Glivice

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

nivea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea » 25. Jun. 2006 18:04

Fant je opazil bele lise na ustnicah. Nič ga ne srbi, peče ali kaj podobnega. Sumi, da so glivice. Ima prav? Se lahko razširijo še na druge dele telesa?
Hvala za odgovore.
petelin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 17. 5. 2005
Kraj: Odvisno od števila sončnih peg

Neprebrana objavaNapisal/-a petelin » 26. Jun. 2006 8:57

na katerih ustnicah???

anyway, priporočam obisk pri zdravniku.

in, da, če so glivice se lahko razširijo še na druge dele telesa.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 22. Feb. 2007 22:49

:oops:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 23:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 22. Feb. 2007 23:01

Nia lahko, da sta naredila sama to ranico...

Daj se lepo umij spodej potem se pa večkrat oz vsak večer namaži s Canestenom...
Ali pa po telefonu prašej ginekuloginjo...pravijo da beseda ni konj pa še 100% boš prepričana kaj je narobe, da se ti nebi kaj razširilo preveč...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 22. Feb. 2007 23:20

Ja ne morš kr s Canestenom mazat če sploh ne veš kaj je? Na rano Canesten kr tko? I don't think so. Pokliči ginekologinjo pa pejt pokazat.
~puncka~
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 22. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ~puncka~ » 23. Feb. 2007 0:10

Angel girl napisal/-a:Ja ne morš kr s Canestenom mazat če sploh ne veš kaj je? Na rano Canesten kr tko? I don't think so. Pokliči ginekologinjo pa pejt pokazat.


Canesten je dobesedno za vse kaj se tam spodaj dogaja.. Ne more škodit, na vsak način pa pojdi raje k ginekologu, saj gljivice pa 100% niso, kajti to bi opazila - ko imaš gljivice veš da jih imaš in jih nikoli ne pozabiš (ker je to nekaj najhujšega, pekočega, neužitnega ... sploh - jaz sem se zaradi tega odpovedala kopanju v morju)
And I realized quickly when I knew I should, that the world was made up of this brotherhood of man - for whatever that means...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 23. Feb. 2007 0:30

ja, ampak odprta rana? :? mislm, jst nevem, vseeno pa Nia nebi blo slabo da bi šla do ginekologa...
Možno pa je tud da imaš vnet mehur...mene tud zdej dva dni isto svinsko peče-samo me dsexom, pa mislm da bo kar mehur kriv..sicer je vse normalno če ne sexam, ormalno lulam, apak žge me pa čist preveč :?
jst bom tud vidla, če ne bo do ponedeljka boljš, se bom kr naročila pri ginekologu...
si mela kdaj probleme z mehurjem?
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 23. Feb. 2007 0:35

~puncka~ napisal/-a:
Angel girl napisal/-a:Ja ne morš kr s Canestenom mazat če sploh ne veš kaj je? Na rano Canesten kr tko? I don't think so. Pokliči ginekologinjo pa pejt pokazat.


Canesten je dobesedno za vse kaj se tam spodaj dogaja.. Ne more škodit, na vsak način pa pojdi raje k ginekologu, saj gljivice pa 100% niso, kajti to bi opazila - ko imaš gljivice veš da jih imaš in jih nikoli ne pozabiš (ker je to nekaj najhujšega, pekočega, neužitnega ... sploh - jaz sem se zaradi tega odpovedala kopanju v morju)


To pa sploh ni res, da ne more skodt. Ne mors se kr mal s Canestenom mazat, sploh pa ne rane.

aja, pa napise se glivice ;)
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 23. Feb. 2007 1:28

hehe..to me zdaj spominja na sladoljed;)

drugač pa je pomoje kakšna ranica...možno da je biu on z prsti zraven,pa te je malo vkrampno...se je meni že zgodilo, tak da pusti canesten... in se strinjam z zadnjim postom, da canesten vsekakor ni za vse tam spodaj...treba je prebrat navodila
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 23. Feb. 2007 9:07

Sploh ne nč komplicirat....pejt h ginekologinji pa je...

Good luck...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 27. Feb. 2007 16:46

:D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 23:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 27. Feb. 2007 16:50

~NIA~ napisal/-a:no hvala usem za skrb
sm šla tja in je reku da čeprov še nism 20 bo naredu pregled..
in je ugotovu da sva s fantom preživahna, predivja, in da mi je tako prodrl pregloboko in mi poškodoval mišico ki drži da maternica pa ves ta stuff nebi 'padu' skos zadnjico vn! :)
looool obema je šlo tok na smeh, reku je da ni panike, da v roku 3-4 tednov bo minilo :D


Kaka razlaga :roll: Ne vem no, meni se zdi, da, ce ne prodira na silo, se tudi ranit ne more nic, ker je spodaj vlazno in sprosceno... Tam doli so obcutljivi predeli, se splaca bit previden in ne navalit takoj na hitro in na silo, ker potem pac boli, pece in se kaj...
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 27. Feb. 2007 17:05

se strinjam z MsN.

sicer pa, nivea, kako je z tvojim problemom? ima fant na ustnicah te lise? če so glivice, potem se lahko prenesejo. mogoče so se celo od tebe, če te je oralno "obdelal" (sory za tak izraz :wink: ). mogoče jih ti imaš, pa za to ne veš, ker ni znakov. povej nam kaj več.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 27. Feb. 2007 17:53

ela85 napisal/-a:se strinjam z MsN.

sicer pa, nivea, kako je z tvojim problemom? ima fant na ustnicah te lise? če so glivice, potem se lahko prenesejo. mogoče so se celo od tebe, če te je oralno "obdelal" (sory za tak izraz :wink: ). mogoče jih ti imaš, pa za to ne veš, ker ni znakov. povej nam kaj več.


Poglej datum objave. :wink:
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 15. Mar. 2007 13:33

punce..doma mam še tale Canesten..k ga uzadno nism uporabla rok uporabe je do leta 2008 tok da mam še čs da uporabm to zadevo.. notr so tabletke + krema?? mal povejte kako je treba s temu, kakšn je postopk ker na žalost sm takrt u smeti vrgla navodila (tipičn)..tNxx :) :)
... ι αм ωнαт ι αм ...

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov