"Žganje" lasnih konic

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 26. Nov. 2012 9:43

Glede na to, da imam precej problemov z razcepljenimi konicami, me zanima tale postopek žganja lasnih konic.

Tu je na kratko opisano v članku

Zanima me, če ima katera kake izkušnje s tem postopkom? Ga pozna? Mogoče katera ve, kje to delajo?

Hvala!
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 27. Nov. 2012 7:31

Ufff, jaz si to kr ne bi upala. Meni ni fajn občutek zažganih konic, tudi če jih razčešeš.

Zakaj se ti pa pojavljajo težave z razcepljenimi konicami? Se strižeš redno? Si poskusila z daljšim obdobjem druge lasne kozmetike?


Razcepljeni lasje
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 27. Nov. 2012 8:38

Si redno strižem. Rada bi imela daljše lase, zdaj pa imam le občutek, da se mi krajšajo! :P

Jaz bi frizerju že zaupala, problem je, ker nikjer ne najdem, da bi kdo delal. Je pa tako, da načeloma, če se pravilno naredi, ne smeš imet onih bunkic na koncu konic. Ena kolegica od mami, si je to dajala vrsto let delat in pravi da je imela lepo mir, ampak ta frizerka njena ne dela več v tem fohu :P
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 27. Nov. 2012 8:52

To pa tut jaz ne vem kje bi delali. Mogoče pa od mami frizerka ve, kje bi to počeli. Al pa se obrni na to, ki je omenjena v članku.
honeyfree
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 17. 12. 2012
Kraj: uk

Neprebrana objavaNapisal/-a honeyfree » 17. Dec. 2012 12:23

zbrisano sporočilo
"Honey"
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 17. Dec. 2012 15:24

Zakaj me citiraš?
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov