Herbalife

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Pika-20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika-20 » 12. Avg. 2008 12:41

Zdravo,
zadnjič sem bila na nekem srečanju, kjer so predstavljali prehrano Herbalife. Vbistvu šejk, ki nadomesti 2 obroka, enega pa ješ poljubno. Saj ne da bi ravno verjela, da lahko s tem postanemo manekenke, ampak kar tako, me zanimajo vaša mnenja, izkušnje...
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 12. Avg. 2008 12:54

To je za ljudi, k majo dost dnarja, vsaj jst tk mislm. Ko so men to predstavlal, me je sama cena odvrnila od tega, čeprou baje so nekateri s tem shujšal. Ne vem. Mislm, da sm v temi o hujšanju zasledila enga dečkota, k je s tem shujšu kr dost. Mal tm počekirej :)
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 12. Avg. 2008 12:56

Jaz poznam eno, ki je zapravila cele kupe denarja za ta herbalife. Sicer si je kupila baje zato, ker ima probleme s crevesjem in ji je baje fajn pomagalo, a shujsala pa ni nic, ceprav so ji obljubljali, da bo. Drago pa je res prevec.
You want me to be something I can never ever be.
**natyka**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 8. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a **natyka** » 12. Avg. 2008 13:14

js sem trenutno na herbalifu in moram rečt, da sem res zadovoljna. res je, da sem dost denarja zdajala za to, ampak mi ni žal-ratal mi je shujšat (še ene 3kg mam do cilja), cm so šli dol. :top: pa še šejk mi je tak dober, da bi ga kr nonstop jedla :D
Uporabniški avatar
Pika-20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika-20 » 12. Avg. 2008 13:25

natyka, kolko pa plačaš za to zadevo na mesec? In kolk časa se pa pol to priporoča za jest?

morm priznat da sem bolj slabo poslušala na tistem srečanju, ker sem bla degustator in sem vbistvu delala...

tak da prosim za kakšne informacije še :D
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 12. Avg. 2008 16:11

Pa ne zdej mislit, da če boš jedla tiste praške bodo šle pa kile kar dol. Tisti, ki so na herbalife temeljito tut spremenijo prehrano oz. povečajo št. obrokov in zmanjšajo količino enega obroka.

Mam kolegico k je zlo shujšala s tem. Spremenila je prehrano in se začela gibat. Tko, da shujšala je zaradi slednjih dveh zadev, ne pa zaradi cele kolekcije dodatkov, ki jih herbalife ponuja.

Za premislt če se splača ...

:)
**natyka**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 8. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a **natyka** » 12. Avg. 2008 17:38

prvič se za cel paket plača 116 eur, potem si pa sam dokupuješ kar ti manjka, tak da je ful različno-včasih dam na mesec 20eur, včasih pa tud 50 (odvisn kaj mi zmanjka). drugač so pa v paketu šejk, beljakovine, vitamini in vlaknine. priporoča se, da se vzame cel paket, ni pa nujno.
ješ pa kolikor časa rabiš :) čeprav nekateri ostanejo na herbalifu tud še potem, ko že dosežejo cilj s tem, da pol sam en obrok zamenjajo s tem.

polly-polly: js sm mela tud že preden sem jedla herbalife nekak urejeno prehrano- jedla sem 5x na dan, izogibala sem se nezdravi hrani, ampak na neki točki so kg niso več hotli it dol... pol sem pa prešaltala na herbalife in se je spet začel premikat :)
Uporabniški avatar
Pika-20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika-20 » 13. Avg. 2008 8:57

Torej ti z HL zamenjaš zajtrk in večerjo, kosilo ješ pa normalno? To pomeni, da jaz recimo lahko jez za kosilo pizzo in podobne zadeve?
Pa to je preveč lepo, da bi bilo res?! Ali pač?
**natyka**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 8. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a **natyka** » 13. Avg. 2008 9:23

ja, zajtrk in večerjo zamenjam s šejkom (včasih se tud zgodi da za kosilo spijem šejk in pol večerjam normalno).
ni zdej glih tak, da bi lahko vsak dan za kosilo jedla pico, ocvrto hrano in podobno, včasih se pa tud zgodi, da kej tacga pojem-seveda v mejah normale, ne v prevelikih količinah.
v petek sem se na primer ful najedla jabolčnega štrudla, ampak se mi to nikjer ne pozna :D
torej so "občasne pregrehe" dovoljene, ne pa da bi stalno tko jedla (to že itak ni zdravo) :wink:
Uporabniški avatar
etny
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 8. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a etny » 13. Avg. 2008 9:40

nism sicer uporabnica tega, ampak poznam pa kako deluje. ni napačno, če to prakticirate, sploh če se bolš počutite fizično in psihično.
sm pa mnenja, da če spremenite način življena in se redno rekreirate in jeste bolj zdravo hrano (kar pa pica in razno cvrtje ni), lahko brez problema dosežete iste razultate. večina ljudi bi se z lahkoto odrekla kalorični in nezdravi hrani, če bi se malo potrudili.
herbalife pa bi lahko v tem primeru uporablajali samo kot prehransko dopolnile, tistim praškom ki pa nadomeščajo obroke pa bi se lahko odpovedali.
vsekakor pa jejte zdravo s herbalifom ali brez!
Uporabniški avatar
Pika-20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika-20 » 13. Avg. 2008 10:03

Hm... kaj pa če bi jaz želela piti samo ta šejk, brez tistih nekih tabletk zraven, ki jih moraš kao zraven kupit v kompletu.... a potem bi bil učinek podoben? se pravi šejk za zajtrk in večerjo, kosilo normalno, pa kakšno jabolko še vmes? pa vsaki dan 15 minut teka?
Kaj pravite?
Uporabniški avatar
etny
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 8. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a etny » 13. Avg. 2008 10:11

namesto teka vsak dan ti bolj priporočam kombiniranje.
teci maksimalno 4 ali 5x na teden. kombiniraj s hojo (najbolje je, če greš pred zajtrkom na kakšen sprehod, če imaš možnost), rolanjem, plavanjem, kolesarjenjem...izbiraj čimbolj raznolike športe, da krepiš več različnih skupin mišič...kalorije se najbolje kurijo pri zmerni aktivnosti. 15 minutni tek je skoraj da premalo za kakrno večje kurjenje kalorij. lahko povem moj primer: v 15 minutah teka pokurim približno 150 kcal kar pa je toliko kot približno 3 nektarine...torej je to zelo malo.
raje se odločaj za časovno daljše miganje pri srednji aktivnosti.

pri vsem skupaj pa je najbolj pomembno da spiješ ogromno vode, to verjetno že veš.

kar se pa tiče samega prehranjevanja s herbalifom...naj pove kera druga kaj več o tem!
Uporabniški avatar
Pika-20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika-20 » 13. Avg. 2008 10:15

Etny hvala. Imaš popolnoma prav kar se tiče vadbe. Bom skombinirala več različnih možnosti. Kar se ma tiče HL pa naj še katera kaj pove, me ma firbec :) sploh bi prosla za odgovor na vprašanje kaj pravite uporabnice HL, če bi recimo bil samo šejke brez tistih tabletk in ne vem kaj še vse.... ker sam šejk te pride 40 eur na mesec, kar je že bolj od 100 :lol:
**natyka**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 8. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a **natyka** » 13. Avg. 2008 10:49

hm... to pa ne vem, zdej če maš tako prehrano, da dobivaš dost vlaknin in vitaminov, bi ti bil po moje sam šejk dost, drugač bi ti pa priporočala tud da maš še to dvoje (vlaknine in vitamine).

glede aktivnosti pa je najbolš tko kot je etny rekla-raznolično, pa fajn je, da vsaj pol ure skup traja
Uporabniški avatar
Pika-20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika-20 » 13. Avg. 2008 11:04

malo sem brskala po netu... in našla nekega trenarja fitnesa, ki pravi, da je fora tega šejka samo ta, da ima zelo malo kalorij in močno nasiti. Torej ti za zajtrk dobiš malo kcal v telo in si do kosila sit. Pol maš pa kosilo normalno in zvečer spet šejk in malo kalorij. Je potem to finta? Ker potem je logično da dela :)

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov