Konfekcijska številka

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Avg. 2015 15:27

Zanima me vaše mnenje glede ženske postave, in sicer kolikšna konfekcijska številka po vašem mnenju najbolj pristoji ženski in kolikšna je še ok. Dobrodošla mnenja obeh spolov. :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 12. Avg. 2015 15:49

hayley napisal/-a:Zanima me vaše mnenje glede ženske postave, in sicer kolikšna konfekcijska številka po vašem mnenju najbolj pristoji ženski in kolikšna je še ok. Dobrodošla mnenja obeh spolov. :)



Brez zamere sam to vprašanje je pa res LOL
Vsaka ženska mora delat na svoji konstrukciji in situacija rešena.
Seveda pa more ženska izbrat svojo pravilno konf.številko
Npr da ni modrc premjhn in premjhne gate ter ostalo kar je zdj ''v modi'' :rolleyes: :lach: Ker to pa je..ogabno

js mam 34 že odkar se mi KG in višina ne spreminja. seprav 7let od 15ga leta. Tko bom tud ostala Domnevam =) razn višina bo šla dol z leti in bom pol namest 161 sam še 158 tko k mt :D Al p tud ne tud tko mi je ql.
Drugač pa vsake oči majo svojga malarja, men osebno je všeč j.Lo na njeno konstrukcijo (ampk če gledam na postavo ker vidno po slikah če saj mal ne paz je debela k slon ker se vid da po naravi ni suha ampk v primerjavi s Kardashianovimi ženskami je še vedno ful lepsa k se urihta to ni vprašanje ker une so grozne)
všeč so mi tud VS modeli sam so preveliki za moj okus ker mi ni všeč velka ženska pa še to ne use u faco
Všeč so mi pa tud nwm .. Od chrisa browna EX je ful luskana.Mjhna pa tko drobna pa lusn obrazk Korrueche tran al neki tasga nwm kko tocn se napise :D ubistvu sm ista js, drobna o dnekdaj pa mjhna ubistvu no nism velka pa še precej mam baby face kar mi je pa tko na drobnih mjhnih puncah ful ušeč in s tem tud na men seveda ;D :lach: amm ...bl uno HUDA faca mi pa izpae na zenskah kukr so J.Lo ,beyonce in ostale.Sam če bi se poglobil mi to realno niso lepe zenske sploh pa če niso zrihtane. Realno zmer k sm widla lusno zensko je bla ponwad suha ,pa nej se še tko sliš da kao zto k sm js suha ampk ni res tko ..tko pač je. Druge so bl HUDE ne pa lepe.Pa še to k so urihtane,nazalost.
Npr Beyonce, predn odpre usta keri grdi zobje :lach:
Jennifer je res obraz povprečen sploh ne da bi rekel lep.
kardashian ks o pa tud popularne da pa ne omenjam to so pa zelo grde babe, tmale dve se najbols zgledata kendall al kwa je nwm kera je una k ma dolge dalse lasje ..una j tko lusna u faco recmo, še mt je lepsa od K &K &K ush treh :lach: :lach: nda se mi več pisat..neki tasga=))
Glede na to da so to neke najbl znane no =]

aja pa ful mi je všeč una k je igrala v misiji nemogoče k je tom cruise mogu najdt protistrup al kwa neki no je blo tasga...pa christina milian pa cassie te so še lusne :)))
druge mi ne pridejo na pamet trenutno
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 12. Avg. 2015 16:29

Katera konfekcijska št najbolj pristoji ženski? Tista, ki ji je prav. Ostalo je utopično predalčkanje, kako bi naj ženska izgledala-mimogrede, zakaj ni zraven vprašanja katera konfekcijska številka je idealna za moškega? Da si delno odgovorim sama -za začetek se povečini ne brigajo, kakšno št hlač bi naj bila idealna.
The world is as you are.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 12. Avg. 2015 16:38

^^ Se 100% strinjam. Kakšna strahotna tema ...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Avg. 2015 18:22

Pri moških je številka bolj (kot pri ženskah) odvisna od višine in mišične mase in nima toliko veze. Zarad mene lahko tudi za moške pišete.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 12. Avg. 2015 19:17

Pri ženskah je tudi odvisna od višine in mišične mase ... če imaš visok odstotek maščob npr, nimaš visokega odstotka mišične mase in velika verjetnost je, da nosiš večjo konfekcijsko št. Ali pač? A ne bi raje napisala, kakšna je tvoja višina, teža, obseg prsi, pasu, zapestja, bokov in stegen, pa ti bomo povedali, če si predebela ali ne? :mrgreen:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Avg. 2015 19:29

Če bi rabila takšno mnenje, bi to tudi vprašala v začetnem postu,z določanjem tega kakšna sem nimam nikakršnih problemov. No je logično da majo tipi veliko večji razpon v višini in mišični masi kot ženske in so običajno zaželjene lih kontra stvari, ampak nima veze v tej temi.
Pač če nimaš konkretnega odgovora na vprašanje, nimaš kaj provocirat kot to že itak delaš čisto v vsaki temi.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 12. Avg. 2015 19:43

In kaj natanko je namen te ''teme''? Sta ti že tudi dve drugi uporabnici povedali, da je tema zgrešena in nestrpna. Kaj še hočeš?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Avg. 2015 19:52

Meni se ne zdi nestrpna. Saj imajo ljudje lahko različna mnenja,kdo je rekel da je pravilni odgovor samo neka maneknska postava npr...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 12. Avg. 2015 20:35

Sploh se mi ne da brati teh pol pismenih romanov v tej temi haha
Kaj? Kaj? Kaj? Nič ne razumem.

Meni se zdi do številke 40 kul, potem je po navadi že malo močnejša ženska. Kar me sicer ne moti, ampak meni so v večini bolj všeč vitke.
Ipak je naša 40 že Italijanska 44 kar je.. veliko ;)
Ajde izjema je kakšna 185cm+ ženska, ki pač je že toliko visoka, da ima težko manjšo konfekcijsko :)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 12. Avg. 2015 22:09

Pa zakaj je treba toliko posploševat? Ena punca, ki npr. veliko trenira v fitnesu in ima zelo izrazite mišice bo tudi imela 40+ št., pa ne bo nikakor ''debela'', po drugi strani punca, ki je 160 in nosi 34 v H&M ne more bit prav suhcena ... In evo: kaj to pomeni ''konfekcijska številka''? A so to cifre od 32-48 (ali do kje gredo), so to 25-32 številke, XS-XXL in v kateri trgovini? Ker 34 v C&A ni isto kot v H&M in spet ne isto kot v Zari ... v Promodu pa recimo začnejo (ali vsaj eno sezono nazaj so) šele pri 36 ... In sploh je ogromna razlika med tipi postav ... punca s hruškasto postavo bo videt totalno drugače, kot ena z ''jabolčkasto'' postavo. In seveda višina ogromno odigra ... kaj če je ženska visoka 185cm in je ŠE bodybuilderka? Razen, če je zdaj to vprašanje ali je velika verjetnost, da je ženska, ki nosi št. 44 ali 46 debela. Ja, velika verjetnost je, da je. Je to nesprejemljivo? No, to je pa drugo vprašanje ... Aha, pa še: a to je mišljena št. hlač ali krila ali zgornjih delov?
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 12. Avg. 2015 22:32

konfekcija nima veze, če je punca natrenirana ali ne :lach:
mislim, ne razumem kak bi melo veze, če je večja (višino, širino, vse možne dimenzije) je pač večja in ma večjo konfekcijo al kak? :D
al je mišljeno kot izgled, če imata obe hlače 36, ena ima muffin top, ena pa ne? :D

edit: ajaa, govora je blo o ''debelih'', že kapiram, pardon za offtopic ;D

ne vem pa kak bi vrednotila konfekcijo, ker sama nosim vse od 34 do 40 in si dejansko ne znam predstavljat kake konfekcije katera nosi :D
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 12. Avg. 2015 22:49

^^ Ja point je bil, da ena punca, ki se npr. ukvarja z bodybuilderstvom in ima zelo široka ramena, ne bo mogla nosit št. 34, ampak ne zato, ker je debela ... je pa vprašanje, če je hayley sprejemljivo, da je ženska zelo mišičasta. :mrgreen:

Jaz nosim isto vse od 32 do 40 ... grem v trgovino A, sem 32, stopim čez hodnik, sem že 40. (Pa nimam kakih magičnih moči, ki me zelo razširijo v tistih nekaj sekundah.)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Avg. 2015 22:58

Nima veze katera vrsta mer je.. V bistvu bi bil naslov lahko tudi tip postave, konfekcijska številka je bolj za orientacijo kaj točno nekdo misli,ali pa če da kar primerjavo kakšne znane osebe kot je dala Tina.
In ja, mišice če že, se najbrž bolj poznajo na kilah kot konfekcijski številki.
Pač ja ok vidim da ženskam je dost vseeno.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 13. Avg. 2015 0:48

MarijaNana napisal/-a:Jaz nosim isto vse od 32 do 40 ... grem v trgovino A, sem 32, stopim čez hodnik, sem že 40. (Pa nimam kakih magičnih moči, ki me zelo razširijo v tistih nekaj sekundah.)


To kar tukaj prebereš je pa samo pri ženskah možno dejansko ti številka iz XS skače v L ja no potem se naj pa še nekdo vpraša zakaj toliko dolgo po trgovinah. Men odstopajo stvari iz različnih trgovin za eno ali dve to kar pa tebi dela pa ne vem ali si kača pa se leviš ?

Se mi pa ne zdi tema zgrešena je kar realna seveda če si tukaj v povprečju čene pa napišeš sem že 10 let bodybuilderka ali imam 140 kil in bo kaj jasno. Samo takih ekstremov tukaj verjetno ni tako da delate iz muhe-slona.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov