Zobozdravniki - priporočila

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali se bojite iti k zobozdravniku

da
103
62%
ne
63
38%
Skupaj glasov : 166

Dorotea

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotea » 18. Maj. 2005 14:24

Zanima me če je v Mb kakšen dober zobozdravnik/ca. Ker ravno iščem enga pametnega/o, pa ne vem koga ker nebi rada dobla nekega grobjana. Kaki pa so tu v novem zdravstvenem domu na Svetozaverski al kaka ulica je že to? Pomagajte mi z predlogi. Tnx :bussi:
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 18. Maj. 2005 14:32

hum.. nekaj casa sem hodila na jezdarsko...pa nisem bla zadovolna...je bla zdravnica vse prej kot prijazna...potem pa je bil cas za zobozdravnika in sem sla k druzinskim kolegom...je pa to dr.viher ki ma ordinacijo v rusah...ful prijazen (ne sam z nami ampak z vsemi), ze skoraj prevec...za vsako stvar vprasa ce boli al ne...vem da bo to ostal moj zobozdravnik do konca in ga ne menjam za nic na svetu!
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 18. Maj. 2005 20:18

Vprašaj sAdie ... :mrgreen:

(sAdie ... :bussi: ne zameri ... ampak, sem se takoj nate spomnila, ko sem videla naslov teme :wink:)
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 18. Maj. 2005 20:46

Poglej, če najdeš kaj tukaj...

Drugače pa, če si študentka maš ekstra ambulanto tam pri parku, je free. Drugače pa sem jaz tudi začel razmišljat o zobozdravniku, dokler me še ne boli zob :roll:
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 18. Maj. 2005 21:47

laram napisal/-a:Vprašaj sAdie ... :mrgreen:

(sAdie ... :bussi: ne zameri ... ampak, sem se takoj nate spomnila, ko sem videla naslov teme :wink:)

Hehehe a ti tudi? :D:D
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 20. Maj. 2005 11:44

Moje sosolke so ful zadovoljne s studentskim zobarjem..tam pri parku, nisem ziher da je Tyrševa ulica, lahko pa pozanimam. Moji kolegici je delal plot na zobe in je bila res zadovoljna, se vedno je....
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 20. Maj. 2005 18:42

fiona ulici se reče drugač ob parku...Če pa še katero kaj zanima pa majo telefon: 02 251 64 53
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 20. Maj. 2005 18:46

||MuCkAa napisal/-a:
laram napisal/-a:Vprašaj sAdie ... :mrgreen:

(sAdie ... :bussi: ne zameri ... ampak, sem se takoj nate spomnila, ko sem videla naslov teme :wink:)

Hehehe a ti tudi? :D:D


đizusssss.... :cry:
Dorotea, verjemi mi, najboljsi zobozdravnik je Dr.Rene Male...dela pa v oni stavbi nasproti sodisca (sej vem, sram me je, da ne vem ulice, pa sem z Mb doma :) )...samo ne it h kaki Idi Krese , ker zenska je zmesana!!!!

MuCkAa & laram...se oddolzim za jamranje o zobeh :wink:
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 20. Maj. 2005 18:47

Mark napisal/-a:Poglej, če najdeš kaj tukaj...

Drugače pa, če si študentka maš ekstra ambulanto tam pri parku, je free. Drugače pa sem jaz tudi začel razmišljat o zobozdravniku, dokler me še ne boli zob :roll:


idi cimprej, da neos tak ko jaz... :? sej nimam tak bad zob, samo...ze ko cujem sveder se mi mesa... :evil:
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 20. Maj. 2005 20:58

Dorotea napisal/-a:sAdie daj povej a to je zobozdravnik nasploh al samo za dijake/študente? Jaz sem do zdaj mela Dr. Vladimir Daneu in moram rečt da je bil tudi ok. Malce starejši gospod ampak prijazen in nežen. Mam slabe izkušnje z zobozdravniki in ko slišim vrtanje in voham tisti poseben vonj mi mine. Ko sem prišla k njemu sem mu povedala da me je zdr. strah pa sva se pomenla.


mislim, da je za "izven" tudi, ne samo za studente, se bom pa pozanimala, if u want 2?...v glavnem, zelo prijazn (jaz sem mela tako krizo, da me je prisel v cakalnco iskat :?), tak vse ti razlozi...in kaj se mi zdi najpomembnejse, vedno rece....samo povej, ko te bo malo zabolelo, pa ti bomo dali injekcijo...(no, ce presodi, da je orng lukna, ti jo da kuj sam-ne pa eni dohtari, ko si jim moral pisno prosnjo vlozit za injekcijo! :roll: )... sem pa slisala, da so eni dobri tam na Svetozarevski...
hostesa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 5. 2005
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a hostesa » 22. Maj. 2005 16:23

men osebno ni vsec na tyrševi...se kr izogibam IN ODLAŠAM...ME EJ ENKRAT FUUUUL BOLELO JE REKLA DA ŽIVEC NI VEČ ŽIV IN ME JE Z NEK IGLO NOT PIKALA PA JE BIL ŽIVEC ŽIV IN SEM SE KJOKALA OD BOLEČIN...IN ZAJ ME NEKI BOLI PA NE UPAM IT....DR. rENE mALE PA JE SUUUPER...SAM JE EL IZ TYRŠEVE...GREM KR TJA K SODIŠČU!!!
HVALA
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 22. Maj. 2005 17:00

men pa je dobra moja doktroca ...res niam nekih tezav z zobmi.pa se takrat ko jih mam mi paše...drugace pa je v mb tm nad mojitotom.mohitotm al kakorkoli ze pač :D tacetrta vrata al nekak tk=) sam je moja mami rekla da so tam same dobre zobozdravnice...se mami spozna na to dela v tem :)
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 23. Maj. 2005 19:34

sAdie napisal/-a:
idi cimprej, da neos tak ko jaz... :? sej nimam tak bad zob, samo...ze ko cujem sveder se mi mesa... :evil:

Ja planiram v roku enega meseca it po eno belo plombo...Sem zadnjič videl, da bi jo rabo, zaenkrat pa me še nič ne boli...

Je pa meni zobozdravnik tudi ful anti...Zaj že ene par let sigurno nisem bil...
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
limonca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a limonca » 23. Maj. 2005 20:09

Joj mami moja, jst mam jutri zobarja!!!!!! Prosim mislite name da me ne bo pobralo, ker me je tako zeloooo strah!!!!!!!!!
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 23. Maj. 2005 22:18

limonca napisal/-a:Joj mami moja, jst mam jutri zobarja!!!!!! Prosim mislite name da me ne bo pobralo, ker me je tako zeloooo strah!!!!!!!!!


limonca bomo! (name lahko 100% racunas :wink: )...

Mark ja sej jaz tui nisn bla par let, pol pa sem dobla taki glavobol, da se mi je skoraj zmesalo in pol so kao ugotovili, da mam vnetje...in so me k zobozdravniku poslali...Dorotea, ju3 sporocim, ok?lp*

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov