Ljubosumen

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Chaussette
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Chaussette » 09. Apr. 2008 23:23

Pri mojmu fantu me moti to, da je pretirano ljubosumen ... problem pa je v tem da sem odraščala bol v moški družbi in še zdaj se bolš počutim med fanti ... tako da ko greva pohajat vsak s svojmi prijatli sem jaz večinokrat sama s fanti "zuni" ... njega pa to tko zloooo moti ... vem da zna bit neprijetno za njega ... samo ... tko pač je
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 10. Apr. 2008 6:58

Poskusi mu dopovedati, da te fante poznaš že od prej (saj jih, kajne? :? ) in če do zdaj nisi nič imela z nikomer izmed njih, tudi zdaj ne boš, ko imaš fanta.

Če si se pa s katerim izmed njih začela šele zdaj družiti, je pa malo bolj ''razumljivo'', da je ljubosumen.
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 10. Apr. 2008 10:04

Jaz sem tudi mela podoben poblem z bivšim ... mam enega ful dobrega frenda, ki ga poznam že 100 let in nikoli nisva nič imela, v bistvu ga dojemam že skoraj kot brata. Moj bivši pa totalno ljubosumen ... da mi je včasih blo prav lažje če sem se zlagala da ne grem s tem frendom sama na kavo ampak da gre tudi njegova punca zraven (da ni bil tolk ljubosumen za brez veze) :?

Ma če boš temu tvojemu razložila in iskreno povedala kako je na stvari .... bo pač moral razumet, da se ne družiš samo z ženskami. Mojemu sedanjemu sem jaz tudi razložila da ga mam totalno rada in da niti slučajno nebi hotla nič met s kerim drugim (ker pol pač nebi bla z njim ampak s tistim drugim). Ampak on ne komplicira ker ma tudi on eno ful dobro prijateljico, ki se tudi meni zdi fajn punca in me sploh ne moti.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
88.vesna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a 88.vesna » 10. Apr. 2008 13:35

Veš kaj. Ljubosumnost je pa problem LJUBOSUMNEGA. Tle neki v njegovi glavi ne špila, tak da bo mogu to sam rešt pr seb. To mu tud povej. Ti maš čisto vest...Živi in ga pusti umirat odljubosumja, če tko hoče. Pr tem ti nimaš prav nč. ..Bodi srečna :D
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 10. Apr. 2008 14:17

^ ja zmer se postavte na stran unga k temo odpre.

če bi pa ena odprla temo, da ma njen fant neomejeno število prijateljic, bi pa vse govorile, da je njen fant gniu..
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 10. Apr. 2008 14:23

^^lol, sej ni vedno tko...tud fant ima lahko kup prijateljic (usaj iz moje strani)

glede problema pa...pogovori se z njim (ja...pogovor pri meni vedno pomaga :wink: ) in mu povej, kaj ti tej prijatelji pomenijo, kdo so, kaj on tebi pomeni...mogoče hoče samo to slišat...kdaj pa kdaj ga povabi, da gre s tabo in prijatelji ven, da jih bolje spozna in da vidi, da imate vsi čiste namene...(sej jih imate??)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 10. Apr. 2008 14:26

ja sj povabš ga zravn, pa skupi letejte okol :) sj če nč ni narobe itak ni fore, da bi si želela bit sama z njimi
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 10. Apr. 2008 16:37

Moj fant je ful ljubosumen, že preveč.On si kr neki domišlja v glavi kaj se lahko zgodi in je potem zarad tega ceu živčen in še name spravlja to slabo voljo.To mi tok živce para k se sploh nič ne zgodi in reče:"Ja nikol ne veš" :motz: .Ja halo, itak da nikol ne veš kaj se lahko zgodi, ampak če se sploh še nič ni zgodilo in ti ne dajem razloga da bi bil ljubosumen ne vem čemu bit.In žal ne poznam "zdravila" za to.Ma sej kdaj je vredu, ma na momente ma svoje izpade in potem so samo prepiri.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 10. Apr. 2008 17:07

lolitaa napisal/-a:Moj fant je ful ljubosumen, že preveč.On si kr neki domišlja v glavi kaj se lahko zgodi in je potem zarad tega ceu živčen in še name spravlja to slabo voljo.To mi tok živce para k se sploh nič ne zgodi in reče:"Ja nikol ne veš" :motz: .Ja halo, itak da nikol ne veš kaj se lahko zgodi, ampak če se sploh še nič ni zgodilo in ti ne dajem razloga da bi bil ljubosumen ne vem čemu bit.In žal ne poznam "zdravila" za to.Ma sej kdaj je vredu, ma na momente ma svoje izpade in potem so samo prepiri.


Popolnoma razumem situacijo!!

Večinoma se razlog za ljubosumje skriva v pomanjkanju samozavesti. Mislm da bi mogle fantu večkrat povedat da je on edini in tko naprej, da bo vedu da ga ni treba bit strah ko greš ven s fanti.
Trubadurka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 25. 12. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Trubadurka » 10. Apr. 2008 18:47

ljubosumnost je takšna..zlo tricky zadeva. zase vem, da če mi do nekoga ni, nisem ljubosumna. po drugi strani sem ga pa še vedno čutila, če sem imela koga rada. pa se nimam za zelo ljubosumno osebo. mi na kraj pameti ne pade, da bi fantu kaj prepovedovala al pa kej podobnega, ampak enostavno to razrešim pri sebi. mi je pa kul, ker je sedanji zelo uvideven. to so male stvari - ne razlaga mi katera mu je huda, pa vem, da mu nisem edina, ampak to je zame tud na nek način pokazatelj spoštovanja do mene. glede tega sva si precej podobna.

in ker nisem tako egocentrična, da bi verjela, da sem EDINA na tem širnem svetu, ki sem mu lahko všeč...se mi včasih, ko gre sam ven, porodi vprašanje, kaj pa ČE. in verjamem, da se tudi njemu, ko je situacija obrnjena. le da si tega ne poveva naglas. malček ljubosumja oz. straha pred izgubo ljubljene osebe, je verjetno čisto normalna, seveda pa noben ekstrem ni ok. pomaga zaupanje. veliko njega :D
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 11. Apr. 2008 14:05

hh, ja jest se tudi bolše počutim v moški družbi, zato sem pa tudi mojemu dragemu lepo razložila, da so mi vsi moji moški prijatelji kot bratje, ker jih že tako dolgo poznam, in da si sploh ne morem predstavljati, da bi z njimi imela kaj drugega kot prijateljstvo.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 11. Apr. 2008 15:40

Moj bivsi je biu tud ful ljubosumen..Ma sm mu takoj dala vedet,da ce se ne umiri,bo kaj hitro spet samski..Nimam ne volje ne zivcev se ukvarjat s takimi..
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 11. Apr. 2008 16:55

ljubosumje je lahk fejst nevarno, če je prekomerno. mogoče se enostavno boji, da mu boš odlšla. dopovej mu, da ti lahk zaupa in da je vse kul.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 11. Apr. 2008 21:55

ja sej...fantu je treba povedat kaj vse ti pomeni...včasih res pomaga, da sliši nekaj takih besed...
ivancabelanca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 11. 4. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ivancabelanca » 11. Apr. 2008 23:03

ja se popolnoma strinjam da ljubosumje izhaja iz ne-samozavesti.
samo ponavadi pa so NAJBOLJ LJUBOSUMNI TISTI KI SAMI DELAJO SRANJE..a ste se kdaj to vprasali?!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov