Star sem 27 in samski

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Toty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 12. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toty » 12. Avg. 2007 19:42

Oj.
Nisem vedel, kam naj se obrnem, pa pišem sem. Star sem 27 let, in še nisem imel punce. Tudi npr. v lokalu ali diskoteki nisem še nikoli navezal stika z kakšno. Sem zato čudak?
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 12. Avg. 2007 19:56

Čudak nisi, si pa mogoče, kako bi rekla, nesocializiran, glede na to, da to počnemo skoraj vsi. Zakaj pa nisi nikoli navezal stika s kakšno? :)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 12. Avg. 2007 20:02

glej......nočem nič slabega reč sam.....nekaj ti povem....

sedaj boš dobil veliko odgovorov v stilu "nisi čuden, bo že prišla taprava...itd"....--->bla bla bla! :wink:

če ne boš nič sam naredil v tej smeri, boš zmeraj sam.....punca ne bo prišla h tebi pa ti rekla kej v stilu "ej ful si mi všeč, greva na eno pijačo?"....nekaj takega boš težko slišal....

tako da.....če sam ne boš šel med punce, iz te moke kruha ne bo.... :wink:

pa še nekaj.....ko boš šel med dekleta, NE SMEŠ zgledat potrt(tud če si), ne smeš zgledat "vdan v usodo", ne smeš bit :( itd......verjemi, takih tipov punce ne marajo....ne smeš bit pa tut too much samozavesten, ker hitro izpadeš poln sam sebe...
pa bodi to kar si....ne se pretvarjat, ker prej ali slej pride resnica na dan, in pol boli...

tako pač je...."life is bitch...not beach..."
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 12. Avg. 2007 21:03

McLarnovc napisal/-a:ko boš šel med dekleta, NE SMEŠ zgledat potrt(tud če si), ne smeš zgledat "vdan v usodo", ne smeš bit :( itd......verjemi, takih tipov punce ne marajo....ne smeš bit pa tut too much samozavesten, ker hitro izpadeš poln sam sebe...

McLarnovc napisal/-a:pa bodi to kar si....ne se pretvarjat, ker prej ali slej pride resnica na dan, in pol boli...

A ni tole malo nasprotujoče? Pretvarjati se, da nisi potrt itd. hkrati pa biti to kar si in se ne pretvarjat? :?
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 12. Avg. 2007 21:10

Mogoče biti ves čas vesela verzija sebe? :gruebel:
Uporabniški avatar
Afrodita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 1. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Afrodita » 12. Avg. 2007 21:14

Toty napisal/-a:Oj.
Nisem vedel, kam naj se obrnem, pa pišem sem. Star sem 27 let, in še nisem imel punce. Tudi npr. v lokalu ali diskoteki nisem še nikoli navezal stika z kakšno. Sem zato čudak?


nisi čudak. pač si malo bolj sramežljive sorte. in ne ne bom ti rekla bo punca že prišla. tole svojo sramežljivost boš moral nekako premagat. če ti je kakšna punca všeč moraš tvegati. tisti ki nič nima, nima kaj izgubiti. :D(vsaj glede deklet velja tole pravilo) in če te bo zavrnila ne bo konec sveta. vsaj vedel boš da si poizkusil. kaj pa če ti bo všeč dekle in boš tudi ti njej všeč pa tega ne bosta vedela? in tako bo dekle mislilo da ti ni všeč ti pa boš odšel s sklonjeno glavo. kdor ne reskira ta ne profitira. želim ti velik sreče in upam da kmalu najdeš dekle :gut:
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 12. Avg. 2007 21:25

kr.ena napisal/-a:
McLarnovc napisal/-a:ko boš šel med dekleta, NE SMEŠ zgledat potrt(tud če si), ne smeš zgledat "vdan v usodo", ne smeš bit :( itd......verjemi, takih tipov punce ne marajo....ne smeš bit pa tut too much samozavesten, ker hitro izpadeš poln sam sebe...

McLarnovc napisal/-a:pa bodi to kar si....ne se pretvarjat, ker prej ali slej pride resnica na dan, in pol boli...

A ni tole malo nasprotujoče? Pretvarjati se, da nisi potrt itd. hkrati pa biti to kar si in se ne pretvarjat? :?


biti to kar si v smislu, da ne govori da je v preteklosti počel nekaj kar ni, da je bil nekje kjer ni bil, da je......kar ni......

mogoče sm se prej slabo izrazu.... :oops:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
aLLiSSe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 16. 3. 2006
Kraj: my world

Neprebrana objavaNapisal/-a aLLiSSe » 12. Avg. 2007 21:39

A si mogoc gej?
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 12. Avg. 2007 21:46

aLLiSSe napisal/-a:A si mogoc gej?

pomoje tole vprašanje ni lih na mestu... :lol: :lol:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 12. Avg. 2007 22:13

Ne nisi čuden :wink: Poznam kar nekaj fantov oz. moških, ki so še starejši in še niso imeli punce. Nevem pa zakaj je tako :D Nekateri od njih so bili enostavno preveč zbirčni, na koncu so pa ostali sami.
A te je sram al zakaj nisi še nikol h nobeni pristopil?
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 12. Avg. 2007 22:34

no zame pa je čudn.
sej js tud poznam ene par fantov in tud vem razloge, sm bla na zmenku z enim od teh fantov in k sm slišala da pri 25 še nikol ni poljubu nobene se mi je zdel čudn priznam, predsodki-ja sam pč tko je. nevem če bo velik punc tle gor k bo trdil da ni pomisla kaj je narobe s tabo. če si vredu fant ni hudič da ne boš našu punce seveda če si jo sploh želiš, ker sploh nisem zasledila da iščeš nasvet kako bi jo dobil preprost samo sprašuješ če si čudak. če je preprost nočeš imet je pa to tvoja stvar.
m-3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 11. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a m-3 » 12. Avg. 2007 22:39

ah ni vse tko preprosto kokr se lahko na zunej vid.. pač čutiš neko zadržanost, strah.. še takrat ko pa si upaš pa pač zgledaš "potrt", kokr je ena prej napisala da ne smeš zgledat.. samo tega se ne da glih kontrolirat. pomojem je glavno pomanjkanje samozavesti. Če manjka te, manjka vsega. pa si lahko najbolj prijazen pa najbolj romantičen pa najboljši ljubimec pa ne vem kaj.. pristopit pa ne upaš.. takrat ko pa, te pa udari po nosu.. in potem spet zbiraš pogum za naslednjič.

Mogoče bi pa preprosto rad spoznal žensko s katero boš celo življenje in zato ne bi kar z vsako ki jo srečaš v lokalu..

jaz osebno tudi nisem nikoli pobiral žensk po žurkah, lokalih, klubih ipd. in jih tudi nikoli ne bom. prvo kot prvo, si ponavadi pijan, ona tudi, ni to meni nek način za začeti zvezo, drugič, po klubih vedno opazujem tiste "playerje" ki letajo od ženske do ženske in se mi enostavno gabijo. neki kvazi carji, na katere ponavadi ženske padajo. ravno zaradi tega se nikoli nisem moral znebit občutka vsiljivosti, ker oni to ponavadi so..

lahko bi naštevali še do jutra, kaj vse bi lahko bilo.. vsak ve zase

lp
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Avg. 2007 23:25

Men je smešn, k eni govorijo, da čakajo ta pravo in da ne misljo bit kr z "usako" ...

Ne gre za to, da je treba z "usako" k jo spoznaš neki met, ampak za to, da če to "usako" spoznaš, loh ugotoviš, a je prava al ni, medtem ko tega ne morš, če zgolj čakaš na tapravo in se izogibaš "nepravim". Kr med slednjimi se lahko najde tista, k ti bo The one. To pa zveš lahko sam tko, da za trenutk pozabš na to, da iščeš, ampak maš u mislih zgolj spoznavanje, zabavo, stvari, s kerimi nimaš kej zgubit. Dobiš pa lahko.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 13. Avg. 2007 0:09

^^ Ja se strinjam. Pa še to: kako veš da si srečal pravo, če nikoli prej nisil bil z napačno in zato v bistvu sploh ne veš kakšna naj bi bila prava.

Drugače pa samozavest je najbolj pomembna. To, da se pri 27 še nisi poljubljal je meni.. nenavadno. Potrebno se je opogumiti, ne vem kaj drugega bi lahko svetovala.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Toty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 12. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toty » 13. Avg. 2007 7:26

Če še nisem imel punce, to ne pomeni da nisem bil v stiku z njimi. Samo nikoli ni prišlo dlje kot do pogovarjanja.
In situacija postane problem, ko komu povem, da še nisem imel punce, namreč takoj nastane oh in sploh, kako to, pa ono, itd. Folk me potem postrani gleda, se mi smeji.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov