Življenje “brez” menstruacije

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Olejika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 19. 12. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Olejika » 21. Dec. 2017 10:19

Pozdravljene vse predstavnice neznejsega spola. Stara sem 22 let in imam ze 5 let tezave zaradi nerednih menstruacij. Prvo menstruacijo sem dobila pri 16ih. Velika sem 159cm in tehtam 48kg. Ze od nekdaj sem bolj drobne postave. Ukvarjam se s sportnom, fitnes, orbitrek, veliko tudi tecen in hodim v hribe. Jem kar se da zdravo! Tezava je, da hodim od ginekologa do ginekologa ze od moje prve mestruacije, saj se te pojavijo pri meni le 2-3x na leto. Imam rahlo policisticne jajcnike, to pa je tudi vse kar so na dosedanjih raziskavah (ki jih ni bilo malo) uspeli ugotoviti. Zanima me ali se katera sooca s podobnimi tezavami? Je mozno, da ne bom mogla imeti otroka (tega se najbolj bojim)? Je kriva telesna aktivnost? Ce ima katera podobne izkusnje, naj jih prosim deli z mano! :) hvala
pantsmoral
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 3. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a pantsmoral » 29. Mar. 2023 4:30

Tenerife is the biggest of Spain's Canary Islands and is located off the coast of Morocco. In the summer, when temperatures reach the 80s, Tenerife becomes a popular beach destination because to its large range of beach options. phrazle

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov