Pokanje v sklepih

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

karate girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 1. 8. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a karate girl » 31. Avg. 2016 7:25

Ojla!
Mene pa zanima ce je lahko pokanje v sklepih nevarno?
Ker mi sklepi kr dost pokajo...
Sploh levi glezenj mi poka skoraj vedno ko ga premaknem in veckrat tudi boli -potem ko poci je uredu...je lahko kj narobe?
Hvala ze vnaprej
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 31. Avg. 2016 7:57

Vse normalno, ti si jih kar popokaj v miru.
Artritisi zaradi pokanja členkov so zgodbice za stare mame.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
LisičkaZvitorepka11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 15. 2. 2016
Kraj: Jesenice

Neprebrana objavaNapisal/-a LisičkaZvitorepka11 » 02. Sep. 2016 10:07

Je pa res zanimivo, kako nekaterim tako zelo pokajo sklepi, medtem ko drugim skoraj nikoli :P
Pri nas doma mojo mami slišiš še preden jo vidiš - to se mi je že od malega zdelo smešno, sedaj pa sem začela opažati, da tudi meni vedno pogosteje in vedno bolj naglas pokajo gležnji, kolena in kolki :rolleyes:
avanii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 16. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a avanii » 04. Sep. 2016 12:36

men pokajo kolena, ko hodim npr. po stopnicah ali ob podobnih gibih... k sreči naj ne bi blo nič resnejšega.
Mojchikaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 22. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Mojchikaaa » 09. Jan. 2017 15:42

karate girl napisal/-a:Ojla!
Mene pa zanima ce je lahko pokanje v sklepih nevarno?
Ker mi sklepi kr dost pokajo...
Sploh levi glezenj mi poka skoraj vedno ko ga premaknem in veckrat tudi boli -potem ko poci je uredu...je lahko kj narobe?
Hvala ze vnaprej


Živjo, si morda razmišljala o jemanju kolagena? Jaz sem začela z medexovim, ki pomaga pri izboljšanju kože, las in nohtov, potem si je pa oče naročil Cemio Gams kolagen za sklepe in sem "prešaltala" tudi jaz, ker mi je bolj všeč, da je v kapsulah, kot v prahu.. veliko lažje za jemanje in bolj priročno. Njemu zelo odgovarja za sklepe, jaz jemljem kot preventivo in podporo in sem zelo zadovoljna.. Lp :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 09. Jan. 2017 17:03

Surprise, surprise, kolagen je protein, ki v želodcu razpade. Torej nikakor ne prirajma do sklepov, niti v najbolj divjih sanjah. Pojej rajši zrezek.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Mojchikaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 22. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Mojchikaaa » 02. Feb. 2017 13:08

Tudi jaz sem bila najprej skeptična, ampak ko sem videla kako je oče zadovoljen s Cemio Gamsom, sem spremenila mnenje.. Odkar jemlje, ima veliko manj težav s sklepi, lažje se giba, bolečine so se zmanjšale in tudi manj mu pokajo. I'm a belieber, ups i mean believer :D :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 02. Feb. 2017 13:46

Jap, prehranska dopolnila so res bolj religija kot kaj drugega. Lepo si povedala. :top: :top:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Ritaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 11. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ritaa » 16. Feb. 2017 15:31

Mojchikaaa napisal/-a:Tudi jaz sem bila najprej skeptična, ampak ko sem videla kako je oče zadovoljen s Cemio Gamsom, sem spremenila mnenje.. Odkar jemlje, ima veliko manj težav s sklepi, lažje se giba, bolečine so se zmanjšale in tudi manj mu pokajo. I'm a belieber, ups i mean believer :D :D


Moj oče pravi: Cemio Gams je zakon! Zadnjič sem se mu čudila, ko mi je o tem razlagal in sem prav rekla, da moram zdajle to deliti, ko sem naletela na tole temo. Ne vem, koliko časa je Cemio aktualen pri nas, mislim da si je oče naročil konec poletja. Sam izbrskal, naročil in zdaj zadovoljno uporablja in pravi, da je super, da so sklepi manj zakrknjeni, bolj gibljivi.. Je preizkusil že marsikaj, Cemio mu do sedaj najbolj pomaga. Ga bom še malo povprašala, kako in kaj.. Lp.
Mojchikaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 22. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Mojchikaaa » 23. Feb. 2017 11:24

Očetje so vzeli stvari v svoje roke hehe :) Me veseli, da ima tudi tvoj oče pozitivno izkušnjo in da mu Cemio Gams pomaga. Moj oče je na splošno zelo kritičen in ga je težko v kaj prepričati, ampak ko vidi da nekaj deluje ali da ga nekaj prepriča, kot ga je Cemio, potem postane strasten zagovornik :) Sicer pa vseeno, kaj si drugi mislijo, mi vemo, da pomaga... Treba je le sprobati. LP
Ritaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 11. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ritaa » 30. Avg. 2017 10:29

Živjo ponovno! Sem prav poiskala tole temo, da delim nove izkušnje. Oče je zelo zadovoljen z Gamsom, pravi da mu nobena stvar še ni tok pomagala. Še vedno redno jemlje in naroča, zdaj je še mene prepričal, da pričnem jemati, saj mi zaradi športanja celo življenje sklepi vsake toliko malo ponagajajo in bom kar preventivno pričela jemati. Naj bi tudi pomagalo. Če ne bi videla izkušnje iz prve roke, tudi sama ne bi verjela, tako pa vidim da je res super. Grem v akcijo :)
banananjammm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 8. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a banananjammm » 21. Sep. 2017 11:13

Živjo vsem! Iščem kakšno mazilo ali prehransko dopolnilo za kolena, kar pač najbolj pomaga. Vidim, da tukaj pišete o tem in sem si rekla da vprašam.. Kaj vi jemljete oz. priporočate? Prvič slišim za ta Cemio Gams, je to prehransko dopolnilo? Že vnaprej hvala. Lp
pišček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 19. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a pišček » 22. Sep. 2017 11:32

Poskusi z hidroliziranim kolagenom. Drugače pa je pokanje v sklepih povsem normalno, poka tudi meni. Popokam si vrat, vretenca, kolena in vse možno :D

Načeloma to naj ne bi bilo škodljivo. Nek moški si je 50 let pokal členke samo na eni roki, da bi ovrgel trditve, da to škoduje in bla bla....s tem je hipotezo ovrgel.

Seveda pa je odvisno za kakšno pokanje gre, tako ki te sprosti, ali tako, pri katerem imaš občutek nelagodja oz. bolečine. Pri slednjem bi se sigurno posvetovala s fizioterapevtom ali zdravnikom.


lovilec komarjev USB vžigalnik organizator za avto ventuze dvokomponentno lepilo savna pas uvijači za kosu tattoo naljepnice cjedilo za suđe četka za pse prirodno sredstvo za čišćenje spojnice za kablove objektiv za mobitel ortopedski ulošci
Zadnjič spremenil pišček, dne 28. Okt. 2019 13:56, skupaj popravljeno 2 krat.
Mojchikaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 22. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Mojchikaaa » 04. Okt. 2017 10:15

banananjammm napisal/-a:Živjo vsem! Iščem kakšno mazilo ali prehransko dopolnilo za kolena, kar pač najbolj pomaga. Vidim, da tukaj pišete o tem in sem si rekla da vprašam.. Kaj vi jemljete oz. priporočate? Prvič slišim za ta Cemio Gams, je to prehransko dopolnilo? Že vnaprej hvala. Lp


Tega je kar nekaj na trgu.. Jaz iz svojih izkušenj lahko priporočam Cemio Gams, ker mi najbolj odgovarja. Začela sem ga pa jemati, ko sem videla, kako zadovoljen je oče. Cemio je prehransko dopolnilo v obliki kapsul - meni je to super, ker je jemanje zelo enostavno, za razliko od tistih, ki so v prahu ipd... Plus je tudi, ker ga naročiš preko spleta. Malo pobrskaj po spletu, je veliko informacij na to temo in boš potem videla, kaj te najbolj prepriča. Lp
banananjammm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 8. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a banananjammm » 12. Okt. 2017 15:36

Hvala za odgovor. Za Cemio Gams še nisem slišala, bom prebrskala njihovo spletko. Sliši se zanimo, sploh to da so kapsule. Če pa še pomaga, pa še toliko bolje. Grem v raziskavo :) Hvala še enkrat.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]