Miran Rudan

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

zvezdica14
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 13. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica14 » 13. Sep. 2008 19:57

Nič nikjer o Miranu Rudanu! (... pa tak cukr je....:cool: )
Pa mislim, da si zasluži, da ma tudi on svojo temo.... me zanima kaj se zadnje čase dogaj z njim... ne zasledim nič... če je kdo kaj na tekočem... naj kaj napiše. Tip mi je drugače car, da o galsu sploh ne govorimo....

... a ja pa nov komad ma ... Na nebo :zustimm: :zustimm: .... hud, full hud komad... :)
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 13. Sep. 2008 20:01

Se hecaš? :D

Meni je antipatičen v vseh pogledih, njegovi komadi so v večini priredbe (tudi tale zadnji Na nebo), še ena vanabi zvezda na slovenskem nebu, ki še kar vztraja ... S to razliko, da ima vsaj posluh.
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 13. Sep. 2008 20:02

zvezdica14 napisal/-a: da o galsu sploh ne govorimo....


Ja, pa res bolš da ne govorimo o...hm..."glasu"...dretju. :roll: Meni osebno antipatičen, posebno na odru in za mikrofonom. Mi je pa že bolj všeč Vili Resnik...
zvezdica14
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 13. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica14 » 13. Sep. 2008 20:13

.... hallo ne mislim čisto resno... tip mi je legenda... že od otroštva... sicer se strinjam, pol samega sebe, upravičeno... On se ne dere, njegov glas je nekaj posebnega... ja no glede na Nebo, pa si predstavljaj, da komad odpoje naprimer Plestenjak... Halllllllooooo .... vztraja, ja upam da bo še dolgo.....
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 13. Sep. 2008 20:15

Ja jst sm povedala svoje mnenje, zame se dere. Vem kakšen glas je mel ko je pel Laure ni več in kakšen glas ma zdej. Pa na posnetih komadih je mogoče še ok, v živo pa...da zbežiš z nastopa! :roll:
zvezdica14
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 13. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica14 » 13. Sep. 2008 20:33

ja, valda... spoštujem vsako mnenje... vsake oči imajo svojga malarja in vsaka ušesa drugače slišijo... hvala bogu da ne poslušamo in ne mislimo vsi isto... drugače pa mnenja dobrodošla.. zato sm pa odprla temo... :wink:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Sep. 2008 21:25

a je res da je on enkrat eno peško zbil in pol spiz**** iz prizorišča.glede na to da je imel na avtu napis miran rudan so ga pol itak dobilidobili.

to sem enkrat nekje slisala, pa me zanima.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 13. Sep. 2008 21:37

pred slabimi 14 dnevi sem ga videla v kr v qlandiji. v hervisu in je bil tip ful neki hud.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 13. Sep. 2008 22:27

on odkar je imel tisto prometno v portorožu ( k se je vozu zadi na skuterju brez čelade in pol jih je en z avtom zbil), mu je šlo vse sam dol... loču se je... čisto se mu je utrgalo.
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 13. Sep. 2008 22:46

Em nism fenica njegova :D Kak komad ma hud..al je še od Pop Design al kje to ne vem..Vem pa, da ne vem kako lahko reče nekdo, da nima posluha ;) Jst kjer je biu u živo k je s PD peu je fuuul hudo peu.. ;)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 13. Sep. 2008 22:58

Enkrat me je urilo, ko se peljem mimo Petrola in vidim Rudana u beli katrci, ki je komaj komaj bila u enem kosu, kako lepo leži na sedežu z nogami skozi šipo, sončnimi očalci, kanotjero in japonkami....smehi za popizdit :lol:
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 13. Sep. 2008 23:44

Nimam nč proti njemu, niti ga ne poslušam. Sam o glasu pa rečem, da proti našim novejšim slovenskim pevcem ma on angelski glas.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 14. Sep. 2008 0:36

Od nekdaj mi ni všeč.Tak skrajno samovšečen mi zgleda.
Edini komad,ki mi je všeč,je Laure ni več,pa še ta ni njegov.
Kar se glasu tiče je vredu,če se ne dere in ga ne zvišuje,vendar to počne skoraj v vsakem komadu.Edini,ki si dretje na slovenski sceni lahko privošči je Oto Pestner,čeprav tudi njega ne poslušam.Ampak ta se ima saj s čim dreti.
Uporabniški avatar
hubabuba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a hubabuba » 14. Sep. 2008 8:53

floribunda napisal/-a:a je res da je on enkrat eno peško zbil in pol spiz**** iz prizorišča.glede na to da je imel na avtu napis miran rudan so ga pol itak dobilidobili.

to sem enkrat nekje slisala, pa me zanima.


Jap, to je res. In to je bilo ravno po tem, ko je on kao okreval po tisti nesreči s skuterjem. Pa ni bla peška, bla je kolesarka, vozila se je po kolesarski stezi, kjer je on parkiru in glih v tistem, ko se je peljala mimo njegovega avta, je on vrata odprl in jo zbil...
zvezdica14
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 13. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica14 » 14. Sep. 2008 11:24

.....ko se je peljala mimo njegovega avta, je on vrata odprl in jo zbil...[/quote]


..tko pravjo, kaj je blo pa res pa mislim, da ve samo on sam (no vsaj mene ni blo zdraven, tako da jaz ga ne obsojam)... on trdi da je ni zbil.... sicer pa to kar ma on v privatnem lajfu ma tam... ampak, fora pa je v tem, da ga nekateri prav zato ne marajo... on vseeno dobro poje in nardi dobre špile..... ma tko je on je za mene legenda in to bo ostal neglede na vse...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov