je norčevanje zaradi blinkanja - pa še to je prišlo od sošolca, s katerim se dobro razumem, ampak je že na splošno 'nesramen' do vseh.
Večini fantov je vseeno, ali vsaj nič ne povedo. Nekaterim je tudi všeč; moj pravi da se mi zelo poda (čeprav ne vem koliko je to objektivno).

Kakorkoli že, to je pač ena lastnost, ki kakor vsaka druga vsem ne bo všeč; nekaterim pa bo. Kar je najpomembnejše je itak odnos dekleta do aparata, da ga tretira kot del sebe, ki jo dela posebno in lepšo. Po mojem mnenju veliko bolj odbija skrivanje in sramovanje aparata kot pa aparat sam.
radenska
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 29. 3. 2008
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a radenska » 30. Nov. 2008 13:40

moj sicr nikol ne reče nč čez to da mam aparat-fiksnga,sam vem pa da mu ni glih všeč,ker me skos sprašuje kaj je ortodont reku oz kdaj ga bom dala dol :D včash se on bol obremenjuje s tem kokr jst :lol:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov