Plešavost

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 19. Jan. 2005 14:30

Tko čist na kratko dve vprašanji:
1.a so vaši moški že kaj plešasti oz. kažejo kakšne znake nagnjenosti k temu?
2. a vas to kaj moti in če bi vas, kaj bi naredile?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 19. Jan. 2005 14:47

Ne, moj ni, ker je star "komaj" 22let. Če bi pa bil pa ne vem kaj bi. Mene bi to verjetno fulll motilo :nixweiss:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 19. Jan. 2005 15:08

mojemu se malo redcijo, ampak po mojem zaradi stresa na delovnem mestu... res je bogi, vsak dan ga raztrgajo.
Sem ze razmisljala o tem, ce bi postal plesast, no takole je: raje vidim, da ima laseke, ker ima lepe, zarad plese se pa ne bi prevec sekirala... ga imam rada in raje brez, ce pa z pa tud vredu...me ne bo nic manj...
tajda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 28. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tajda » 19. Jan. 2005 15:15

Jaz pa mislim da pri mojmu ni panike glede pleše, ker je dost starejši od mene in mislim, da če do zdej ni blo znakov, da jih tudi ne bo. V primeru pa da bi bil enkrat plešast pa mislim da zaradi tega tudi ne bi blo kakšnih drastičnih sprememb v najini zvezi. Moja mami prav:"vazn je kaj ma v glavi ne pa na njej." :lach:
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 19. Jan. 2005 15:42

fiona napisal/-a:... zarad plese se pa ne bi prevec sekirala... ga imam rada in raje brez, ce pa z pa tud vredu...me ne bo nic manj...


Take punce imamo radi! :D
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Lumpyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJ city

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumpyka » 19. Jan. 2005 15:59

Moj je pa še premlad za plešo... jih ma komi 18 (no ja sej jst tut nč več) :) Se pa ne bom nc sekirala, če jo bo kdaj mel... čeprov ma zdej zlo zlo goste lase in mislm d je še dolg ne bo mel :)
Svet se ne vrti zaradi ljubezni, se je pa zaradi nje vredno vrteti z njim...
kara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 30. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kara » 19. Jan. 2005 16:10

Pač ljudje se staramo, spreminjamo. Noben ni popoln. Pleša se mi res ne zdi razlog, da bi fanta pustila. To bi bilo nekaj takega kot če bi on mene, ker imam celulit :P Pa enim pleša prav "paše", če jo imajo lepo zrihtano :cool:
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 19. Jan. 2005 16:13

ne nič se mu ne pozna :)
drgač me pa pomoje ne bo motilo

mam pa kolega ki je bil pri 18 že fejs plešast, tko da tuki ni nobene spodnje meje :D
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
bambi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 20. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bambi » 19. Jan. 2005 16:30

hvala bogu moj ima dobre gene po očetu,ker njegov oče ni nič kaj plešast, pri svojih 58 letih!! :D res ima zelo goste in močne lase (tip), tako da se s tem ne obremenjujem(zaenkrat!!)
če pa bi že bil podvržen temu(ali pa še mogoče bo) bi pa verjetno predlagala, da bi se pobril, ni treba ravno na nulo, ampak tako, čist na kratko,to bi predlagala v takem primeru, če bi bil res zelo plešast, ker tisto ko vidiš ko si potem tiste lase ki jih imajo postrani češejo, mi je res malo hecno,drugače pa tista mala plešavost pa niti ni tako opazna.
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 19. Jan. 2005 16:50

Moj ma pa že mal pleše, pa nič zato.
Če je pleša, je pač pleša, taka je narava, mi pa je v redu, če imajo potem fantje in moški lepo "pristrižene" lase, da nimajo predolge :( .

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 19. Jan. 2005 17:20

moj se tut nima plese, pa tut mislim da je se kmalu ne bo imel saj ma goste lase...pa tut ce pogledam njegovega oceta pri 50ih..ne ne moj se dolgo ne bo plesast :D me pa nebi motlo tut ce bi bil..saj se da tut kaj glede tega nardit al ne?bi pac mel ful kratko frizurco pa se sploh ne bi vidlo da je plesast
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
ballerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 30. 12. 2004
Kraj: Venera

Neprebrana objavaNapisal/-a ballerina » 19. Jan. 2005 18:12

1.plešasvost moški podeduje od materinega očeta (tko da njihovi očetje nimajo preveč pr tem)
2.ni pogojeno z leti, poznam plešaste fante tud že pri 20 letih,
3.NE TO ME NE MOTI !
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 19. Jan. 2005 19:57

Hmm ... moj je daleč od plešavosti ... :wink: , drgač pa me to ne bi motilo, sej nism z njim zarad las, ampak zato ker ga imam rada :!: :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 19. Jan. 2005 20:03

aleksa napisal/-a:1.plešasvost moški podeduje od materinega očeta (tko da njihovi očetje nimajo preveč pr tem)


khm, to je pa zelo zanimiva informacija, nism vedla...sem tud jst mislila, da je to po očetu, pa se mi je nekak čudn zdel k fotr ni bil nč plešast :gruebel:
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 19. Jan. 2005 20:13

Moj še ni plešast mu pa grozi genetsko pa še skos ma kapo na glavi kar zdrsa lasišče in tudi povzroča plešavost. Ko/če bo oplešel lih skakala od veselja nam sam kaj češ, nimaš kaj proti materi naravi.
pa pa

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov