Podkožni mozolj

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lala_miley
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lala_miley » 26. Jul. 2014 13:12

Živjo!
Imam težavo, ki ne izginja že nekaj mesecev. V predelu med desno nogo in veliko sramno ustnico se je pojavil podkožni mozolj. Nisem preveč skrbela, dokler me ni začelo rahlo boleti in srbeti. Nekakšna voda ne pa gnoj je 2x šla ven. Zdaj ni nič napihnjen in nima obliko mozolja, vendar pa ob dotiku zelo boli in me moti ob dotiku spodnjega perila.
Vnaprej se zahvaljujem za razumevanje in odgovore.
pupika123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 10. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a pupika123 » 26. Jul. 2014 16:36

tvor ali tur se ti je naredil, če ne izgine sam ti ga morjo kirurško odstranit. mojemu se je 2x naredil že na nogi in je nekak s toplimi obkladki spravil nazaj...pač pomagalo je da je dozorel in je lažje stisnil (2 tedna je to počel, pač moška pamet, brazgotina pa je ostala), medtem ko je se stricu ta zadeva naredila na prsnem kožu in je moral k zdravniku da odpre in počisti. jaz bi šla na tvojem mestu osebni zdravnici pokazat
Uporabniški avatar
marjetica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 6. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marjetica85 » 07. Okt. 2014 10:01

Obvezno k zdravniku, drugače lahko ga stisneš, ampak brazgotina bo ostala za nekaj let. :/
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 08. Okt. 2014 11:58

Jaz osebno bi vzela iglo, razkužila z ognjem, razkužila kožo, zapičila iglo v tur/mozolj in iztisnila ven gnoj. Če je pa tur ogromen, pa seveda pod nož.
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 09. Okt. 2014 11:23

Tur se bo sam odprl, le da bo to trajalo nekaj časa. Do takrat pa - ne dotikaj se ga z rokami, ker bo samo še večji! Ko se bo enkrat odprl, boš imela še 2-3 meseca na tistem področju rdeč izpuščaj. Nič kritičnega, na tistem predelu te itak ne bo nihče gledal. ;) Vem, da te moti tudi mene je, ampak poizkusi ga odmisliti. ;)

lp

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]