Bančno poslovanje/plačila na TR

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 23. Jun. 2006 23:27

imam enos problemos!

jest sem pač dobila apartma na netu za na morje in sem pač se zmenila s to žensko po mejlu in ji nakazala tridst tisoč za akontacijo..no in sm jo dvakrat prašala če je denar dobila in je rekla, da kao še ni..zdej pa ne duha ne sluha o tej ženski..sm ji poslal mejl če mi lahko pove, če je pač dobila denar in kar tišina.sm ji pa nakazala preko banke na njen devizni račun....zdej me pa zanima če gre kaj narobe, kako lahko jst ukrepam....in kakšne možnsoti so, da jst ta denar zgubim.pildka od banke d aje nakazano še nimam, ga bom šla iskat, samo zanima me še pač kam naj se obrnem in kako če pač ne bo od babe ne duha ne sluha več??

mene je tolk strah tega za popissdit :oops: :( že tko nimam denarja, pa da mi še te tri fičnke pobere.se mi kar odpul :evil:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 24. Jun. 2006 6:04

na banki, kjer si izvršila vplačilo, boš dobila najboljši odgovor. potem pa je tukaj še ministrstvo za notranje zadeve, kjer boš lahko prijavila goljufijo.
Uporabniški avatar
Ursyna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 28. 10. 2005
Kraj: malo tu malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursyna » 09. Jan. 2007 15:39

no da ne bom odpirala nove teme bom povprašala tukaj...

januarja mi poteče bančna kartica ki je še vedno prvi račun (una modra pri ljubljanski banki)

zdej sm spet dobila ta modro kartico...:( a ni tko ko si polnoleten da dobiš uno študentsko kartico ki je pisana?
Če bi bil človek vedež, ne bi bil revež.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 09. Jan. 2007 15:53

Ursyna napisal/-a:
zdej sm spet dobila ta modro kartico...:( a ni tko ko si polnoleten da dobiš uno študentsko kartico ki je pisana?


ja dobis jo, ce da zanjo vlogo :) pojdi na banko in vprasaj - ce bos delala pa se preko ljubljanskega studentskega servisa pa imas moznost, da dobis tako:

SOU kartica :wink: Jaz mam tako, pa v mb se nisem nobenga vidla, da bi mel enako...pol me pa na blagajni vsak sprasuje, kaka kartica je to :x
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Ursyna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 28. 10. 2005
Kraj: malo tu malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursyna » 09. Jan. 2007 15:56

aha, k moja kolegica ni nič poslala oz. urejala prek banke pa je dobila študentsko kartico... čudn...

hvala za odgovor! :bussi:
Če bi bil človek vedež, ne bi bil revež.
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 09. Jan. 2007 16:01

Ursyna napisal/-a:no da ne bom odpirala nove teme bom povprašala tukaj...

januarja mi poteče bančna kartica ki je še vedno prvi račun (una modra pri ljubljanski banki)

zdej sm spet dobila ta modro kartico...:( a ni tko ko si polnoleten da dobiš uno študentsko kartico ki je pisana?

Jst sm rabla pt NLB za študenstski račun indeks in nism dobila druzga računa tud ko sm bla že polnoletna :)

aja pa to morš it na banko sprement račun
Zadnjič spremenil gemini, dne 09. Jan. 2007 20:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
AbbA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 323
Na forumu od: 18. 6. 2006
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a AbbA » 09. Jan. 2007 20:39

Jaz bi šou kartico :) a se da samo zamenjati kartico?
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 10. Jan. 2007 9:08

sama moraš dati vlogo. glej, najboljše, da se javiš na banki pri informacijah in ti bodo tam povedali kak pa kaj naprej.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 10. Jan. 2007 23:55

Sestavljanka napisal/-a:Jaz bi šou kartico :) a se da samo zamenjati kartico?


mislim, da se da. Na hrbtni strani kartice pa je tudi tvoja slika :D (ce zelis, seveda - jaz jo mam :lach:)
I love SISLEY& RW
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 11. Jan. 2007 0:26

Meni so tud poslali za november novo kartico, pa je tamodra od prvega računa... Sm bla pa decembra 19 stara.
Ena mi je rekla, da jo je kar tko dobila, ni dala posebne vloge.. kar mi ni logično.
Sej js sm že rekla, da bom šla po študentsko, ampak itak lahko s prvim računom plačujem tudi v tujini, edino kar je, je pa to: pri študentskem računu grem lahko v minus. Kokr sebe poznam, bi bla skoz v rdečih številkah :D

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov