Kavitacija

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

missxo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 8. 2. 2011
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a missxo » 15. Feb. 2011 20:25

Pozdravljene.
Zanimam me če ste že bile in kako se to obnese čez čas? ....so rezultati obstojni?

hvala za odgovor
Lp
Feels so good being bad...There’s no way I’m turning back!
Uporabniški avatar
Calleigh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 4. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Calleigh » 16. Feb. 2011 19:15

Jest hodim....super je. Res se pozna. Sam moraš pa zato tud sama kej narest. Izgubila sem že 11,2 kg :)
missxo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 8. 2. 2011
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a missxo » 16. Feb. 2011 23:50

o supr... kam pa hodiš? cena? a si tud na dijeti? koliko časa že?
hvala za odgovor
Feels so good being bad...There’s no way I’m turning back!
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 17. Feb. 2011 12:09

Jz sm slišala same pohvale za kavitacijo, baje je top.
Sam drago je k žafran. :)
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 17. Feb. 2011 16:52

kavitacija ti topi maščabo, potem pa jo moraš ti še izločit iz telesa. greš npr tečt, na kolo, full je priporočljivo mal gibat zravn, za boljši učinek. je pa to tko, kot da bi ti šla na dieto za en mesec, bi shujšala npr. 3 kg, nato pa bi spet začela jest isto kot pred dieto. valda bi dobila 3 kg nazaj in to še kako hitro. in isto je pri kavitaciji. zelo pripomore pri izgubljanju maščobe, ampak če se po opravljenih tretmajih kavitacije ne gibaš in žreš sranje, boš valda dobila vse nazaj. gredo cm kr fino dol, nekje od pol centimetra na tretma, pa tut do 2 cm. odvisno koliko maščobe imaš, pa ali je trdovratna oz. ali je bolj na površju ali bolj globoko.

meni je drugače super, se hitro oz. takoj poznajo rezultati, vendar je pa draga. če iščeš samo en hitr način kako bi shujšala, je škoda denarja. če pa boš še naprej malo gledala na hrano in na to, da se dosti gibaš, je pa super.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Calleigh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 4. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Calleigh » 18. Feb. 2011 14:31

missxo napisal/-a:o supr... kam pa hodiš? cena? a si tud na dijeti? koliko časa že? hvala za odgovor


Hodim v štepanjsko v charissé
ja definitivno pazim kaj jem pa tudi gibam se. je bilo na začetku težko ampak pol k vidiš reziultate pa si čist srečen. Sem rekla, da bom naredila nekaj zase. Plačujem pa 120€ na obisk. sam men pomaga...
missxo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 8. 2. 2011
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a missxo » 18. Feb. 2011 15:38

jst še nvem če bi šla... sem že bila vendar se nisem držala diete.. vidla pa sem rezultate na sebi... vendar sm zdaj na dieti in upam da mi z dijeto uspe... zdej razmišlam da bi si to kupla
http://privoscite.si/osrednja-slovenija ... o-drenazo/

če kera hoče it... je zelo ugodno
Feels so good being bad...There’s no way I’m turning back!
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 18. Feb. 2011 15:45

to je pa res ugodno! cca 40€ na tretma, pa še limfna je zravn !
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Calleigh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 4. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Calleigh » 18. Feb. 2011 16:00

jest mam u paketu 5 stvari skup. Kavitacijo, limfno, povijanje radiofrekvenco pa masažo
vale
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a vale » 20. Jan. 2012 15:06

Calleigh napisal/-a:Jest hodim....super je. Res se pozna. Sam moraš pa zato tud sama kej narest. Izgubila sem že 11,2 kg :)


Uvavvv...v kolikšnem času si to izgubila ? Kaj pa si morala za to še naredtiti. A ta kavitacija kaj boli ? Jaz sem full občutljiva - mene vse boli :(
vale
missxo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 8. 2. 2011
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a missxo » 20. Jan. 2012 22:11

vale napisal/-a:
Calleigh napisal/-a:Jest hodim....super je. Res se pozna. Sam moraš pa zato tud sama kej narest. Izgubila sem že 11,2 kg :)


Uvavvv...v kolikšnem času si to izgubila ? Kaj pa si morala za to še naredtiti. A ta kavitacija kaj boli ? Jaz sem full občutljiva - mene vse boli :(
vale


moram te razočarat..... nepomaga kavitacija.... sm bla že 2x enkrat brez dijete pa je mal šlo...
lansko leto pa z dieto... ampak izgubo cm gre zahvalujoč dieti ne pa kavitaciji.... shujšala sm 12 kg, bla sm močna v stegne in rit... številko hlač sm mela 40, po 10 kavitacijah in 13 kg manj sm mela 38 (odvisno od modela...tud 36) pa sm zdej mal nazaj dubla... in sm se odločla da grem kr na liposukcijo... jo imam čez en tedn...pa da vidmo še to čudo :)
Feels so good being bad...There’s no way I’m turning back!
joly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 8. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a joly » 21. Jan. 2012 12:05

Kavitacija res ne pomaga navkljub prepricevanju nekaterih ki z njo delajo. Je pac treba prodati tisto kar ste kupili in placali....ter zasluziti ceprav na raqcun lahkovernih.
Pomaga pa povsem nova zadeva in sicer Aw (Acoustic Wave). Tako napravo sem imala priliko preizkusiti v welnesu v Dolenjskih toplicah. Akusticni valovi res razbijajo mascobne celice. Kolikor vem opravlja tam to terpaijo dr. Jedlovcnik. Moji kolegici (meni manj ker imam pac manj mascobnih zalog) se je stanje drasticno spremenilo. Tudi na prvi pogled je po treh terapijah razlika ocitna. Mogoce smo pa le nasle res pravo metodo. Imajo nekak ogromen aparat ki spominja na dinozavrovo jajce - kaksen meter in pol visoko. Zanimivo.... Nebolece. Na koncu ti pa se ohlapno kozo po postopkih nategnejo z radiofrekvenco...
missxo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 8. 2. 2011
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a missxo » 21. Jan. 2012 15:59

joly napisal/-a:Kavitacija res ne pomaga navkljub prepricevanju nekaterih ki z njo delajo. Je pac treba prodati tisto kar ste kupili in placali....ter zasluziti ceprav na raqcun lahkovernih.
Pomaga pa povsem nova zadeva in sicer Aw (Acoustic Wave). Tako napravo sem imala priliko preizkusiti v welnesu v Dolenjskih toplicah. Akusticni valovi res razbijajo mascobne celice. Kolikor vem opravlja tam to terpaijo dr. Jedlovcnik. Moji kolegici (meni manj ker imam pac manj mascobnih zalog) se je stanje drasticno spremenilo. Tudi na prvi pogled je po treh terapijah razlika ocitna. Mogoce smo pa le nasle res pravo metodo. Imajo nekak ogromen aparat ki spominja na dinozavrovo jajce - kaksen meter in pol visoko. Zanimivo.... Nebolece. Na koncu ti pa se ohlapno kozo po postopkih nategnejo z radiofrekvenco...


tole mi zdi preveč podobno ultrazvočni kavitaciji...nebi hvala
Feels so good being bad...There’s no way I’m turning back!
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 23. Jan. 2012 9:08

Punce a ne bi malo več športale in malo manj jedle?

Moja prijateljica je šla 2 leti nazaj na kavitacijo; po 2 letih ima še enkrat več celulita; se ji je vse nazaj nabralo. Pa če bo katera imela težave s strdki po 40 letu, se spomnite na kavitacijo.
T3jcha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a T3jcha » 26. Sep. 2012 11:03

Da ne odpiram nove teme, zanima me ali je bila katera na kavitaciji v Pikici na i? Sedaj so v Šiški. Delala mi je z neko napravo, čutila sem toploto na koži, nobene frekvece v ušesih. Zanima me ali obstaja takšna naprava za kavitacijo z učinkom razbijanja maščob, ali je to samo en lari fari?
Radovednost je ubila mačko

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov