Ogrci

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
angie55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 19. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a angie55 » 12. Feb. 2011 19:14

Kakšen je postopek čiščenja in zdravljenja t-predela kože proti tej nadlogi?
Ima katera že izkušnje s tem? Je kozmetičarka kaj izboljšala stanje kože? Ali se splača dati denar?
Uporabniški avatar
¤*sunshine*¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 13. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤*sunshine*¤ » 13. Feb. 2011 16:25

heii! no tole je pa tema oz. težava, ki sem jo dolgo imela tudi sama..in sicer akne.. no bolj mozoljčki. glede kozmetičarke ti priporočam da greš ( js ko sem šla sem mela eno leto čisto čisto kožo, ampak potem so se mi spet pojavli ampak jih je bilo veliko manj kot prej)! AMPAK ti svetujem da se dobro pozanimaš o kozmetičarki h kateri imaš namen iti, kajti jaz sem šla k uni ki mi je vedno dobro naredila vedno sem zahtevala isto punco ko sem šla pa nazadnje je ta punca bila na porodniški in so mi je nego obraza naredila druga punca. ko sem šla domov je bilo use uredu čez kakšen teden sem pa po obrazu fasala neko infekcijo po koži in je zgledal grozno grdo, tega sem se zdj v kakšnih 8mececih končno rešila ampak še vedno ne čisto ( ne vid se več tok)..tko da pazi h komu greš na nego obraza ker obraz je le obraz in koža je le koža!! glede samega postopka čiščenja kože je pa ponavad tko da ti najprej umiri kožo z nekakšno "masažo" obraza, pri tem porabi kremo, nato ti s koker šivanko in vatko začne čistiti ogrce po vsem obrazu tudi učasih za ušesi in po predelu dekolteja, potem ti use razkuži da se od stiskanja ne prenašajo naprej te bakterije, nato ti potem še enkrat s kremo pomiri kožo in to je to..mislm da nisem nič pozabla :D Lp
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 13. Feb. 2011 17:12

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
angie55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 19. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a angie55 » 13. Feb. 2011 17:38

hei sunshine hvala za dober odgovor..
Bi blo fino probat ja enkrat to.
Kaj pa neka zdravljenja z laserji?
A obstaja samo ta metoda za proti ogrcem?
Pa mal čudno da s kremo potem mažejo obraz če gre za mastno kožo

Sirova štručka sm sprobala metodo z ricinusovim oljem...
Niti nimam kaj rečt...sem jo en teden v bistvu prakticirala, no ja, potem pa se mi je malo višje na čelu naredilo še malo več ogcev!? pa sem jo raje opustila..Najbrž bom to sprobala še kdaj samo za predel nosu ki mi je najbolj problematičen...
Uporabniški avatar
¤*sunshine*¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 13. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤*sunshine*¤ » 13. Feb. 2011 19:07

ni za kej :) te kreme so drgač tko da ona glede na tvoj tip kože kero kremo al pa ma sam tako k navlaži pač obraz. am laserka terapija nevem... drgač sm bla pa js na eni terapiji pri dermatologih na Parmovi ( v lesnini) to je pa bla terapija z nekakšnimi lučkami ( modro in rdečo) usaka ma svoj pomen..in pač to je use skp stran vržen denar...( to sem šla glede tega kar sm mela po faci) in so zlo nestrokovni ... dermatologinja me je uprašala ene 3x če se po faci brijem da je to od britja :mad: :?: tko da ke ti ne priporočam..prou z laserjem je pa tko..moj biuši sošolc je šou na laser in je meu fulll lepo kožo! :)
Uporabniški avatar
angie55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 19. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a angie55 » 14. Feb. 2011 11:38

aha sošolc mel lepo kožo ko je šel na laser terapijo, bo treba si
kej prebrat o tem..
ah sej teh ogrcev se sploh ne da znebit, to je tok trdovratno:/
sam za par dni maš kokr tok lepo kožo lahko če si jih stisneš...
potem pa je spet isto, samo stiskanje ni priporočjivo, js
mam občutek da se ti potem lojnica samo še poveča:/

kaaj a kozm. ti je rekla da maš tako kožo zato ker se briješ :!:
pa kaj še..
Uporabniški avatar
¤*sunshine*¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 13. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤*sunshine*¤ » 14. Feb. 2011 15:09

ja on je meu res lepo kožo pol kr on je meu po obeh licih une velike gnojne akne..sam zdj nevem a je to treba večkrat it al ne... am ja ogrci zarad nečistoč ratujejo kr koža itq kr požera te nečistoče u zraku hehe...ne ne še huj..DERMATOLOGINJA mi je to rekla kao da zard britja sj sm ji povedala svoje kr dt 500€ za terapije pol pa prčakuješ strokovno mnenje in pomoč pa ti prbije da maš neki vnetje pod kožo od britja...dost žalostn dons zgleda usak kreten lahko odpre svoj dermatološki s.p.:mad: ... drgač sm se pa učer spomnla ene kreme k jo js uporablam...je krema DENVITA naročiš jo prek spleta stane 40€ je pa iz morskih alg..sam da nauš zdj mislna da kej smrdi :) hehe sploh nima vonja niti nč...ampak men je to še najbl pomagal..loh uprašam sestro k mi to kremo naroča prek neta kje to naroči pa ti povem? :D :mad:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]