Brčice

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 21. Jun. 2009 12:18

no vglavnem me zanima ali si odstranjujete dlačice nad zgornjo ustnico in kak postopek uporabljate.
jaz si jih, ker sem si začela v srednji šoli, čeprav nimam temnih (mogoče čisto malo, pa še to le sama vidim :) ) .sem se tako navadila, da kar nebi mogla nehat. uporabljam pa kar veet trakove, ki so posebej za ta preel.
me zanima če uporablja katera kakšne druge trakove in če so boljši.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Mimi123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 18. 6. 2009
Kraj: *somewhere over the rainbow*

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi123 » 21. Jun. 2009 15:32

a ti jih pol kej vec zraste? ma jst jih mam tud, sam so kr svetli pa me zaenkrat se ne motjo :D
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 21. Jun. 2009 16:55

jaz si sem pa tja kakšno izpulim s pinceto. parkrat sem se tudi z voskom.. samo baje da dobiš potem brazgotinice,.. ??
imam pa čisto svetle, samo mi gre na živce ko se naprimer v avtu na semaforju, ko je sonce pogledam v ogledalo in se res vidijo :D
Uporabniški avatar
Mimi123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 18. 6. 2009
Kraj: *somewhere over the rainbow*

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi123 » 21. Jun. 2009 17:13

hahah sam je to res! al pa ce me fant s strani gleda ko je sonce, pa se mi pol smeji :lol: :D
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 21. Jun. 2009 17:40

Pomojem so veet trakovi še najbolj praktična rešitev, povoskaš 4x na leto pa je mir :)
I laugh at gilded butterflies.
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 21. Jun. 2009 18:21

Pa to res pol samo parkrat na leto? Sem že razmišljala o tem, pa nisem želela "noter past" da bi potem res redno mogla to delat .. :lach:
Jaz sem temnejša pa se mi kr dost vidijo, jih pa populim s pinceto na vsake par dni. Mi je pa večji problem po rokah... prav opazujem že, če me kdo v roke gleda. :?

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 21. Jun. 2009 18:46

ne voskat. jz sm mela odrgnine zrt tega k mi je kr kožo posnel.

najbolš je pinceta, unih 1x na tedn pa je mir.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 21. Jun. 2009 18:53

ne voskat. jz sm mela odrgnine zrt tega k mi je kr kožo posnel.

najbolš je pinceta, unih 1x na tedn pa je mir.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 21. Jun. 2009 19:01

Mimi123 napisal/-a:a ti jih pol kej vec zraste? ma jst jih mam tud, sam so kr svetli pa me zaenkrat se ne motjo :D


ne vem. saj pravim, da jih menda vidim samo sama. mi je pa res grdo pri enih puncah, ki imajo al temnejše al pa gostejše. včasih prav ne morem nehat buljit. fak.
brazgotinic pa jaz nimam. stem veetom enkrat na teden tistih par, ki se jih prikaže, včadih kakšno tudi s pinceto. se spomnim, da sem pa včasih belilno kremo uporabljala ampak so bile še vedno tam in me je motilo.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 21. Jun. 2009 21:30

chiqqa napisal/-a:ne voskat. jz sm mela odrgnine zrt tega k mi je kr kožo posnel.

najbolš je pinceta, unih 1x na tedn pa je mir.

1x na teden? :eek: :eek:
Jaz povoskam pa mam 1-2 mesca ziher mir..
Zadnjič spremenil choco.cat, dne 22. Jun. 2009 14:19, skupaj popravljeno 1 krat.
I laugh at gilded butterflies.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 22. Jun. 2009 12:28

malo pobriješ.. nevem js nimam potem brade :D če nimaš časa, če ne pa kosmat hodiš naokrog...

najraje si jih populim, sm ko mam potem vse rdeče.. :lol:
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 22. Jun. 2009 12:47

Jz pa lepo zjutri, k stojim pred špeglom, al pa zvečer, še tistih par vn povlečem pa je :)
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 22. Jun. 2009 14:20

Kaj je ena napisala, da si pobrije? Ok jaz nebi upala :D

chiqqa ja sej vrjamem, da ni problem, ampak mene z pinceto ful boli in raje potrpim tista 2 potega z voskom :D
I laugh at gilded butterflies.
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 22. Jun. 2009 14:37

buubbika napisal/-a:
Feist. napisal/-a:Pa to res pol samo parkrat na leto? Sem že razmišljala o tem, pa nisem želela "noter past" da bi potem res redno mogla to delat .. :lach:
Jaz sem temnejša pa se mi kr dost vidijo, jih pa populim s pinceto na vsake par dni. Mi je pa večji problem po rokah... prav opazujem že, če me kdo v roke gleda. :?


Pinceta/trakovi; enak postopek, sam da gre s pinceto ful cajta, zato ne vem, zakaj ne uporablaš raj voska. Moraš met pa res živce pa cajt. :)

Za roke pa ne štekam; si jih briješ in se ti zdi, da vsak gleda pike, al maš tok kosmate?


Nevem, strah me je da bi si potegnila kožo poleg.

Glede rok pa ne, ne brijem. Pač temnejše so in se vidijo bolj kot one svetlejše. Sej fora je v tem kr nočem še tega zraven imet, poleg nog. A ve si dejansko roke brijete? Nevem no, mene bi motlo kr bi me vse pikalo.

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
MsN

Neprebrana objavaNapisal/-a MsN » 22. Jun. 2009 14:57

Jaz pobelim moteče dlačice ob straneh ust - težko opišem kje točno na obrazu je to, skratka na straneh nad ustnico. Žal pa postajajo vse bolj vidne ...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov