Reductil kapsule za zmanjševanje apetita

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
CatPaw
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 25. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CatPaw » 14. Feb. 2012 17:22

Pozdravljene punce!

Sem malo prečekirala forum in nisem nikjer zasledila teme o Reductilu.

Najprej me zanima ali katera ve, če se te kapsule še dobije na Avstrijskem in Hrvaškem trgu? Imate že kakšne izkušnje z jemanjem teh kapsul?
Prebrala sem že ogromno člankov in forumov na to temo..
Imam namreč en problem... moj ITM je 30 in nikakor ne morem shujšati... probala sem že ničkoliko raznih diet, pa nobena ne učinkuje... zdaj sem že skoraj 2 meseca na 90 dnevni ločevalni, jem točno po jedilniku, pa sem vsega skupaj zgubila cela 2,5 kg :cry:
Ta Reductil je zame torej skrajna rešilna bilka, tako, da če katera ve, kje se ga da dobit brez recepta, bi bila zelo vesela za kakšno info!
Dragi Božiček: Želim si tanko postavo in debelo denarnico.. Prosim, letos tega ne zamenjaj, kot si to storil lani... ;)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 14. Feb. 2012 17:28

potem pa pojdi do zdravnika. mogoče imaš kakšne hormonske/druge težave, ki ti preprečujejo shujšat.

prav tako bi ti svetovala hujšanje pod zdravniškim nadzorom in ne teh 90 dnevnih in drugih diet. prav tako ne tablet. ali nameraš celo življenje tablete jest?
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 14. Feb. 2012 17:38

Tudi jaz sem pomislila na hormonske težave, čeprav po procentih je malo ljudi, ki so debeli zaradi tega.

Tablete ti sigurno ne bodo pomagale..če že, nikakor ne na dolgi rok.
Jaz na splošno odsvetujem vse diete, je se lahko praktično vse (s tem ne mislim ocvrto hrano vsak dan), ampak treba je zmanjšat obroke, jih redno uživat, in seveda, se ukvarjat s športom. Brez športa ne bo nič, pa če se poslužuješ nevem kakšne diete. Sploh pa vsaka dieta ne učinkuje na vsakem človeku.

Za hujšanje je potrebno porabit več kalorij, kot jih na dan vneseš v telo. Brez športa torej ne bo nič
Perchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 12. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Perchy » 14. Feb. 2012 17:40

reductil tablete se pri nas dobi n recept...predpiše ti jih zdravnik in te prej pregleda in potem si pod njegovim nadzorom...


tko, da jih jst ne bi jedla na lastno odgovornost...


rajš več obrokov po manj, več zelenjave in gibat se...športat
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 14. Feb. 2012 17:46

sem mela sosedo, ki je bla stalno na dietah, pa skos jamrala, kako ne more shujšat. Ko sem vidla, kako njena "dieta" poteka, se nisem čudila, zakaj.
Si npr. na ločevalni dieti, ampak porcije so tako velike, da lahko 3je ali celo 4je jedo iz enega krožnika.
Wellness.B
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Wellness.B » 14. Feb. 2012 21:13

Stradanje in tabletke = samouničevanje
Rešitev je uravnotežena prehrana
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 14. Feb. 2012 22:36

Joj ne jej tablet... jaz sem jih že dosti sprobala pa ni nič pomagalo. Pred kratkim pa sem s tem začela in ti to priporočam: http://www.myfitnesspal.com/
Super stvar :D
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 14. Feb. 2012 22:48

haha...pa ka vam je ženske. še vedno nasedate na take pizdarije da vam bo to kej pomagal. Ko da si ne morte rečit v glavi, majn bom žrla pa konec..vedno iščete bližnjice :?
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 14. Feb. 2012 23:30

Čaki malo... ne moreš tega tak rečt kot da je to vedno krivo in nič drugega. Jaz naprimer težje shujšam ker jemljem kontracepcijo. Drugi težje shujšajo ker majo metabolizem prepočasen, tretji ker jim ščitnica naprimer ne dela tak kot bi mogla. Tak da ne zaključuj kr tak.
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 15. Feb. 2012 10:22

Lady_Cristina napisal/-a:Čaki malo... ne moreš tega tak rečt kot da je to vedno krivo in nič drugega. Jaz naprimer težje shujšam ker jemljem kontracepcijo.

A se to hecaš? :D

Zakaj pa? Ker imaš prevelik apetit zaradi tabletk?
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 15. Feb. 2012 14:40

Lady_Cristina napisal/-a:Čaki malo... ne moreš tega tak rečt kot da je to vedno krivo in nič drugega. Jaz naprimer težje shujšam ker jemljem kontracepcijo. Drugi težje shujšajo ker majo metabolizem prepočasen, tretji ker jim ščitnica naprimer ne dela tak kot bi mogla. Tak da ne zaključuj kr tak.
Metabolizem se da pospešit, ščitnico se da porihtat..to da pa preveč žreš je treba pa sam ugotovit..kontracepcija je res res slab izgovor
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 15. Feb. 2012 20:28

^^ se strinjam. eni kr misljo da bodo stvari hujšale namest njih...in se zgovarjajo na vse možne načine
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 15. Feb. 2012 23:43

Cjo... to pravite ziher taki ki grete v fitnes pa malo manj jeste pa shujšate. Enim ne gre tak gladko. In ne zgovarjam se, pa ne pravim za mene tolko (pri meni še gre naprimer) ampak poznam ljudi ki so delali vse mogoče da bi shujšali in enostavno ni šlo tak kot pri ostalih.
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 16. Feb. 2012 0:31

Jp, tisto s ščitnico, hormoni ipd. takole zlahka jemljejo in mislijo, da se da vsako motnjo kar s čarobno palčko odpravit, lahko samo zdravi ljudje :) Ko te enkrat čez noč kaj takega doleti, se lahko samo čudiš nad svojim organizmom... Popravit se pa tudi ne da vsega, pogosto se samo malo blaži, poleg tega so pa dolgotrajne hormonske terapije največkrat še dodatno nevarne za zdravje. Pač z zdravili ti skušajo omilit najpomembnejše težave, včasih so tiste glede zunanjega videza postranskega pomena oz. se moraš nekako sprijaznit, če pridejo zraven. Včasih lahko že najmanjša motnja / odstopanje v delovanju neke žleze povzroči precejšnje učinke :? (se spomnim ene zdravnice, ki mi je razlagala, da je imela enkrat samo minimalno odstopanje pri delovanju ščitnice, pa je imela take simptome, kot da bi bilo nevemkaj vse narobe... na srečo se je pri njej dalo sanirat in je zdaj zdrava:) ).

Glede tablet pa - uff, bedarija... sploh če praviš, da nikakor ne moreš shujšati, torej si verjetno že poskušala z zmanjševanjem količine hrane, kar praviš, da ni bilo uspešno... torej tele tablete, ki naj bi zmanjševale apetit in posledično pomenile manjšo količino zaužite hrane, itak ne bi prinesle nič novega :)
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 16. Feb. 2012 9:06

ma pusti ščitnico, to je res zdravstveno in je ena velika je*a za porihtat...
ampak da ne moraš shujšat zaradi kontracepcijskih, resno?
komu lažeš, nam, sebi?
tabletke, btw, nimajo prav dosti kalorij :lol: :lol: da bi se od njih redila


grem stavit, da če si en teden, dva, vestno pišeš vsak dan za vsako stvar, ki jo poješ in koliko se gibaš, hitro odkriješ pravi vzrok zakaj ne moreš shujšat.
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov