Smiljan Mori

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali poznate Smiljana Morija?

Glasovanje se je zaključilo dne 06. Jul. 2009 20:31

Da
11
65%
Ne
6
35%
Skupaj glasov : 17

Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 16. Jun. 2009 20:31

Tema že pove o čem bo govora.. Zanima me, če ga poznate, kakšen se vam zdi, če je kdo bral katero njegovo knjigo... itd.. :):)
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 16. Jun. 2009 21:14

Ni mi všeč njegov pristop do dela, kot tudi pristop njegove agencije. So tipični tečni ameriško-nadležni zavarovalničarji, ki bi ti radi prodali svoj produkt ali pa te zvlekli v svoje mreže. Le redki imajo dostojanstvo, večina pa ima tako oprane možgane, da so pripravljeni žrtvovat svoj ugled, svoja prijateljstva in dragoceni čas, da te silijo s tem.

Sem prebrala celo eno "njegovo" knjigo, ampak je tolk nesmiselna...kot da nam je point, da smo bogati. Kot, da če se ne kopaš v denarju, si pa najbolj nesrečen človek na svetu. Ne vem, jaz ga res ne maram.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 16. Jun. 2009 21:25

positive vibration napisal/-a:Ni mi všeč njegov pristop do dela, kot tudi pristop njegove agencije.So tipični tečni ameriško-nadležni zavarovalničarji, ki bi ti radi prodali svoj produkt ali pa te zvlekli v svoje mreže. Le redki imajo dostojanstvo, večina pa ima tako oprane možgane, da so pripravljeni žrtvovat svoj ugled, svoja prijateljstva in dragoceni čas, da te silijo s tem.]

Sem prebrala celo eno "njegovo" knjigo, ampak je tolk nesmiselna...kot da nam je point, da smo bogati. Kot, da če se ne kopaš v denarju, si pa najbolj nesrečen človek na svetu. Ne vem, jaz ga res ne maram.

:respekt:
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 17. Jun. 2009 5:49

Sem že slišala za njega in videla njegove reklame po TV, kaj to pomeni da ga poznam?
Mi pa ni všeč.
(s)mej se
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 17. Jun. 2009 5:49

ups dvakrat poslano
(s)mej se
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 17. Jun. 2009 7:51

Jaa, poznam tega tipa. So me njegovi podrejeni novačili enkrat preko študenta, pač da bi delala za njih-to so ko hijene, resda! So me dobli v zasedo in se spravli name s svojimi umetnimi klovnskimi smehljaji, da je blo ko v grozljivki :eek: Nobenmu ne priporočam!! Daleč stran!
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
klawdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 23. 12. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a klawdy » 17. Jun. 2009 9:48

no pri nas na faksu je pred štirimi leti prva predavanja za nove študente naredil ravno Smiljan. Z eno besedo katastrofa!

Prvo smo vsi bulili v kartonast pralni stroj ki mu on pravi stroj za pranje možganov, potem pa smo morali vsi zaradi klicanja dobre volje mahati in se prisilno smejati.

To ni za mene, in zaradi tega njegovega nastopa ki mi je pokvaril menje o njm ne mislim brati njegovih knjig, pa čeprav sem včasih vrjela da ti lahko pomagajo na poslovni poti.
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 17. Jun. 2009 12:08

piškotek* napisal/-a:Sem že slišala za njega in videla njegove reklame po TV, kaj to pomeni da ga poznam?
Mi pa ni všeč.

Ja.. :)
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Jun. 2009 16:49

odkar sem enkrat službeno z njim govorila,mi gre model tok na jetra da mi bolj ne more.neotesan, nesramen,narcisoiden...Bljak!vse kaj drugega za kar se izdaja.
sicer so mi pa njegova besedičenja brezvezna.Jst ne vidm nobene pametne poante notr.
Liena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Liena » 17. Jun. 2009 17:12

Pri nas so imeli enkrat seminar ti njegovi. Pa daj, vsi tako osladni, skoz so se smejali, tak kot da so kaj vzeli, na vratih od zunaj so imeli nalepljene neke slike z rajskimi plažami. Uglavnem, čudni so bli, pa še tako high so se držali, da so še komaj dober dan odgovorili, kaj šele, da bi klepetala z njimi, kot z ostalimi. Ahh.. :D
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 17. Jun. 2009 20:10

Liena napisal/-a:Pri nas so imeli enkrat seminar ti njegovi. Pa daj, vsi tako osladni, skoz so se smejali, tak kot da so kaj vzeli, na vratih od zunaj so imeli nalepljene neke slike z rajskimi plažami. Uglavnem, čudni so bli, pa še tako high so se držali, da so še komaj dober dan odgovorili, kaj šele, da bi klepetala z njimi, kot z ostalimi. Ahh.. :D


:lol:
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 17. Jun. 2009 21:12

haha, psihiči :lol:
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 17. Jun. 2009 21:19

densy napisal/-a:haha, psihiči :lol:

še kakšni.. :D
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 19. Jun. 2009 18:58

Meni je tip iz medijev antipatičen.

Me je pa nedavno klical neki tip (moja številka je pač v imeniku), se predstavil, povedal, da delal za Morija in vprašal, kdaj mi lahko pride na dom predstaviti nevemkajže - me niti ni zanimalo... In ko sem mu rekla, da me ne zanima in naj ne hodi, me je začel skoraj zasliševati - zakaj pa ne, ali imam kak razlog, potem posmehljivo dodal - se mi je zdelo, da ne (ga mogoče rabim???)... Res ne vem, zakaj bi se mu morala zagovarjati, saj je navsezadnje on mene nadlegoval s svojo ponudbo... Prav vsiljivo, res...
Z eno besedo - BRUH! :tot:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov