Droga

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ste že poskusili drogo?

Da.
225
58%
Ne.
160
42%
Skupaj glasov : 385

Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 27. Jul. 2004 12:48

ali je katera poskusila že kakšno drogo? Marihuano, kokain, heroin, exstazi.... no karkoli?

Če jaz prva odgovorim. sem že poskusila in to samo marihuano.
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Uporabniški avatar
MONIQUE
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 27. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a MONIQUE » 27. Jul. 2004 13:11

Hja, marihuano, ampak mi ni vec ok, ful me zbedira, nc se mi neda, sam za v postlco sm....
:freude:
Potem tudi ecstasy...neki casa je blo vredu, pa sem tud to opustila, ker sm mela drug dan moralnega macka, pa tecna sm bla, nc mi ni pasal....
Trenutno pa kdaj pa kdaj konyumiran speed, to mi je najbols, trezno raymislam, pa se nism tecna drug dan.
Ostalo pa se nism probala, mika me koka.... :roll:
drugac pa je itak alkohol vedno prisoten!
Mejte se...
papa :love:
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 27. Jul. 2004 13:24

MONIQUE napisal/-a:Hja, marihuano, ampak mi ni vec ok, ful me zbedira, nc se mi neda, sam za v postlco sm....
:freude:
Potem tudi ecstasy...neki casa je blo vredu, pa sem tud to opustila, ker sm mela drug dan moralnega macka, pa tecna sm bla, nc mi ni pasal....
Trenutno pa kdaj pa kdaj konyumiran speed, to mi je najbols, trezno raymislam, pa se nism tecna drug dan.
Ostalo pa se nism probala, mika me koka.... :roll:
drugac pa je itak alkohol vedno prisoten!
Mejte se...
papa :love:

jaz pa si nebi niti upala druga probat kot pa travo :) no sja travo še tak kadim, pa mi je kul, pri sexu mi je tak fajn, se mi zdi, da vsk dotik bolj intenzivno občutim :)
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Uporabniški avatar
MONIQUE
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 27. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a MONIQUE » 27. Jul. 2004 13:29

jaz pa si nebi niti upala druga probat kot pa travo :) no sja travo še tak kadim, pa mi je kul, pri sexu mi je tak fajn, se mi zdi, da vsk dotik bolj intenzivno občutim :)

...lepo, da ti je fajn po travci, men zal ne, pa bi rajs travo kadila, mogoc mal spila ....pa bi blo...Jst ponavad pol yaspim, ko bi luby hotu :knuZato pa mi na sex udari po speedu....takrat pa :evil: .....WWWOOOOWWWW
Uporabniški avatar
nessy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nessy » 27. Jul. 2004 17:32

zaekrat še nč:angel:
razn če se šteje alkohol pa cigarete :lol:
Uporabniški avatar
Sweet devil
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet devil » 27. Jul. 2004 18:30

sam marihuano,druga pa nisem in tud nimam želje po ničem drugim
MAMMY26
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a MAMMY26 » 27. Jul. 2004 19:46

ne ničesar, niti cigaret, tu pa tam kakšna žlahtna kapljica to pa je tudi vse....sem velika nasprotnica drogam in vse kar je povezano z njimi... :evil:
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 27. Jul. 2004 19:52

MONIQUE napisal/-a:
jaz pa si nebi niti upala druga probat kot pa travo :) no sja travo še tak kadim, pa mi je kul, pri sexu mi je tak fajn, se mi zdi, da vsk dotik bolj intenzivno občutim :)

...lepo, da ti je fajn po travci, men zal ne, pa bi rajs travo kadila, mogoc mal spila ....pa bi blo...Jst ponavad pol yaspim, ko bi luby hotu :knuZato pa mi na sex udari po speedu....takrat pa :evil: .....WWWOOOOWWWW


ja fajn te ne :) jaz pa si niti ne želim probat karkoli drugega, me ne mika :)
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 27. Jul. 2004 21:06

jz še tut nism poskusla nobene droge..razen alkohola(če to štejete med drogo).Drgač pa nism naredila še nobenega dima "trave" al podobnega! :irre:
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 27. Jul. 2004 21:19

Travo ja, ostalega nič (alko seveda, sam ne vem če imamo to lahko za drogo)
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 28. Jul. 2004 8:04

ene parkrat sm probala travo,pa sm se zlo hitr premisnla,ker me je zmer v slabo volo spravl :( ....dolgo časa potem nism nč.....zdej pa ne dolg nazaj sm začela konzumirat koko......neki časa sm jo uporablala,ker sm se počutila super :grinsevil: nazadnje pa je bla slabo namesana in pol nism mogla 4 dni spat in sm vse skupaj opustila.... zdej se je ne dotaknem več :willnicht:
drugače pa redko alkohol in cigareti
Uporabniški avatar
Bamby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bamby » 28. Jul. 2004 9:37

Probala sm 2-krat marihuano samo mi ni blo všeč...pred kratkim je pa še moja bivša sošolka umrla zarad ekstazija tko da mi je še bol vse skp zagabl in ne mislm kakršne koli droge niti pogledat
ineska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ineska » 28. Jul. 2004 11:32

tadejci napisal/-a:če jaz prva odgovorim. sem že poskusila in to samo marihuano.


enako....drugač me pa sploh ne mokajo...ma k hodmo vn pa prou vidš ker folk je na tabletkah...ma grozn za pogledat....vsaj eni grozn zgledajo....
samo dober sex je vredno ponoviti...
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 28. Jul. 2004 11:40

Js sm pohala dolg časa. Pol mi je pa nrdil klik in je niti vidt ne morm kr je človk čist bedn ko je zadet. Sej je blo čist zabavno pa smešn sam NE!
Pol ectasy mi je bil pa najbol! Nzadne sm ga 1 let nazaj in je blo neki horsa zravn namešan tko d sm mela neki halucinacije. Sam mi je blo ful dobr. Bi še sam rajš ne zrd mojga srca kr mam mal aritmijo. Drgač bi pa enkrat koko probala. Ostale droge me pa nč ne mikajo. No sej sm napisala belo bi pa e-je bi še gdaj kr je res najbolši filing!
Če nisi del rešitve, si del problema.
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 28. Jul. 2004 11:53

Ewchk napisal/-a:Drgač bi pa enkrat koko probala. Ostale droge me pa nč ne mikajo. No sej sm napisala belo bi pa e-je bi še gdaj kr je res najbolši filing!


če maš namen belo vlečt pol probi dobit čim bolj čisto....čim manj namešano....ker une k so namešane te lohka ful v bad spravjo in se ti pol zamer vse....pazi da nau speed not,ker ti lahko res srce sfuka(in psiho)...je pa zabavno če so e-ji not

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]