Sem noseca? HELP! :(

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

masak123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 5. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a masak123 » 25. Feb. 2014 22:48

Evo tole sem sicer ze napisala v Ljubezem in seks ampak sem zdej ugptovila da mogoce bl sem spada..kopram:

Stara sm 16 in danes sva s fantom prvic sexala, zame je bilo prvic za njega ne. Super je blo ker me ni skoraj nic bolelo. Imam pa problem hmm vmes ko je 2x ali 3x njegivo orodje "padlo ven" hah sem ga jaz dala nazaj notr potem pa ta tretjic nisem cutila kondoma gor in je ocitno spolzel dol, tako da sva kaksno minuto sexala brez. Zdaj me je strah da bi bila noseca ali karkoli ker pa nism izkuseno na tem podrocju bi vas uprasala kaksne so moznosti za to im kaj naj naredim. Aja pa se to, ni mu prislo notr  hvala za pomocvo
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 25. Feb. 2014 23:30

možnosti so sicer male, ampak za ziher kupi test nosečnosti al pa obišči ginekologinjo. Pa če še ne veš, kondom ni samo za preprečevanje nosečnosti ampak tud bolezni in tud kratek seks brez kondoma je dovol za prenos bolezni tak, da bodi bolj pazljiva v nadaljne.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Feb. 2014 0:32

Nosečnost se sicer res ne zgodi kar iz lufta (oz v tem primeru iz ene minute seksa brez kondoma), zgodi pa se lahko (baje, da predejakulacijska tekočina ni mit). Na splošno pa je 0-25% možnosti, da zanosiš pri spolnem odnosu.
Še vedno pa ni nosečnost edino vprašanje, ki si ga moraš zastaviti...
Priporočam v ogled,za v prihodnje:
klik
The world is as you are.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 26. Feb. 2014 0:33

nisi

in pred naslednjo izkušnjo si dobro preberi in razišči tematiko zanositve
Vsak raj ima svojo kačo.
masak123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 5. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a masak123 » 26. Feb. 2014 9:38

Hvala vsem, naslednjic bom definitivno bolj pazljiva. Zanima me samo ce test nosecnosti takoj pokaze ali si noseca ali ne, ker mi je prijateljica rekla da naj bi sele po enem tednu?
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 26. Feb. 2014 11:06

Samo za tebe Maša: http://bit.ly/1jzteyS

malenkost. :)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov