Barvne leče

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

underdogy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 29. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a underdogy » 10. Mar. 2011 22:45

Kar naenkrat se mi je posvetlo, da bi bilo zanimivo moje rjave očke spemenit v modre - rešitev barvne lečke. Ker pa nekaj temu podobnega še nisem izvajala (tudi nimam dioptrije) nisem čist sigurna če bi..
Ali katera med vami nosi te leče in bi mi znala kaj več o tem povedat? (ali je treba prej na pregled, ali se vidi da so umetne, kako jih je nosti itd.)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 10. Mar. 2011 23:02

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:16, skupaj popravljeno 1 krat.
nikki™
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a nikki™ » 10. Mar. 2011 23:16

underdogy, nimam odgovorov na tvoja vprašanja, moram pa rečt - NEEE, rjave učke so bolj sexy!!! ;)
. Fall in Love with yourself - and Live happily ever after ;] .
underdogy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 29. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a underdogy » 10. Mar. 2011 23:17

Mene tud zanima zakaj je treba začet nekoga popolnoma neutemeljeno napadat.. Zarad lastnih kompleksov? Noja, pač vprašam..

No, in da ti odgovorim - nimam neke potrebe po tem da bi se "počula lepša" in lovila komplimente, pač sprobala bi rada kak zgleda.. Sicer pa tud moja barva las je čisti fejk - linčaj me?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Mar. 2011 23:25

nikki™ napisal/-a:NEEE, rjave učke so bolj sexy!!! ;)
Ne, zelene so bolj. :P

sirova štručka napisal/-a:Mene zanima zakaj bi si nekaj takega kot so oči oz. njihova barva želela imeti fejk?
Ker bi si se potem počutla lepšo? Ampak če ti nekdo reče, kak maš lepe učke, ti pa imaš v bistvu samo barvne leče notr, bi res vzela to kot kompliment?
Ne vem no... pač vprašam.
Smešno. Zakaj potem kozmetična industrija tolk cveti, če ne ravno s tem namenom, ker se ženske želijo olepšat?

Je ena kolegica to parkrat nardila, čist za foro, za žurat it - velikokrat ljudi, ki jih tam/takrat vidiš prvič, kasneje nikoli več ne srečaš :D; no harm done.
S tem da ona tudi sicer nosi leče, tko da je znala "rokovat" z njimi.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 10. Mar. 2011 23:35

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Mar. 2011 23:37

^^pa sej ne verjamem, da bi si nekdo želel permanentno to spremenit. Sicer tud jz ne razumem lih najboljš zakaj, ampak - zakaj pa ne, pač za foro?
nikki™
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a nikki™ » 10. Mar. 2011 23:43

si predstavljaš, da si modrooka, pa si daš rjave leče not... pa spoznaš enga hudga tipa, ki je nor na rjave učke... pa dej leče vn potem, če si upaš :D

al pa še bolš - da te en tip zavrne zato, ker nimaš rjavih učk... pa zrad modrih leč ne ve, da jih dejansko maš... :D

okej, mal se hecam :oops: ... ampak, sej... če nekomu paše eksperimentirat, zkaj pa ne... so tudi bolj čudaške stvari na tem svetu ;)
. Fall in Love with yourself - and Live happily ever after ;] .
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Mar. 2011 23:49

nikki™ napisal/-a:si predstavljaš, da si modrooka, pa si daš rjave leče not... pa spoznaš enga hudga tipa, ki je nor na rjave učke... pa dej leče vn potem, če si upaš :D
Ehm. Totalno OT, ampak sem dobila tole asociacijo: zdej namest "leč" vstavi "podložen modrc" - a se zavedaš kolk tipov po svetu je (domnevam) redno razočaranih? :lach:
nikki™
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a nikki™ » 10. Mar. 2011 23:55

hahaha, zato pa js nimam nič podloženga, pa tudi vse barve na meni so naravne... :D joj, okej... sej se razumemo :D
. Fall in Love with yourself - and Live happily ever after ;] .
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 11. Mar. 2011 8:42

A bi lahko nehale razpravljati o tem, če je uporaba barvnih leč sploh smiselna in bi katera povedala, če ima kakšna priporočila KJE in za KOLIKO evrčkov se najbolj splača takšne lečke nabavit? Hvala
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Mar. 2011 10:16

sirovka pa ti si res en štor, kar se tiče vsega okrog mode, urejanja,... v vsako tako reč se vtakneš. točno tako se mi zdi, kot da si fouš vsem, ki so lepe ko se uredijo.
kaj pa barvanje las, maskara, ličila, nohti. o maj gad, a moj fant ve, da nimam naravno vedno barvnih nohtov?
:eek:

glede barvnih leč. kolikor sem se sama enkrat zanimala, imajo johnsonove po optikah. ampak mnoge le povdarijo barvo oči.
tule malo poglej: http://www.naroci-lece.si/Barvne_lece,144,0.html

če si kupiš neko izrazito barvo boš kot maškara. ni treba na pregled, treba jih je znat vstavit v oko in vzeti ven. to ni enostavno, če sicer ne nosiš leč.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 11. Mar. 2011 13:02

Ja, po optikah jih imajo. Mislim, da obstajajo za enkratno uporabo, tednske. Ne vem če so kakšne za več časa. Sej barvo lepo spremenijo, ampak, če maš modre oči. Modre leče na rjave oči-je videt okoli modre en rjav krogec še (kot, da bi ble malo "premajhne").. no vsaj jst še nisem vidla takih, ki bi se točno prilegale. Tko, da meni to ni preveč všeč, čeprav na daleč zgledaš ok (poznam eno punco, ki ima VEDNO modre leče na rjave oči).
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 11. Mar. 2011 13:03

underdogy napisal/-a:Kar naenkrat se mi je posvetlo, da bi bilo zanimivo moje rjave očke spemenit v modre - rešitev barvne lečke. Ker pa nekaj temu podobnega še nisem izvajala (tudi nimam dioptrije) nisem čist sigurna če bi..
Ali katera med vami nosi te leče in bi mi znala kaj več o tem povedat? (ali je treba prej na pregled, ali se vidi da so umetne, kako jih je nosti itd.)


za tako drastično spremembo rabiš tiste leče, i imajo obarvano samo področje kjer je šarenica.
kar v večini primerov pomeni....da bo v primeru, ko boš na močni svetlobi, ob krčenju zenice (ki ima sposobnost 9x širjenja/ožanja, če se ne motim) viden rjav kolobar ob zenici.

Obstajajo barvne lečke, ki so v celoti rahlo obarvane....ampak so primerne samo za manjšo korekcijo barve oči. npr...iz plave n ačudovito globokomorsko plavo. iz drekasto zelene na fenomenalno smragdno barvo :D

prijateljica jih je furala kar precej časa in zmeraj pokasirala kup pohval glede svojih oči...dokler ji ni začelo it pošteno na živce, da kasira pohvale glede stvari, ki je na njej edina 'nenaravna' in se jih je znebila.
no, oči ma še vedno lepe :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 11. Mar. 2011 15:35

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:15, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov