Fant drugačne rase

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 22. Jan. 2005 7:19

Ciao!

Mene pa zanima, kako ve gledate na to, če je fant, v katerega ste se zaljubile, drugačne rase, npr. da je črnc? Pri meni se je to zgodilo, pa so vsi govorili, da to pač ne gre. On naj bo s črnko, jaz pa z belcem. Kako se vam to zdi- veza z nekom, ki ni iste rase? Ali bi poslušale mnenja drugih in ne svojega srčka?
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 22. Jan. 2005 8:25

Jst če bi se zaljubila vanj bi ga mela sigurn. No, mi je pa drugač mami rekla, da njej pa ne bi glih odgovarjal, ampak mislm, da bi se pač mogla sprijaznit in mogoče bi ji bil na koncu tud uredu .... pa sej je razlika sam v barvi kože, ne vem, jst bi se sigurn potrudla, da bi ostali pridobili dobro mnenje o njem in da bi vidl da je po srčku najboljši (itak, če bi bil moj fant :D ). Sej sm vidla že marskakšnga fejst črnca :D

Tko, da jst bi ga mela, sigrun bi bil pa na začetku problem zarad okolice (sorodnikov), ampak ... ljubezen premaga vse meje :zustimm: :flower:
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 22. Jan. 2005 9:42

Ne razumem zakaj se morajo ljudje vedno vtikat tja kamor je najmanj treba? Če se imata dva, ki sta različne rase, rada, to drugih čisto nič ne briga. Meni se take veze zdijo prav ljubke, ni jih veliko in prijetno jih je pogledati. Pa ni važno, če sta drugačne rase, tu je pomembna ljubezen!!! Če družba pritiska na tak par, je to težko ampkak če je ljubezen, bo premagala tudi to oviro. A zdej bi se mogla pa razit s fantom druge rase in si najti enega, ki pa je belec, pol bi pa ne vem, npr. ugotovila, da je kaj jast vem en podlež, pa bi blo doma gorje pa nben ne bi vedel za to, to bi blo pa za družbo v redu, ne? Sam da je belec!? Al pa bi si našla enga postavnega kavalirja, ooooo pol bojo pa vse spet zelene od zavisti! Eh, polhno glavo mam že takih ljudi, ki "poskušajo delati red" tam, kjer ne bi smeli, kako imajo pa doma, je pa druga zgodba. Ko pa Slovenci zmer gledamo na to, "kaj bodo pa drugi rekl".
Če imaš partnerja druge rase, se ne meni za mnenja drugih, ampak glej, kaj bo dobro za vaju, saj drugi od tega ne bodo imeli nič manj in nič več, pojdi mimo, kot da jih ni in poskrbi za vajino srečo! Jaz ti pa želim en kup sreče in ljubezni! :knuddel:

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 22. Jan. 2005 9:43

Men niti ne pašejo druge rase, izjemoma latinske sorte kakršne npr. najedš v telenovelah :D

Ampak mislm, da moji ne bi mel s tem problemov, bi pa najbrž zlo težko sprejel kakšnega črnca, mulata...so bolj starokopitni glede teh zadev... :roll: Ampak tut sama sem bolj usmerjena na "našo" kavkazijsko raso oz. me nekak tolk drugačni ne pritegnejo...Mi je pa zelo všeč eksotika (mešanica) tipa Keanu Reeves, Johnny Depp... :zustimm:
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 22. Jan. 2005 10:15

Pravzaprav še nikoli nisem razmišljala o tem, vem pa, da če bi se zaljubila v fanta druge rase, bi zmagala ljubezen. Meni je pomembno le, da me ima fant rad, je iskren in dober človek, videz, rasa in vse ostalo, pa pri pravi ljubezni ne bi smeli biti ovira.
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 22. Jan. 2005 11:13

Ma a še vedno obstajajo rasisti??? To je isto kot da bi bla ti rjavolaska in bi bla zalublena v blondinca in pol ne bi smela bit skupi. Problem je pomoje v tem, k je v Sloveniji bl mal drugih ras in se jih ljudje še niso navadili.
HASTA LUEGO
Uporabniški avatar
ninčulilika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 9. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninčulilika » 22. Jan. 2005 11:22

Mislim, da rasa tu sploh ne igra nobene vloge. Če se imata dva k nista iste rase res rada sta lahka 100% skupaj. Zakaj pa ne????

Ravno danes sem prebrala v Lady da se je Heidy Klum zaročila(s črncem)
Pa sta prau luškan parček. :!:
I wanted you to be with me
For so long I don't even know why now
But now that I've given up on you
Defiantly you see me!
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 22. Jan. 2005 12:13

Mene črnci bolj privlačijo kot belci in tud moj lubi je črnec. V Sloveniji so ljudje res nestrpni in ko se sprehajava po ulici, se marsikdo obrne za nama, pa tud marsikdo naju grdo pogleda. Jaz se na grde poglede in opazke ne oziram, saj se najina zveza tiče samo naju. Edino mnenje, ki mi je pomembno, je mnenje mojih staršev. Oni so ga na srečo lepo sprejeli in nimajo nič proti. Zase vem, da se bom nekoč poročila s črncem, ker so mi bolj privlačni. Saj veste kaj pravijo: "Once you go black, you never go back." :D Pa še prav majo. :wink:
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 22. Jan. 2005 13:17

spellca napisal/-a: Zase vem, da se bom nekoč poročila s črncem, ker so mi bolj privlačni.

men je pa najbol privlacen ferarri, vendar pa se bom porocil z BMWjem, vazna je ljubezen :cool:

sicer pa nimam nobenih problemou z raso, kaksne mulatke, aziatke,... so prou hude :)
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 22. Jan. 2005 13:21

Men se zmer lepo zdi če vidm tak parček na cesti, zadnjič enkrat sm vidla eno družinco, mamica belka, oči črnc, tamaladva pa mulatka ... ful so bli lušni.
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
ula
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 5. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ula » 22. Jan. 2005 14:58

itak, da če bi se zaljubila v takega fanta najbrž niti ne bi razmišljala o tem?! men to ni čist nč drugač, sj so ja tut črnci ljudje... to sami predsodki

najbrž bi pa drugi meli dost za povedat


ampak ko je ljubezen zraven, se da vse premagat : )


mejte se radi
Uporabniški avatar
hudičkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 28. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a hudičkica » 22. Jan. 2005 15:24

mene tut črnci pa mulati nekak bol prvlačjo :D . drgač pa glede tega kaj si misl drug folk: sploh u sloveniji je to tko kao ful čudn, k majo usi tok enih predsodkov, sam da vidjo folk k ma odštekano barvo las, al pa je drgač oblečn, posluša drugo musko, itd. smo že čist ooo bad lej tega, ful je nestrpnosti med ljudmi, za čist brez veze. SI TO KAR SI-DRUGAČEN OD DRUGIH!!! ;D

če si se pa zalubla u črnca (al bilo kerga druzga tipa :) ), te pa pomoje niti ne bi smel preveč motit to kva si folk misl, k je pomembn sam to kakšn je on in kako se mata vidva :!: :!:

lp usem :hallo: , tut tistim k majo drugačno mnenje :lol:
Flezes
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 22. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Flezes » 22. Jan. 2005 15:34

Mene osebno ne motijo mesani pari. Ce bi se zaljubila v moskega druge rase, bi bila z njim. Pomembno je, da se ujameta karakterno in da se dopolnjujeta na razlicnih podrocjih, ne v barvi koze.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 22. Jan. 2005 16:15

lolita napisal/-a: On naj bo s črnko, jaz pa z belcem.


če to ni rasističen stavek ...

ni važna barva, nacionalnost, spol osebe ... pomembna je le energija te osebe in če ti sede ali ne, tako da se ne ubadaj s takimi izjavami, kdo bi moral s kom.

in tisti vsi, ki jih omenjaš se naj raje posvetijo svojemu življenju :evil:

p.s: lahko pa, da ti zavidajo,(čeprav mogoče stereotipno zveni) da boš zraven črnca, dekle z veeeeelikim nasmeškom :wink:
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 22. Jan. 2005 17:00

rasa ne igra nobene vloge, veljajo pa druge stvari kot so drugačna kultura in podobno, če si se pripravljen prilagajat drugačnemu načinu življenja ok, če se nisi je pa problem. Predvsem je to odločitev posameznika ne okolja.
pa pa

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov