Masažna kad za noge

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 06. Jul. 2008 11:42

Ima katira doma masažno kad za noge? Jz jo kupujem, pa me zania katero mi priporočate...
Uporabniški avatar
oleander
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 10. 9. 2006
Kraj: In My World

Neprebrana objavaNapisal/-a oleander » 06. Jul. 2008 14:34

mi jo mamo ku jo je mama dobila za birthday in ni lih ne vem kaj...ne masjra ful neki...jst jo uporabljam sam kdr si pač nrdim kopel za noge...ful neke masažne funkcije nima...
lahko so pa ktere boljše
Liena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Liena » 06. Jul. 2008 15:32

Ja mi jo mamo, Alaskino. Zdaj ko veliko delam pa sem večino dneva v čevljih mi kar prav pride, drugač se je pa ne poslužujem-o dosti, ko se pač komu zazdi. :D Je pa kar vredu.
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 06. Jul. 2008 15:46

Mi tudi imamo masažno kad za stopala, pa jo zelo malokrat uporabljamo. Se jo kar kmalu naveličaš.
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 06. Jul. 2008 16:01

Jz sm jo kupla moji mami, ker sem mislna, da je to neki ful uwaw. Ampak sploh ni, ker ne masira skor nič. Usaj tista, ki jo mamo mi. Neki malga sicer čutiš in dela neke mehurčke, sam se mi ne zdi nič kej posebnega.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
Pearl Girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 23. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pearl Girl » 06. Jul. 2008 16:38

Pol ste pa zihr ene poceni kuple, pa so čist sf..... :P Jst sm si kupla eno že par let nazaj, pa je bla takrat skor 12 jurjev in je prav zakon, pa še kar dela. Ma več funkcij za masiranje ( ja ta masiranje je z mehurčki, pa na vsaki stopnji so drugačni mehurčki), pa še ene dodatne valjčke za masiranje podplatov ma na dnu, ki se lahk odstranijo. Ta masažna kad pospešuje pretok krvi, tako da mi zelo pomaga, kadar me bolijo noge, npr. če dolgo stojim, oziroma pozimi, ko me vedno zebe v noge. To kad uporabljam zvečer pred spanjem in kadarkol si namakam noge, se potem veliko boljše počutim, pa še lažje spim :) Ja kupila sem jo pa zato, ker jo je moja mama dobila za rojstni dan od sestre, in tudi njej pomaga, ker jo velikokrat tako noge bolijo, da skoraj ne more hoditi (to zaradi bolezni), odkar je pa začela uporabljat to kad, ji je pa veliko bolje in noge je ne bolijo več tako močno, kot prej.

Tako da jst jo priporočam, sam ne tisto, ki jo majo v Sparu za 9 EUR, ker se že vidi, da ni nič posebnega, ker ma ravno dno, pa še samo eno vrsto tistih luknjih, kjer gredo pol mehurčki ven. :roll:
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 06. Jul. 2008 19:49

Pearl Girl: Kaj bi lahko zvedela, kakšno bolezen, če ni skrivnost? Jz imam namreč tudi neki in me zaradi tega noge bolijo in mravljinčijo in vse..
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 07. Jul. 2008 7:41

Mi jo mamo tud, sam ne vem od kere firme je...bom pogledala doma...i nje ful huda...z dragim sva si lih včeri nardila kopel...ma pa tri funkcije: tresenje/vibriranje al kk nej rečem, mehurčke al pa oboje skupi...men je zakon :) !
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 07. Jul. 2008 10:09

Ja, ta z vibriranjem je boljša. Jo imamo tudi mi. Samo škoda, da se voda v njej tako hitro shladi ...
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 07. Jul. 2008 10:54

To je pa res...mogla bi met tako kad, da bi še vodo segrevala oz ohranjala tako temeperaturo, kot jo naštimaš...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 07. Jul. 2008 11:27

Jaz sem tudi rekla, da morm eno kupit enkrat ker mam ttko boge noge ko delam v lokalu komaj hodim včasih...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 08. Jul. 2008 8:58

Tigi napisal/-a:Jaz sem tudi rekla, da morm eno kupit enkrat ker mam ttko boge noge ko delam v lokalu komaj hodim včasih...


Ja, mene me tudi noge bolijo, odkar kelnarim, ker imam tko bedne čevlje, ki so na peti že popolnoma zguzane in me zato peta boli za po*izdit!
In tako sem se en dan odločla, da si po dolgem času vklopim mamino masažno kad...In mi je kaj pomagalo? NE, ker je ta stvar res bedna. Masira bolj malo, uni mehurčki so tudi samo za se križat, voda se ohladi po minutki delovanja...

In rezultat: noge me še vedno bolijo... :)
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 08. Jul. 2008 10:06

Jaz včasih kar pozabim, da obstaja tudi v naši bajti :D - vseeno pa paše malo namočit nožice, kadar so zelooo utrujene (ampak takrat mislim, da bi tudi nemasažna kad zadostovala, ker ni prav pretiranega masažnega učinka - imam raje roke od mojega fanta :P ).
Karlo10
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 30. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Karlo10 » 30. Mar. 2015 6:24

Iskav sam na internetu za masažnu kad, pa od svega, ovo mi ja najbolja masažna kada. Kupio sam i zadovoljan sam. Kaj velite?

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov