Krvavitev po odvzemu brisa

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

petra899
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 17. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a petra899 » 12. Nov. 2014 10:05

Živjo punce. 6.11. sem imela ginekološki pregled, zdravnica mi je vzela bris in rekla da bo možen krvav izcedek. Izcedek sem dobila 10.11. in še kar traja, se pravi že tretji dan. Malo me tudi boli križ in špika v spodnjem delu trebuha. Zanima me, če se je kateri že zgodilo kaj podobnega ker me namreč zelo skrbi?? :/
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 13. Nov. 2014 20:30

Kakšne barve pa je kri? Svetla, temna? Je gosta ali redka? Pomešana s sluzjo? Nevem, zakaj izcedek tako pozno, sama takih izkušenj nimam. Krvavela nisem nikoli po brisu, sem pa že tretjič dobila vnetje po brisu! Gost rumen izcedek neprijetnega vonja in dokaj močne bolečine v trebuhu. Ginekologinja pravi, da gre zgolj za naklučje. Tega ne verjamem, saj na splošno sploh nimam nikoli nobenih težav tam dol, izključno po brisu, in to en za drugim.

Lahko da gre pri tebi le za bolj občutljivo sluznico? Vprašaj svojega G.
petra899
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 17. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a petra899 » 14. Nov. 2014 10:15

kri je redka in svetla in še kar traja, že peti dan.. ginekologinja mi je po telefonu rekla da je lahko krvavitev zaradi ovulacije ampak mi je čudno da tako dolgo traja.. imam pa na splošno velike težave zaradi menstruacije in pms-ja, pa se zgleda ne da nič pomagat..predpisala mi je samo tabletke, ampak kokr slišim od drugih, so tudi s tabletkami skos neki problemi tako da sploh ne vem če bi jih začela jemati.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov