Armin van Buuren 23.10.2009 Hala Tivoli

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Anja ^^
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 221
Na forumu od: 3. 8. 2009
Kraj: grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja ^^ » 15. Sep. 2009 16:33

No kot ste verjetno že use slišale, nas bo 23.10. obiskal armin van buuren. Zanima me kdo gre in če ste že kupile karte (ja jst sm dons kot budala stala 2 uri v vrsti da sm dobila karte zase in za tipa :D ) ?
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 15. Sep. 2009 16:59

Jaz grem-seveda če bom dobila karte :roll: . Ne morem verjet, da je naval hujši kot pri Tiestotu. Za njega je fant kupil karto par dni po začetku prodaje, za Armina bom pa lahko srečna, če jo bom sploh jutr še dobila. Zdaj so menda že po 32e za parter, 29 za neko tribuno in 50 VIP. Jaz grem jutri dopoldan kupit in upam, da jih bodo še imeli. Drugače pa komaj čakam, čeprav Tiesto je zmagal pri meni (kaj hočem, sem pač Tiesto fan :D ), ampak ne dvomim, da ne bo na Arminu tud super :tanz:
Uporabniški avatar
Anja ^^
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 221
Na forumu od: 3. 8. 2009
Kraj: grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja ^^ » 15. Sep. 2009 17:09

karte mislm da so zdej po 34€. Jaz sm čakala pred supratravel agencijo ob pol 9 in lahko rečem da je že takrat blo pred vratmi približno 30 ljudi.. ob 10h pa je bila vrsta takšna.. da zagotovo približno 100 ljudi več ni dobilo tistih kart, ki so se prodajale po 15€. Mislm res ceu naval.. zdej me samo še skrbi, ker mi manka še nekej mescou do 16 leta, da bojo komplikacije z ustopom, čeprou bi šou bratranc zraven, ki je že polnoleten in vem da na tiestu s tem ni blo težau. Ampak kdo ve kaj si bodo spet zmislil :roll: nazadnje mi bodo še rekl, da morm prpelat enga od staršeu NUJNO zravn drugač nemorm not (mama bo pa valda usa vesela laufala z mano na arminčka.. not) :D
Uporabniški avatar
PorceLain.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 11. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a PorceLain. » 15. Sep. 2009 18:34

Jajajajajaj Jaa Jaaa =))
Mislim, da to vse pove o navdušenju pa to =P
Itak da grem =)
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 15. Sep. 2009 19:59

itak da se gre.. če bojo karte še=) sicer pa BUHA vedno reši situacijo...
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 15. Sep. 2009 21:00

sem se že pri tiestotu zajebala, tako da še enkrat nebom zašla na takšno komercjalo :D really not my style.
želim pa vsem, ki boste šle, obilo plesnih in slušnih užitkov ;)
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 01. Okt. 2009 18:44

se ne gre=) premislila sem si.. pa itak vsi od kolegov odpovedujejo en za drugim... v mojih krogih ni več nekega zanimanja... bomo pa šli v krpana 5.12.. mariborčanke grete???
Uporabniški avatar
Veron|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 217
Na forumu od: 21. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Veron|ka » 01. Okt. 2009 18:51

rachka_ napisal/-a:sem se že pri tiestotu zajebala, tako da še enkrat nebom zašla na takšno komercjalo :D really not my style.
želim pa vsem, ki boste šle, obilo plesnih in slušnih užitkov ;)


my point, exactly! :)
večina folka gre tja zato, da lah rečejo da so bli na Arminu ker je pač oh in sploh nr. 1 DJ in the world.. :) men pa lih zarad tega ni za it, ker komercialo mam u 3/4 slovenskih diskačih.. pa še karta draga :? ista scena ko za Tiesta..

drugače pa uživite in pričakujemo pol tudi party report!

flesherka_ kaj pa je v Krpanu?

The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched.
They must be felt with the heart.
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 01. Okt. 2009 19:58

nipa's BDay. 24 dj-ev, 4-je flori... obujanje spominov...
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 01. Okt. 2009 21:56

Veron|ka napisal/-a:
rachka_ napisal/-a:sem se že pri tiestotu zajebala, tako da še enkrat nebom zašla na takšno komercjalo :D really not my style.
želim pa vsem, ki boste šle, obilo plesnih in slušnih užitkov ;)


my point, exactly! :)
večina folka gre tja zato, da lah rečejo da so bli na Arminu ker je pač oh in sploh nr. 1 DJ in the world.. :) men pa lih zarad tega ni za it, ker komercialo mam u 3/4 slovenskih diskačih.. pa še karta draga :? ista scena ko za Tiesta..

drugače pa uživite in pričakujemo pol tudi party report!

flesherka_ kaj pa je v Krpanu?


Se ne strinjam,da večina folka gre tja zato, da se potem lahko hvalijo kje so bili. A je dejansko kdo tak nor, da si bo šel kupit tak drago karto samo zato, da bo potem lahko okoli pravil, da je bil na koncertu najboljšega dj-ja na svetu?! Ma ne vem...jaz ne poznam takega neumnega folka.Jaz grem, ker poslušam tako glasbo in mi je že na Tiestotu bilo svetovno, enako pričakujem zdaj.Samo da se pleše wooohhhhhoooo :tanz:
Uporabniški avatar
Veron|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 217
Na forumu od: 21. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Veron|ka » 01. Okt. 2009 22:04

ne pravim vsi.. vem pa, da je veliko takih.. že hodim 3 leta okol po partijih pa je veliko folka v tej sceni pač takega :)

The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched.
They must be felt with the heart.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 09. Okt. 2009 20:43

flesherka_ napisal/-a:se ne gre=) premislila sem si.. pa itak vsi od kolegov odpovedujejo en za drugim... v mojih krogih ni več nekega zanimanja... bomo pa šli v krpana 5.12.. mariborčanke grete???


se vidimo ja :D sem že bla junija cela fertig od veselja, da so ga spet odprli :D drugač pa verjetno še ušc pa rdeča dvorana ne? :D yey!

se oproščam za OT :)

kako se pa kaj prodajajo karte za tega armina? a je ful naval?
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Veron|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 217
Na forumu od: 21. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Veron|ka » 09. Okt. 2009 20:47

rdeča dvorana, jaaa :D jst komi čakam.. ušc pa itak, letos bo ful enih pošteno dobrih eventov! morm še jst mal :oops:

The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched.
They must be felt with the heart.
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 09. Okt. 2009 22:53

Veron|ka napisal/-a:rdeča dvorana, jaaa :D jst komi čakam.. ušc pa itak, letos bo ful enih pošteno dobrih eventov! morm še jst mal :oops:


ušc? ki kaj zaj zakaj kdaj? rdeča dvorana? isto: ki kaj zakaj kdaj?
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 10. Okt. 2009 9:28

ki ti živiš? :D rdeča dvorana - spejs djz, ben sims.. ušc - umek, derrick may :D in vse to novembra !
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov