Thomas Godoj (Neuer Superstar)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 19. Maj. 2008 10:51

Evo, pa je le dočakal svojo temo :D

Njegov prvi singel:

KLIK

:love: :respekt: :scherzkeks: :zustimm: :gut:
Zadnjič spremenil gregalina, dne 19. Maj. 2008 17:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 19. Maj. 2008 14:31

Jej jej svojo temo je dobil! :freude: :freude:
Hehe hvala gregalina, da si jo odprla!

Edino youtube video ne dela več :( ti priporočam, da iz clipfish vzameš kodo, tam video 100% ne bodo zbrisali. Sicer bo pa kmalu zunaj tudi pravi video hehe - jej! Komaj čakam hehe :D

Aja aja pa še ena dobra novica (za mene vsaj)
V enem intervjuju - ne spomnim se več katerem - je dejal, da bo tudi v nemščini pel! Jupi x2!
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 19. Maj. 2008 17:28

Sem že popravila :wink:

Ja to pa ful dobr, da bo pel tut v nemščini. Upam, da bo Marka čist spravu v ozadje, kr mi gre ful na živce. Sej se mu je vidlo, da ful ni biu vesel za Thomasa, ker ve, da ma folk bol rad Thomasa.
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 19. Maj. 2008 17:30

Joj, na RTL kaže Jenni...ka je to za en stvor :?
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 19. Maj. 2008 17:40

Misliš tole. Grozna je...sm mislala najprej, da se objema z monaško princeso Štefko :D
Slika :lol:
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 19. Maj. 2008 18:31

Heheh malo sta si res podobni.. samo ajde ne smemo rečt, da je grozna. To noben ni - no ok ajde ovi tip z ovimi čudnimi uhami (praktično ma celo faco čudno - Mario Teusch al kaj je), ko je tudi pri finalni DSDS oddaji pel, tisti je grozn :)

Ona meni na podlagi slik deluje ful taki dominantni tip - in samo zaradi tega si je ne znam predstavljat skupaj s Thomasom. Ampak ajde, če sta se mela oz. se bota spet mela rada.. I'm happy for them :D

Opazla sem pa, da si bom mogla neki Thomas-Online-Koledar naret, ker drugače ne bom zmogla sledit, kje ma kaki nastop po TV. Vse kaj vem je to, da je 21. na sporedu Live Chat, pa da je zdaj 1x ta mesec še pri The Dome :)

Slika
Wanna give you all, all that I am.. Love is youuuu Slika
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 19. Maj. 2008 18:38

Car je,všeč mi je njegov raskav glas, Sigl je super (ave,Bohlen!), Tomas pa še zgleda dobr.....arrrr. definitivno enkdo,ki b isi ga ogledala v živo...Ful mu prvoščim.
Sam okus za ženske ma pa čuden :?
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 19. Maj. 2008 19:37

Pa je Bohlen napisu to pesem?
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 19. Maj. 2008 19:59

FreakChiq napisal/-a:Heheh malo sta si res podobni.. samo ajde ne smemo rečt, da je grozna.


če ma one hill billy zobe vsakega v svoji smeri pa reees ni lušna..ok ne smemo rečt grozna...ampak res ni nekaj no :D
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 19. Maj. 2008 20:08

A so kje slike, kjer se vidi njen celi obraz?
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 19. Maj. 2008 21:42

gregalina napisal/-a:Pa je Bohlen napisu to pesem?

a-a. Zraven tega pa, če bi jo, bi jo ja hvalo, tak pa mu je reko, da si ni dobrega songa zbral (sicer ne vem koga čejo v glavo jebat, ker mislim, da skoraj vsak že ve, da neke izbire ravno ni mel)

Samo glede na to, da je Mark Medlock skozi govoril, da sta s Thomasom zdaj pri istem managementu, je možno, da Bohlen ki v ozadju keš vleče? Dunno, ampak jaz osebno fejst dvomim, da ima ta tip bilo kako vezo s Tomom.

Slika Slika
^^ Tista čisto levi je Jenni

Mislim ajde prva fotka je res grozna hehe ampak tak hudo meni tudi ne deluje, da bi ji lahko rekli, da ma hill billy zobe :)
Pač kot pravim, meni deluje dominantni tip that's all. Na podlagi njenega izgleda, bi si zraven njej predstavljala nekega 2metra visokega, nabildanega tipa s pobrito glavo. K Thomasu je v glavnem nikoli ne bi dala :) Aber wie sagt man so schoen - wo die liebe hinfällt, heheh oz. v tem primeru hin gefallen ist..

Aja btw na rtlnow.de si lahko pogledate prispevek, v katerem
- lahko vidite Jenni :)
- par scen iz snemanja videa (sem že rekla, da komaj čakam na video?)
- Bär je car! Čisto Thomatisiert heheh
- Ata in mama Godoj poveta, da je tista blontna ženska, ki jo Thomas objema, njegova sestra Hannah
- in pa seveda 5 min Thomas pur heheh :D

------

Slika
Ne vem zakaj ampak na tej sliki, mi je še posebej *mmmm* :oops:
Uporabniški avatar
Peony
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Peony » 20. Maj. 2008 8:02

Jaz ga sicer ne poznam vendar mi ne potegne niti za pogledat, glas pa sploh ne. :? Pa upam, da me sedaj ne bo kakšna napadla tu notri. :D
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 20. Maj. 2008 8:30

Kolkor jaz vem je Bohlen napisal pesmi za vse kandidate že ne vem v katerem Mottoshow-u. Bohlen je pa v nemčiji ja znan po tem, da vsak komad, ki ga napiše je uspešnica. To da ni izbral kul komada je letel na to,ker je baje napisal tud nekaj bolj rockovskega (tomas je torej imel naa izbiro dva komada) , pa se je odločil za balado.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 20. Maj. 2008 10:44

a-a. Ne vem sicer od kot tebi ta informacija, ampak Bohlen je pri pisanju finalnega songa mel samo pri 1. sezoni prste vmes, od takrat dalje pa nič več. Razen Marku Medlocku piše songe, ampak to je bla njegova (Markova) želja.

Edino kaj pa Dieter res pri vseh sezonah napiše, pa je oni skupinski album. Vsaj mislim, da pri vseh? :D

Za Thomasovem songu, katerega več ne dobim iz glave :willnicht: :D pa sedijo trije songwriteri - Michelle Leonard, Kiko Masbaum in Will Simms, Valicon je prevzel produkcijo, vse pa skupaj laufa preko založniške firme Sony BMG (zato tudi Mark govori, da sta pri istem managementu).

Džizus krajt, song spravit ven je preveč komplicirano za mene, heheh.

-----

Die Rock-Ballade hatte Godoj aus mehreren vom Sender vorgeschlagenen Songs ausgesucht: „Auf der nächsten CD könnten auch eigene Songs sein, die ich seit 2000 geschrieben habe. Ich kann schon jetzt versprechen, dass die Stücke von einem fetten Gitarrensound dominiert sind.“

Vir: rp-online.de

Če to drži potem pa bo album res legendarn! :eek:
nikica84
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 28. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikica84 » 20. Maj. 2008 12:23

Freakchiq hvala za link iz RTL...super :D

Tud men se je zdel ful lepo od Fadyja k je pomagal Thomasu pri duetu, upam, da bo tud on dobu kakšno dobro ponudbo, ker si res zasluž,

drgač pa a je mogoče že kdo zasledil, kdaj naj bi posnel cel CD, komej čakam...tega morem imet :musik:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov