Tangle Teezer

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Tejcuu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 1. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tejcuu » 13. Jan. 2011 17:55

Danes sem ravno nabavila krtačo Tangle Teezer. Ko sem jo potegnila iz embalaže to je bila prozorna škatlica mi ni ravno padla v oko. Kasneje sem jo potegnila skozi moje "zvozlane" lase in morem reči da je super! Sama imam dolge, močne in hitro mastne lase zato upam na čim boljše. Sedaj pozimi se mi lasje hitro na elektrijo in upam da bo res pomagala.. če jo katera iz med vas ima prosim da malo komentirate in poveste kakšne izkušnje imate z njo. Sama jo imam v rožnati pravzaprav floroscent pink.


Slika
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 13. Jan. 2011 18:12

odkrito rečeno, sploh nisem slišala še za to...in funkcija tega je? :?
Tejcuu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 1. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tejcuu » 13. Jan. 2011 19:51

UG84 napisal/-a:odkrito re�eno, sploh nisem sli�ala �e za to...in funkcija tega je? :?


Dobiš mehkejše lase, bolj se svetijo, razčeseš jih brez držanja za lase (da se ne vlečeš) če imaš kodre pa čez kakšna 2 mesece peprosto izginejo ;)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 15. Feb. 2011 12:53

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Tejcuu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 1. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tejcuu » 15. Feb. 2011 12:59

sirova štručka napisal/-a:zdej, ko jo že en čas uporabljaš, kak se kej obnese?


Moram reči da sem prvo mislila kakšen šit je to potem pa sem bila kr presenečena. Sploh ne vleče las (razen, če imaš res zavozlane), fajn je, ko imaš po šamponu balzam na laseh da se takrat počesaš in moram reči da je bilo teh 20 € vrednih :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 15. Feb. 2011 13:08

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 15. Feb. 2011 13:08

Čist brezveze, če mene vprašaš - itak gre z balzamom na laseh (& če niso RES zavozlani) tud čist navadni glavnik normalno skozi. :P
Tejcuu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 1. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tejcuu » 15. Feb. 2011 14:11

sirova štručka napisal/-a:na youtubu sem neki gledla in ko se se tiste črnke česale je blo slišat tko kot bi konja štriglale :D:D

Kaj pa ti njeni učinki o katerih si pisala? Je kaj na tem?
Ker za razčesat je men glavnik za dva evra čist ok, če pa obstaja kaka super duper krtača, ki bo moje laske naredla svilnato mehke lalala... pa tud ni problem dat 20€
Pa glede kodrov, si napisala da izginejo? A pol ni za mene, ker js si sama kodram lase in hočem imet skodrane?


Men ravno svilnatih (še) ni naredila saj se to (baje) opazi po tem, ko jo uporabljaš okoli 2 meseca (saj iskreno povedano ne vem kako dolgo jo imam). Glede kodrov ne sej ta krtača ti lase ne zravna ampak pač piše, če jih maš in se jih hočeš rešiti

@purple_rain: Če je teb to brezveze pa jaz ne morem pomagat ;)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 15. Feb. 2011 21:42

^^ni treba pomagat, hvala :D, sam hočem rečt, mal mi je trapasto dajat denar za neki, kar itak že navaden glavnik naredi enako; priznam sem pa mal površno prebrala in spregledala tisto o "ravnanju" kodrov & stuff, to pa, ok, razumem potem, če res tko deluje.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov