Bula na znamenju

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 11. Jan. 2007 20:57

Pred kratkim se mi je na roki naredila bunka, ki me na otip boli. Niti ne bi ugotovila kaj je, ce ne bi bila nad njo lepoticna pika. Najprej sem mislila, da je kaj narobe s piko, nato sem odkrila bulo.
Je mozno, da je zleza lojnica ali je lahko kaj drugega? :gruebel:

Bunka se premika in boli na otip ali pa ce mi jo drgne majca.
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 11. Jan. 2007 21:25

Hmmm to bo pa res za zdravniski pregled zrelo, draga moja :/
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
mikena77
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mikena77 » 12. Jan. 2007 20:57

sAdie napisal/-a:Hmmm to bo pa res za zdravniski pregled zrelo, draga moja :/


Se strinjam.. Nikoli ne veš kaj je, bolje da greš na pregled.. Drugega ti tu mislim, da ne moremo pomagati..
Fight for your right!!
Uporabniški avatar
rEbEcCa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 7. 8. 2005
Kraj: okolica Celja

Neprebrana objavaNapisal/-a rEbEcCa » 13. Jan. 2007 10:51

Js sm mela lojnico (zamašeno) in me je ob močnem pritisku malo zabolelo, da pa bi me bolela že ob dotiku z majico pa ne, tako da mislim da je res najbolje, da se čimprej odpraviš k zdravniku, saj veš z "bulami" ni šale...
Uporabniški avatar
adelina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 8. 4. 2006
Kraj: lj za par let...

Neprebrana objavaNapisal/-a adelina » 13. Jan. 2007 13:20

jaz sem imela tako bulo, pojavila se je kar naenkrat in sicer blizu rame. najprej sem mislila da sem se kam udarila ker me je bolela, ampak ni bilo nič modrice...na koncu šel šla k zdravniku, ker me je ta bulica (premer nekje 1cm ali malo manj) tako bolela da posledično nisem niti roke več mogla dvigniti brez kar močnih bolečin :? ... poslali so me na kirurgijo, češ da morm bit operirana, da je zamašena lojnica. potem so me pa naročili za čez 3 mesece :x :eek: !!! sem jim zatežila da ne bom zdržala in me je kirurg sprejel in pregledal, pa je rekel da ni nič hudega, da bo bolečina vrjetno ponehala, ampak izginila ne bo, operirali da me bodo pa čez 3 mesece.

največji hec pa je, da mi je potem bulica v roku enega tedna izginila in z njo bolečina. tako da NI nujno, da je potrebna operacija! (ali pa sem jaz en smešen primer :lol: )

lp, pa ne se preveč sekirat:)
IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 13. Jan. 2007 13:25

js bi sla h zdravnici ..lahko nic ni..sam nikoli ne wes
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 13. Jan. 2007 15:51

Jajks
Zadnjič spremenil ||MuCkAa, dne 13. Jan. 2007 15:54, skupaj popravljeno 1 krat.
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 13. Jan. 2007 15:54

rEbEcCa napisal/-a:Js sm mela lojnico (zamašeno) in me je ob močnem pritisku malo zabolelo, da pa bi me bolela že ob dotiku z majico pa ne, tako da mislim da je res najbolje, da se čimprej odpraviš k zdravniku, saj veš z "bulami" ni šale...

Aha, samo jaz sem si zdaj ze toliko spretipala tole bunko, da me za kar tak boli :stupid: kaj psiha vse ne naredi :?
V ponedeljek grem k zdravnici, ker zdaj ni delala in potem bom vidla, ceprav me je medicinska sestra pregledala in se smejala iz mene ces, da nic ni... samo :? Zdaj me ze vsa koza srbi :stupid:

adelina napisal/-a:jaz sem imela tako bulo, pojavila se je kar naenkrat in sicer blizu rame. najprej sem mislila da sem se kam udarila ker me je bolela, ampak ni bilo nič modrice...na koncu šel šla k zdravniku, ker me je ta bulica (premer nekje 1cm ali malo manj) tako bolela da posledično nisem niti roke več mogla dvigniti brez kar močnih bolečin :? ... poslali so me na kirurgijo, češ da morm bit operirana, da je zamašena lojnica. potem so me pa naročili za čez 3 mesece :x :eek: !!! sem jim zatežila da ne bom zdržala in me je kirurg sprejel in pregledal, pa je rekel da ni nič hudega, da bo bolečina vrjetno ponehala, ampak izginila ne bo, operirali da me bodo pa čez 3 mesece.

Pri meni je isto. Jaz sem tudi najprej mislila, da sem kam udarila, pa tudi ni modrice. Je pa taksa mala okrogla bula, gladka in se premika :?
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
adelina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 8. 4. 2006
Kraj: lj za par let...

Neprebrana objavaNapisal/-a adelina » 13. Jan. 2007 16:37

ja, pa pozabla sm povedat, da me je tut srbel tak hecn...pa se je tudi premikala, zato pa naj bi bila zamašena lojnica...

no, mogoč maš pa "srečo v nesreči", da ti bo zginal tak k je men...sm mela pa to ene 2 tedna, je en tedn nekje rastla, drug tedn pa zmeri bolj bolela itd.; pol pa zginla v enem tednu. smešno, ampak nič kaj fajn.

sporoči, kaj ti bo dohterca povedala:)


lp
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 13. Jan. 2007 16:59

načeloma premikajoče se stvari naj ne bi ble nevarne, ampak vseeno pojdi še k zdravnici
Houd de wereld tegen
deja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a deja » 14. Jan. 2007 22:44

hm veš kaj bi to lahko bla..tista vodna bunka ? ko se voda not nabere to je mel moj oče :roll: ti priporočam zdravnika
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 14. Jan. 2007 23:14

Jest mam zej že ene 3 leta eno tako bunkico v spodnjem delu hrbta. Pa sem šla k zdravnici in je rekla, da je to samo maščobna kroglca. :?: Me pa čist nč ne boli, tko, da bo pomoje kr not pr men ostala do konca. :razz:
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 15. Jan. 2007 9:11

jst sm mela tut tako bulo, ampak pod pazduho. Bolel k hudič, pa za lešnik je bla velika. Šla k zdravniku, itak zamešena lojnica, operacija in je blo mim. Tko da, kr do dohtarja.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 15. Jan. 2007 11:21

Do zdravnika čimprej.
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 14. Mar. 2008 21:28

ojč drage moje,
spet sm tuki, kar pomen da me spet neki žre :)

skratka, tm nekje na bikini predelu, še mal bl proti notranjsoti, se mi je nrdila ena bulca. koža je videti zelo napeta in dokaj rdeča. boli samo na močnejši dotik, no na normalen dotik.
predvidevam da gre za nek "ogromen" mazol ki mora dozoreti ali pa celo za lojnico. stvar je velika kot recimo EN CENT (lol kera primerjava) in malo izbočena.

mislim da sem to že imela... pred dvema letoma. hmmm nism pa sigurna.

mate kakšne besede, ki jih lahko deltie z mano v tej temi?


p.s.: nč se ne premika in me ne srbi.






LP

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov