Ko je fant manjši od tebe

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
pikica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 27. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica85 » 13. Maj. 2008 12:39

Pozdravljeni, če je ta zadeva že bila aktualna se res opravičujem. Zanima me (predvsem moško mnenje), ALI vas moti, da ja fant manjši od vas. Moj je namreč od mene nižji le kak centimeter. Vendar jaz sem nora na visoke petke in zaradi tega, ker je on malo nižji se jim nikakor ne želim odreč. On pravi, da ga sploh ne moti. Mene je pa strah, da ga moti, da hodim v petkah in sem višja. Kaj vi mislite?
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 13. Maj. 2008 12:40

če ti je rekel, da ga ne moti, ga pač ne moti. bo že povedal, če mu kaj ne bo všeč

ne obremenjuj se s tem. mogoče pa ga visoke pete rajcajo. :D
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 13. Maj. 2008 12:42

Iskreno receno - meni je malce smesno videti par, ko je zenska dosti visja od moskega. Zdaj pa ce ti pravis, da si samo kak centimeter, ni to nic strasnega. Saj se lahko nosis petke, ampak z nizjo peto, pa ne bo strasno videti. Ali si pa naj tvoj kupuje cevlje z debelejsim podplatom :D

Ne sekiraj se, ce ga mas rada in se razumeta, potem je visina se najmanjsi problem.
Uporabniški avatar
pikica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 27. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica85 » 13. Maj. 2008 12:50

Malo hecno je vse skup, ker je pač nek stereotip nenapisan, da naj bi bili moški večji od žens. Čeprav roko na srce, meni je smešno če je punca 2 glavi nižja od fanta. Aja kak cm je nižji od mene ko sva bosa, čeprav si noče priznati. Sem mu pa rekla, naj si pač kupi kaj z debelejšim podplatom, če mu kaj ne paše. Se pa trudim tudi jaz, in ne nosim več 12 cm-terskih petk ampak samo od 3-5 cm-terske. :)
Uporabniški avatar
eagle_eye charry
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a eagle_eye charry » 13. Maj. 2008 14:08

mene osebno neka velika razlika v visini moti, v bistvu pa ce je punca manjsa od mene ampak s petami pa vecja, me to nic ne moti....

poglej tukaj: h**p://img2.timeinc.net/people/i/2007/startracks/070402/tom_cruise2.jpg

tak da ce si v petah visja, mene osebno nebi motlo... ce pa bi bla visj od mene brez pet, pa bi me malo :)
jerry444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 223
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerry444 » 13. Maj. 2008 14:44

Glede višine nimamo kaj narediti,razen tega da si poiščemo partnerja,čigar višina nam bo ustrezala.Pri meni je tako,da je večina punc kar precej manjših od mene,jaz sem 186cm,in glede na to,da je ženska nad 170cm že kar visoka,si lahko predstavljate,da sem od večine višji za vsaj 10-15 cm,pa so še vse rekle,da jim to sede in da jih ne moti,da je moški višji.Je pa res hecno,če je tip visok samo okoli 165-170cm,ženska pa tam blizu 180cm.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 13. Maj. 2008 16:08

pikica85 napisal/-a:Malo hecno je vse skup, ker je pač nek stereotip nenapisan, da naj bi bili moški večji od žens.
To ni stereotip, dejansko imajo zenske preferenco, da je tip nekaj visji.
Uporabniški avatar
Lauracosmo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 8. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lauracosmo » 14. Maj. 2008 13:20

jest sm bla enkrat v podobni situaciji pa lahko povem, da njega ni nč motil, mene pa ful. Razlike je blo pa ene 6 cm.
Nannya-1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannya-1 » 14. Maj. 2008 14:08

Lauracosmo napisal/-a:jest sm bla enkrat v podobni situaciji pa lahko povem, da njega ni nč motil, mene pa ful. Razlike je blo pa ene 6 cm.
Predpostavljam, da si mu ravno zaradi tega dala konec.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 14. Maj. 2008 17:10

Kateri tvoj? V eni drugi temi si pa napisala, da noče biti ''tvoj''. :gruebel:
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 14. Maj. 2008 17:20

Men je grozno, če je tip manjši oz. le nekaj cm večji od punce. Čeprav v naravi je to nekaj povsem običajnega, ko je pri večini žuželk samica nekajkar večja kot samec (problem je le, da ga po spolnem aktu poje...:gruebel: ) Mogoče je ravno ta asociacija kriva, da si vedno predstavljam, da je ženska, ki je večja in jo je več skupaj kot fanta, podobna bogomoljki, ki bo svojmu partnerju odgriznila glavo...

Najhujše pa je, da sem sama trenutno v podobni situaciji... Všeč mi je fant, ki je od mene večji le 5 cm (177cm). Super se razumema, nisem še spoznala tipa, s katerim bi se mela tok fajn... Mam pa v glavi ves čas neko prepreko, da je mali. (do zdej so bli vsi nad 185 cm). Njega ne moti, je reku, da pač ne bom mela petk gor, ko boma skupi okol hodla, če mene moti, da je tok mala razlika med nama. Da je pa njemu prav fajn, če je punca vlka...
LOVE hurts
carrera
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 17. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a carrera » 14. Maj. 2008 20:25

no, zarečenga kruha se največ poje
js sm mela od vedno kompleks glede višine. to se mi je zdel najbl bedn in oh in sploh grozn d bi mela manjšiga tipa. ko sm še samska se sprehajala po tem svetu se mi je zdel d nebom nikol našla kšnga zame in d so itak usi mejhni, pa čeprou sm visoka 175, kar se mi ne zdi niti tok grozn, in kot nalašč sm spoznala super fanta dbest u čist ush pogledih in glej ga zlomka manjši od mene :eek: in kaj pol nč, use ostalo je tok d best d sva se čis navadla in bova mela u nedelo 1let :love:

tko d js sm ugotovila d to sploh ni bistvenga pomena, k je tok bl pomembnih stvari, razn tega d večina misl d je to hecn k sm večja od njega (in to za 8cm-čis bed :wink: ) se ta razlika u višini čis nikjer ne pozna

za svoj prvi post sm se kr razgovorila ups :oops:
Uporabniški avatar
pikica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 27. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica85 » 14. Maj. 2008 20:56

metuljčica* napisal/-a:Kateri tvoj? V eni drugi temi si pa napisala, da noče biti ''tvoj''. :gruebel:

Pravzaprav sem tistega "odjebala" nekaj časa prej. Ampak me je žrlo, ker nisem vedela če sem storila prav, pa tudi v zvezi sem bila čisto na sveže in enostavno nisem mogla začet znova, ker nisem mogla stabilizirat čustev.

Skratka vaši komentari so mi ful pomagali, da sem se začela zavedat kaj mam, in da ni šanse, da sploh v sanjah pomislim, da bi še kdaj šla k onemu.

:P
Uporabniški avatar
pikica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 27. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica85 » 14. Maj. 2008 21:02

carrera napisal/-a:no, zarečenga kruha se največ poje
js sm mela od vedno kompleks glede višine. to se mi je zdel najbl bedn in oh in sploh grozn d bi mela manjšiga tipa. ko sm še samska se sprehajala po tem svetu se mi je zdel d nebom nikol našla kšnga zame in d so itak usi mejhni, pa čeprou sm visoka 175, kar se mi ne zdi niti tok grozn, in kot nalašč sm spoznala super fanta dbest u čist ush pogledih in glej ga zlomka manjši od mene :eek: in kaj pol nč, use ostalo je tok d best d sva se čis navadla in bova mela u nedelo 1let :love:

tko d js sm ugotovila d to sploh ni bistvenga pomena, k je tok bl pomembnih stvari, razn tega d večina misl d je to hecn k sm večja od njega (in to za 8cm-čis bed :wink: ) se ta razlika u višini čis nikjer ne pozna

za svoj prvi post sm se kr razgovorila ups :oops:


Meni se je na začetku zdelo malo grozen, sploh ker obožujem petke. Sedaj sem pa malo odprla očke in ugotovila da je kar nekaj parov, ko je punca večja od moškega, nekateri so skup že leta in se imajo radi. Midva z mojim se super zastopiva in res še nisem spoznala moškega ko bi se lahko več pogovarjala z njim, ker se lahko o vsem pogovarjam. Butasto je, če bi se ozirala na mnenja drugih. Saj je sexy če je fant višji, samo se tolažim, da mene nikol nebo bolel vrat zaradi poljubljanja. :lol:
carrera
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 17. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a carrera » 14. Maj. 2008 21:57

ja men se je zdel na začetku k sva začela hodt d naju usi mau bl tko gledajo zard tega, sam to sm js mela sam u glav..
glede poljubljanja sm se js tut mogla prvadt..sam ti pa itak pravš d razlika sploh ni velika, ok te štekam d maš rada petke pa useen, po moje se nimaš za obremnjevat s tem če je ostalo tko k pravš d je :wink:
good luck :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]