obisk k kozmeticarki nega obraza

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sashka sasa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 10. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a sashka sasa » 10. Jul. 2016 16:09

Lp

Tle imam eno prosnjo..sama imam katastrofalno kozo na obrazo...ogrce imam od do na celu nosu lickah na bradi okoli ustnic...mazoljev nimam..imam pa pigmentne madeze od mazoljev in rdecico na lickah..sla bi k kozmeticarki da bi mi obraz malo izboljsala..samo sm zasledila kr slabe izkusnje .da se je stanje poslabsalo da si rdec po 2 tedna skupaj.pa take ...me kr mine iti k njej samo k vem da morem iti ..kake so vase izkusnje je vredno iti al je kr neki ....hvala vsem..lp
sashka sasa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 10. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a sashka sasa » 13. Jul. 2016 9:58

Res nobena ne more napisat svoje izkusnje z kozmeticarko....
belokranka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 8. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a belokranka » 04. Avg. 2016 9:55

čau

jst sem bila 1 x na negi obraza, ogrce ti odstranijo, itd... 36 eur
sprva je malo čudno da ti nekdo drug stiska ogrce. ampak se pol čez 15 min vsega navadiš. je za zdržat, ni tako hudo. rdeča sem bila 1 uro, potem je vse minilo. po posegu ti kozmetičarka namaže kremo za umiritev kože, itd...

bila sem tudi 1 x na diamantnem pilingu 20 eur. to priporočajo tudi za ogrce, akne, manjše gubice. z mašinco ti podrgnejo odmrlo povrhnjico stran. da se koža potem sama obnovi. nič ne boli. :o upam da sem ti kej pomagala papa
daci
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a daci » 29. Okt. 2016 17:44

sashka sasa napisal/-a:Lp

Tle imam eno prosnjo..sama imam katastrofalno kozo na obrazo...ogrce imam od do na celu nosu lickah na bradi okoli ustnic...mazoljev nimam..imam pa pigmentne madeze od mazoljev in rdecico na lickah..sla bi k kozmeticarki da bi mi obraz malo izboljsala..samo sm zasledila kr slabe izkusnje .da se je stanje poslabsalo da si rdec po 2 tedna skupaj.pa take ...me kr mine iti k njej samo k vem da morem iti ..kake so vase izkusnje je vredno iti al je kr neki ....hvala vsem..lp


Hej sashka, stiskanje mozoljev na klasilni način z roko se že nekaj časa ne dela oziroma v nujnih primerih, prav tako je veliko bolj boleče kot drugi modernejši načini čiščenja obraza. Poišči kozmetični salon, ki imajo ultrasoniq. Imej se.
GinaGina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 22. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a GinaGina » 13. Jan. 2017 14:46

Če si iz Ljubljane, priporočam Lia studio v Kosezah... Ti bodo vrhunsko zrihtali kožo, pa še šefica je faca :ja:
Sandra_M
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Sandra_M » 09. Feb. 2017 14:50

Kaj pa kakšen dober, kvaliteten salon na Viču? Katerega priporočate? Hvala.
scarlett24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 24. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a scarlett24 » 24. Jan. 2018 23:55

Priporočate kakšen salon kjerkoli v Ljubljani?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]