mitja okorn

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 07. Maj. 2009 16:12

čudno se mi zdi da še nimamo teme o njemu, kr je zame najbolši slovenski režiser (poleg tega, da ma pri teh letih oz. že dost prej mel toliko kilometrine). :wink: res svaka mu čast. tu pa tam verjetn itak usi poznate, ka pa kej druzga ste že gledal? a ve kdo kje na netu bi se dal pridt do no sponsored enke pa dvojke?
drgač sm sam trailerje vidla.
no komenterajte mal :wink:
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 07. Maj. 2009 16:51

Haha, lih ta tedn sm pregledala svašta pa iskala No sponsored pa nič. Če kdo ve, se tut jz priporočam za info.

Pred kratkim je biu en intervju z njim, mislm da v Sobotni prilogi, deluje dost faca poba, glede na povedano. Tak skuliran. Sm se nasmejala unim štorijam o Johnu (?) pa Bradu Pittu, sm si ga kr predstavlala tm na unmu stadionu. :D :) Kar se tiče pa njegovih stvaritev pa so pa men spoti dost hudi, Tupatam me ni neki baš navdušu (mogoče sm ga prepozn gledala, pol šele k so vsi naredl tak pomp, kok je vaaau, in sm verjetn preveč prčakvala + fore sm že use poznala), me pa zanima, kako zgleda ta poljska serija, k jo dela.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Maj. 2009 18:16

Sem gledala pred leti Tu pa tam in je (sploh) za slovenske razmere dober film, ni pa nek presežek, kot je Mitja tudi rekel že marsikdaj. Je pa res predan svojemu delu, in to že dolgo. :wink: Za Not sponsored pa tudi jaz nisem našla nobenega torrenta, tako da ne bi vedla... Sta pa baje tako 1 kot 2 zanimiva (pač skejtarski vzponi in padci, tudi dobesedno). :D
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 07. Maj. 2009 21:25

Meni je zelo simpatičen ... dober tip :D

Režija pa ... poznam samo Tu pa tam - solidno.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 07. Maj. 2009 21:30

Men je faca. Tud jst sm gledala Tu pa tam, mi je bil OK, ampak nič posebnega. So mi pa njegovi videospoti dobri, se mi tud zdi da izstopajo od slovenskega povprečja :gut:
Use your head and follow your heart.
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 08. Maj. 2009 10:44

No comment... kako je onlahk dobr tip nam nikol štekala.. ampak ok vsake oči majo svojga malarja.
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 08. Maj. 2009 10:44

No comment... kako je onlahk dobr tip nam nikol štekala.. ampak ok vsake oči majo svojga malarja.
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 08. Maj. 2009 15:36

shtrukeljchek napisal/-a:No comment... kako je onlahk dobr tip nam nikol štekala.. ampak ok vsake oči majo svojga malarja.


Ja res ga imajo.Jaz vem o njem povedati le to,da je izredno sexy režiser.Od nekdaj mi je tak.Opazila sem ga pa prvič,ko je začel hoditi s Tino Gorenjak.Kar se filmov tiče,pa mislim,da nisem nobenega gledala.
Videospoti so dobri.:)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 09. Maj. 2009 12:30

Ja hud je. :D Se mi zdi tak preprost fnt, pač kolikor sem ga kdaj videla po tv ali pa kje. Brez ene izmed njegovih kap pa ne gre nikamor, vsaj jaz sem ga bolj redko videla brez kape. :P
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 09. Maj. 2009 13:05

Ja,očitno je kapa njegov zaščitni znak.Jaz ga tudi še nisem videla brez nje. :)
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 09. Maj. 2009 17:13

fletn al sexi al kej lih ni, pac obicen tip. mu pa cestitam in ga spostujem za to kar dela, ker je dokazu da se tut brez agrftja kam pride in da žirija tam na sprejemcih ravno ni merodajna ce pac nimas pravega priimka :wink:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 09. Maj. 2009 18:14

PeggySue* napisal/-a:Ja,očitno je kapa njegov zaščitni znak.Jaz ga tudi še nisem videla brez nje. :)


Če je pa plešast :wink:
Uporabniški avatar
Legally_blond
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 242
Na forumu od: 28. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Legally_blond » 09. Maj. 2009 18:24

ja plešast je.. drgač je s kapo dost bolši kot brez :D aja drgač pa je pa men on že mal pretiran deloholik :? nč ne pije, ne kadi (ok sej to pohvalno), nč ne žura, sam dela :?
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 10. Maj. 2009 10:24

no men pa to ni grozn...pomoje je to bl zato cudn ker je dons normalno da usak najstnik, oz student gre vn parkt na tedn, se ga nagon da se tut spomn nc ne, kadi use mozne stvari itd itd...
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Legally_blond
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 242
Na forumu od: 28. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Legally_blond » 10. Maj. 2009 13:10

ne, ni grozn to, da ne pije, ne kadi pa še kej druzga, ampak to, da tud verjetn žura ne kj dost. jst vem da tega tempa neb zdržala pa tud če bi mela svoje delo še tok rada :D
Zadnjič spremenil Legally_blond, dne 29. Maj. 2009 9:59, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov