Hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

{katya}
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 30. 7. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a {katya} » 30. Jul. 2005 13:10

Mogoče je res malo čudno, ker mi vsi ''dohtari'' pravijo da se ne smem sekirat, če imam močnejša stegna. Ampak jaz moram nujno shujšat. Saj veste, kopanje na bazenih, morje,... Torej, zadnje 3 dneve malo stradam in se ful slabo počutim zaradi tega. Verjemite, da to ni zdravo. Že, ko se zjutraj vstanem se mi začne grozno vrtet, da se vsiplem nazaj na posteljo in dalje spim. Mogoče je to zaradi vročine ampak prej se mi to ni dogajalo. Če poznate kakršnokoli ''športno dieto'', potem mi pač pomagajte. Glede športa, kaj plavanje pomaga?? Ali pa kolesarjenje?? Jaz imam za to premalo časa, pa vročina je taka, da lahko rečem da si lahko na trebuhu jajce pražim. :( ...Aja pa jaz bi rada hitro shujšala in pol obdržala tisto težo.

No kakšen je moj izgled:
- velikost: 167 cm
- teža: 53,5 kg

PROSIM POMAGAJTE!!!! ZELO, ZELO, ZELOOOOO VAM BOM HVALEŽNA!

Mimogrede, kaj ima kdo že podobne izkušnje?
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 30. Jul. 2005 13:12

ma kaj ti je 167cm,53kg?????
to je zate debelo?
jaz mam 162cm in 51 kg in sem suha.....mislim vsi pravijo da preveč suha....no meni je ravno ql....ne pa debela..... :twisted: :twisted: :twisted:
Ko se rodiš,so vsi veseli,
Ko umreš,so vsi žalostni,
Ko živiš,jim je VSEENO!
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 30. Jul. 2005 13:13

Tale teža je čist kul. Pač probi čim več migat, čim več bit zuni pa bo. Pa ne stradat!
Tko nekak...
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 30. Jul. 2005 13:15

:motz: ej sorry samo to je meni malo bolano!!!
Hujšanje pri tvojih merah pa haloo in pri tvoji starosti to je zelo ne zdravo do tvojega telesa ker si v fazi razvijanja in če boš sedaj hujšala npr. boš imela nič prsi tako kot moja kolegica ki je isto delala pri tej starosti!
To ti dajem samo kot primer samo ne tega delat ne hujšat!
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 30. Jul. 2005 13:17

kwa mi gre to na jetra k se take mlade punce k majo lepe postave neki grejo d hočjo hujšat ej to me vrže čist na konc tira :motz: :willnicht: :motz: :willnicht:
{katya}
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 30. 7. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a {katya} » 30. Jul. 2005 13:25

ne rabite me nadirat...nisem vedla da ste vsi proti meni! kaj naj pač hočem shujšat. dohtar je reko da sem razvita kot 20 letnica. perilo se je pri meni začelo v 4. razredu. Modrček da sploh ne omenjam!!!! Ne se spravlat na mene. Prosim...
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 30. Jul. 2005 13:26

ne jeml tega osebno zdej!
samo ne mi hujšat no pa zakaj bi rada shujšala pr teh letih pa pr teh merah???? kaj bi rada s tem dosegla?
{katya}
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 30. 7. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a {katya} » 30. Jul. 2005 13:29

glej v trebug sem ko plastična barbika. lepo suha pa normalna...to mi je všeč in me sploh ne moti. stegna pa imam grozna....ful debela... :cry:
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 30. Jul. 2005 13:34

Aha to je problem potem sva na istem js mam tut močne noge-samo to
tuki ti bom dala en link pa si mal preber če boš kej našla
Klik
{katya}
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 30. 7. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a {katya} » 30. Jul. 2005 13:36

hvala...nekaj moram najti... :wink:
Uporabniški avatar
Tanja__
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 10. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tanja__ » 30. Jul. 2005 13:38

Ej punca, zdravniki majo očitno resne probleme. Haloo?? A veš kaj je idealna teža? Da imaš 10 kil manj kot je tvoja telesna višina! Ti jih maš pa še manj! Ojoj, idealno postavico maš! :P
Če pa se želiš rekreirati, ti pa priporočam kolo, definitivno!
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 30. Jul. 2005 13:40

{katya} napisal/-a:Mogoče je res malo čudno, ker mi vsi ''dohtari'' pravijo da se ne smem sekirat, če imam močnejša stegna. Ampak jaz moram nujno shujšat. Saj veste, kopanje na bazenih, morje,... Torej, zadnje 3 dneve malo stradam in se ful slabo počutim zaradi tega. Verjemite, da to ni zdravo. Že, ko se zjutraj vstanem se mi začne grozno vrtet, da se vsiplem nazaj na posteljo in dalje spim. Mogoče je to zaradi vročine ampak prej se mi to ni dogajalo. Če poznate kakršnokoli ''športno dieto'', potem mi pač pomagajte. Glede športa, kaj plavanje pomaga?? Ali pa kolesarjenje?? Jaz imam za to premalo časa, pa vročina je taka, da lahko rečem da si lahko na trebuhu jajce pražim. :( ...Aja pa jaz bi rada hitro shujšala in pol obdržala tisto težo.

No kakšen je moj izgled:
- velikost: 167 cm
- teža: 53,5 kg



PROSIM POMAGAJTE!!!! ZELO, ZELO, ZELOOOOO VAM BOM HVALEŽNA!!!!!

P.S. Če se je tema slučajno ponovila, mi je ful žal. Ampak obup bo počasi premagal moje življenje.

Mimogrede, kaj ima kdo že podobne izkušnje???



Najbolj da še ene 2 tedna nič ne ješ, pa boš ready za bolnico in terapijo pri psihiatru.
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 30. Jul. 2005 13:40

katya, dj ne sekiri se...jaz imam tudi lepga bauhija pa vse ok, sam pač stegna imam pa mal bl bajsk...sej sem se jaz tudi sekirala, sam sem prerasla, ker sem dojela, da nebo nič boljše....pa na dieto niti enkrat v življenju še nisem pozabila....če že misliš hujšati, hujšaj z glavo :!:

jej več zelenjave in sadja, pije zelo veliko vode :!: samo ne hujšati :!: :!: :!:
...če ljubezen nosiš v sebi...potem jo vedno tudi srečaš...
{katya}
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 30. 7. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a {katya} » 30. Jul. 2005 13:40

ja se velikokrat se grem peljat z kolesom. ampak to je v naših krajih bolj težko izvedljivo. sam breg pa sama graba bi rekla moja babica... :cry:
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 30. Jul. 2005 13:41

Pa ne moreš kar na hitro shujšati in potem to težo obdržati... hujšanje ti vzame nekaj mesecev, tudi če gre samo za par kilogramov. Ne poskušaj hujšati na hitro, vzemi si čas, telo se mora počasi navajati na spremembe.
HASTA LUEGO

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov