NPK maniker

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kofetarica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 8. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a kofetarica » 08. Jan. 2012 22:59

Zanima me, ali je med vami katera manikerka in bi vedela povedati kaj več o tem, kakšen je postopek pridobitve NPK maniker in kateri tečaj izdelave umetnih nohtov v Mariboru ali okolici priporočate? A je potrebno najprej opraviti NPK ali tečaj? Moja izobrazba ni v nobeni povezavi s področjem kozmetike, sem pa začela razmišljati, da bi odprla s.p. (nail studio), ker imam na voljo prostor, le še znanje potrebujem. :)

S samim delom in zalogajem (predvsem finančnim na začetku), sem seznanjena in vem, da me čaka ogromno dela, a bi imela na začetku pomoč. Zanima me samo, kje ste opravljale tečaj, kaj je treba najprej opraviti, kakšna informacija o NPK s prve roke ipd.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 08. Jan. 2012 23:10

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kofetarica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 8. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a kofetarica » 09. Jan. 2012 11:48

Znanka mi je rekla, da je vedno več punc in žensk izvedelo za to, da dela lepe (tanke) gelirane nohte, ker preko priporočil je bolj ziher kot reklama s spletno stranjo ali kaj podobnega. Saloni so načeloma dragi, ona pa nima pretiranih cen in se zato marsikatera raje odloči, da gre k njej kot v nek priznan salon, kjer ne naredijo nujno dosti boljše.

Jaz bi imela salon v kraju, ki je zaradi AC dobro povezan z vsemi okoliškimi mesti, saj tam ni neke hude konkurence, celo v manjših mestih naokoli ne.

Jaz geliranih tudi ne nosim, morda parkrat na leto, a to, kaj bo kdo "ugotovil" čez leta je malo hecno napovedati, glede na to, da so v modo prišli celo tisti špičasti nohti, nad katerimi so se zdajšnje navdušenke sprva zgražale. :wink: Okus je relativna stvar in dokler bodo punce ter ženske, ki si bodo želele imeti urejene nohte (kar pri večini pomeni tudi daljše), a jih ne morejo imeti, saj imajo naravne take, da se hitro zalomijo, bodo pač dale tistih nekaj eur, da bodo imele par tednov mir z urejanjem. Nekatere pa pač prisegajo na naravne. Vsakemu svoje.
Poleg tega se ureja tudi naravne nohte, z gelom ali kako drugače, ne samo umetne nohte.

Kot sem že napisala, me zanimajo konkretne izkušnje glede certifikata in tečaja.
vale
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a vale » 22. Jan. 2012 14:30

...a si pri NPK naučiš tudi geliranja nohtov ?

hvala in lp.
mojca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 19. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a mojca » 22. Jun. 2015 8:33

[url][/url]http://www.makeup-bella.si/solanja/[url][/url]

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov