Hude bolečine v vagini

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

_katja123_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a _katja123_ » 09. Maj. 2014 19:24

Pozdravljene!

ne vem več na koga naj se obrnem, zato sem se odločila, da bom povprašala še vas punce, če je mogoče imela oz. slišala katera že za ta problem.

začelo se je kake pol leta nazaj, ko me je najprej malo, nato vedno bolj peklo tam spodaj, še posebaj pri uriniranju. šla sem do zdravnice, ki mi je predpisala antibiotik. ker po končanem zdravljenju ni bilo nič boljše, mi je dala drug antibiotik, ki je bolj pomagal, a še vedno me je na koncu malo peklo. naj še omenim, da je bilo pri raznih športnih aktivnostih še slabše.
tako se je skozi ponavljalo nadaljne 4 -5 mesecev. enkrat peklo in zraven še skelelo (tak čuden občutek) tako da ni bilo vzdržno, drugič manj. končno se je zdravnica odločila poslati urin na preiskave, kjer so sporočili da ne vidijo nobene bakterije! kar pomeni, da sploh nikoli ni bilo vnetje mehurja.( pred tem sem bila pri ginekologinji , ki je rekla, da ne vidi nič drugega, kot to, da imam vnet mehur. ). sedaj me je zdravnica spet poslala k ginekologinji, ker je rekla, da sama nima pojma kaj bi to lahko bilo. meni pa se je vse skupaj le še poslabšalo. niti hoditi več ne morem brez bolečin, še posebaj če imam kavbojke je grozno, tako me skeli in peče med spodnjima ustnicama, občasno me tudi špika prav notri v nožnici, kot da bi me nekdo zbadal z nožem. na kakšen šport sploh ne pomislim več, ker že brez njega grozno boli. mazala sem se tudi že s canestenom, pa ni nič pomagalo. res ne vem kaj naj še naredim, bila bi zelo hvaležna za kakršnikoli nasvet!

hvala že vnaprej, lp.
Tulip
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tulip » 09. Maj. 2014 19:41

_katja123_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a _katja123_ » 09. Maj. 2014 20:01

sem malo pregledala po internetu za Vulvodinijo in je res mogoče to, znaki so zelo podobni :/
je prisotna tudi npr. bolečina že samo ko se nežno brišem z wc papirjem..
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 11. Maj. 2014 13:59

zamenjaj zdravnico (ne za vedno, ampak samo za ta primer, ker če tvoja zdravnica ne more ugotovit kaj ti je, imaš pravico it k nekomu drugemu)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 11. Maj. 2014 18:34

Mogoče se probaj spomnit, kaj si delala malo pred tem, preden se je vse to začelo? Nov partner, drugo intimno milo, intimni robčki? Je tvoje splošno počutje sicer ok? Lahko, da je bilo le nedolžno vnetje mehurja, pa si z antibiotiki porušila ravnovesje bakterij v nožnici, še posebej zato, ker si jemala več antibiotikov toliko časa...Meni se je to zgodilo, ko sem bila na enih res močnih antibiotikih..najprej me je začelo rahlo špikat pri sečni odprtini, potem je peklo, ko sem lulala, nato je grozno začelo srbet. Sem mislila, da gre za glivice, pa canesten ni prav nič pomagal, oz. je bilo še huje. Dva dobra meseca sem se mučila okoli tega, na koncu sem komaj hodila in sedela, tako je bolelo. Bog ne daj kavbojke oblečt!! Nočna mora uglavnem..pa sem si nabavila probiotike v kapsulah (prolife), spila vsak dan pol litra sveže sirotke, vsak večer narahlo sprala z molkosanom in izdatno namazala z multi gyn gelom...čez kakšna dva tedna se je obrestovalo.
Upam, da čimprej rešiš to nadležno zadevo!
minigan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a minigan » 29. Jul. 2014 15:54

Katja

Imam enake težave,sedaj je tretje leto,moja diagnoza je vv in intersticijski cistitis


Vesela bom če se mi javiš na jasmina1505@gmail.com
Emma12
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Emma12 » 06. Sep. 2014 11:11

Sem pa slišala, da tovrstni tretmaji ne dajo vedno rezultatov, zato me res zanima, kakšne izkušnje imate s takšnimi zadevami (na splošno). Naj povem, da tudi sicer zdravo ................
Pass your braindumps exam exams in first try by using our guaranteed ccna wireless & Drew University tutorials and best quality ISC dumps along with ccie Northwestern University
Uporabniški avatar
marjetica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 6. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marjetica85 » 22. Okt. 2014 14:19

Ne glede na to, kakšne so težave, ko ti ne pomaga antibiotik, moraš zamenjati zdravnika!
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 22. Okt. 2014 15:42

^^ WTF?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Okt. 2014 18:08

Ja ker slab dohtar ti predpiše slab antibiotik :D. To da jih pa ljudje zobljejo kot tiktake in nehajo jemat takoj ko težava poneha, je pa krivda zlobne farmacevtske industrije :D.

(nikakor ne leti na post avtorice teme!)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov