Študentski dom-vselitev?

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

nenanena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 25. 3. 2005
Kraj: Me land

Neprebrana objavaNapisal/-a nenanena » 27. Okt. 2007 16:28

V ponedeljek se selim v študentski dom,pa me zanima kaj mi priporočate da nesem s sabo ko se vselim, ker bi se rada čimprej rešila prenašanja stvari?
Kaj se potrebuje, kaj je fajn imet?
Hvala
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 27. Okt. 2007 16:42

Pač vse, kar misliš, da boš rabila!

Oblačila, obutev (+ copati), knjige za študij, stvari za osebno higieno, namizna lučka, računalnik, kakšen ''dodatek'', da naredi sobo bolj domačo ( roža, lonček, uokvirjena fotografija - karkoli :D ).
Tega sem se najprej spomnila.

Naj ostali še kaj dodajo. :D
tdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 13. 10. 2007
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a tdy » 27. Okt. 2007 16:55

pa kšne kozarce pa lončke za kavo :)
da si boš lohk zjutri taprvo dozo skuhala ;)

drugače pa sm jest nesla po določenem času nekaj pribora za šivat, en črn sukanec pa šivanko, tud če se smešno sliši :D
pride prav :)
Uporabniški avatar
Leyla_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Leyla_ » 27. Okt. 2007 17:00

sam ne pretiravaj :) js sm zdj 3. leto v študentu in nimam več kam dajat stvari. omare so premale, polic je zmankal :) zdj sam obleke, kozmetiko, knjige, kak radio odnesi. pač stvari brez kterih ne moreš. ostalo boš itak sproti nosla.
pa nasvet.. mal si poglej kam bi rada šla. tam ti bo sicer una itak rekla, da ni nč fraj (glej na njen rač.zaslon, vse to je še prosto) razn npr. 4ke. men je tko rekla in sm pristala v 1ki. sj blo kul, sam zdj, ko mam apartma je bajno! kt da bi bla v pravljici :) isto obstaja možnost, da bo rekla, da je sam v rudniku fraj. razmisli malo kam bi šla.
"Jag är ingen bott Jag är en väldigt, väldigt vacker tjej"
tdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 13. 10. 2007
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a tdy » 27. Okt. 2007 17:09

Leyla_ napisal/-a:sam ne pretiravaj :) js sm zdj 3. leto v študentu in nimam več kam dajat stvari. omare so premale, polic je zmankal :)
:D :D

se nardi ja :)
čeprov midva s cimrom sva kar pridna, ni take panike, pa tud prostora je precej notr v sobi, nimam kej rečt, je pa res da kuhne nimamo, tk da sva obsojena na kuhalnik (ampak karbonara je vseen fina :) )

me pa neki zanima, pa tud če bo smešn, a se po vseh študentih tok prah nabira?
meni se zdi da v lj sam pucam tist prah, k se neverjetno hitr nabira, mislim, čez eno uro bi že lahk spet pucala :roll:
pa nism ne vem kak picajzl al pa kej, ampka evo, častna, doma pol tok prahu ni!

jest vem, da sm prvo leto ful preveč reči nesla s sabo, sm pol velik nazaj znosila :)
odvisno tudi koliko boš dejansko v sobi, jest sm praktično sam zvečer...

verjetno še ne veš s kom boš v sobi, al si zaprosila da bi bla s kom?
Uporabniški avatar
Ashlee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 25. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee » 30. Okt. 2007 9:42

Jz ti predlagam, da si najprej prineseš osnovne stvari, pa šele potem ostalo. Če boš v apartmaju, je možno, da je dosti posode že tam in te ne bo treba nič takega nosit ...

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov