Alverde

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 22. Dec. 2010 10:43

Zasledila sem nov šampon Alverde proti prhljaju na spletu, baje iz že poznane linije za nečisto kožo.

Ga je že katera videla v katerem DM?

Imajo tudi novo avokado masko za lase iz istoimenske linije, to je že v DM in je krasna. Nisem pa zasledila iz te družine še fluid za lase, ki pa vsebuje takoj na začetku alkohol, pa niso neke baš dobre kritike, samo toliko, da to naj bi tudi še prišlo k nam:

Pol sta tukaj še šampon in balzam za rdeče lase (halo, zakaj tega ni pri nas, no!). A mogoče je katera kje videla, jaz nisem:

Grem v četrtek v en večji DM pogledat, če kaj od tega že je pri nas, sploh šampon bi mi neizmerno koristil. Če katera prej vidi pa naj prosim javi :)
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 22. Dec. 2010 11:10

obožujem alverde! :D ko sem bila noseča, mi je začela vsa kozmetika, razen naravne, smrdet, zato sem imela veliko večino negovalne kozmetike te znamke.
všeč so mi njhiovi geli za tuširanje, body butter za telo :hearts: , vrtničin tonik za obraz in mleko za čiščenje...
za tamalega tudi kupujem njihove kreme in šampone :D

Slika

edino kreme za obraz še nisem našla, ki bi mi pri njih ustrezala.

od dekorativne koznetike so mi pa všeč njihove LE oz. TE.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 22. Dec. 2010 11:22

Tale balzam iz otroške kolekcije sem si tudi jaz kupila in je fajni ker je res masten, pa tudi penca ni slaba, čeprav za make-up mi pa ni bila dovolj.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 22. Dec. 2010 17:32

Uporabljam kar veliko stvari: šampon, balzam, robčke za odstranjevanje ličil in pa mleko za odstranjevanje ličil, milo za roke. Tole penico imam tudi jaz, uporabljam pa jo kot milo za tuširanje.
Sem se že odločila, da bom tudi dojenčku kupovala kar njihovo kozmetiko ( če mu bo pasala).
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 22. Dec. 2010 17:39

Sama uporabljam njihov šampon za lase, ki mi ustreza.
Drugače pa sem sprobala kremi: avokado in aloe vera fluid.
Prva mi je na žalost povzročila mozoljčke, tako da jo imam za obnohtno kožico itd, ta druga pa je kar dobra, ampak sem jo zamenjala z jojobinim oljem.
V redni uporabi so pri meni še balzam za ustnice z ognjičem, ki mi res neguje ustnice ter krema za okrog oči Augentrost?-smetlika v glavnem.
Imeli so res nekaj dobrih izdelkov, pa so na žalost nekaterim spremenili recept in evo ti alcohola kolikor hočeš.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 22. Dec. 2010 20:50

Ja tudi jaz vsakič manj uporabljam njihovo kozmetiko, ker povsod v izdelke dodajajo alkohol. :? Se mi zdi res škoda, ker za to ceno si dobil res kvalitetne izdelke!
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 07. Feb. 2011 0:04

Je že katera sprobala novo masko za lase?
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 07. Feb. 2011 0:27

Misliš Traube Avocado?
Jaz jo mam, no. Pa saj je ok, če jo pustim gor 15 min...če pa jo mam 3min, kot piše, pa ni nič haska...
Kaj vem, meni se ne zdi nek presežek, no. Kar pa nikakor ne pomeni, da je slaba :D Samo pač ni moja idealna maska za lase, jo še iščem in ta je ena izmed mnogih, ki je na preizkušanju. Naslednjič bom vzela katero drugo.

(še vedno žalujem za Tigijem...)
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Feb. 2011 10:23

trenutno imam od alverde neko kremo za telo z olivnim izvlečkom. in je the best.
deodorant, ki žal ni za moje tekaške aktivnosti, smrdim ko pridem nazaj. za čez običen dan je pa čist ok.
uporabljam pa še njihov make-up odstranjevalec in mi je najboljši.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 07. Feb. 2011 14:17

positive vibration napisal/-a:Misliš Traube Avocado?
Jaz jo mam, no. Pa saj je ok, če jo pustim gor 15 min...če pa jo mam 3min, kot piše, pa ni nič haska...
Kaj vem, meni se ne zdi nek presežek, no. Kar pa nikakor ne pomeni, da je slaba :D Samo pač ni moja idealna maska za lase, jo še iščem in ta je ena izmed mnogih, ki je na preizkušanju. Naslednjič bom vzela katero drugo.

(še vedno žalujem za Tigijem...)


Ja to avokadovo sem mislila. Mene predvsem moti, da je toliko alkohola notri, kar pomoje ne bi bilo fajn za moje suhe lase.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 07. Feb. 2011 14:26

Saj ravno zato sem jaz raje vzela masko, ker ima alkohol na 4..mestu. Balzam ga ima že na 3.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 07. Feb. 2011 14:29

Jaz sem med drugim dobila tole:
Slika
v Cosmo obdarovanju in bi pohvalila Alverde Macadamianuss body butter, ki mi je res super. Vsekakor si ga bom z veseljem kupla, ko ga porabim in priporocam, ce mate suho pa obcutljivo kozo. Pa se tak rahel in ful prijeten vonj ima. Hvala rinca :D
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 07. Feb. 2011 21:12

Slučajno kira uporablja uno za okol oči, ko je na roll-on (ne vem točno kak se imenuje)? Me zanima če daje kaj bolj frišen videz pa da blaži videz podočnjakov al pa kej, da ne rabim dat kile fasade gor ko par dni bolj slabo spim.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Feb. 2011 21:15

Mene pa zanima če je še kakšna krema ta obraz brez alkohola? :?
Imam tastaro olivo, pa mi je premastna, tako da je le za ekstra suha območja.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 08. Feb. 2011 0:29

Tearjerker napisal/-a:Slučajno kira uporablja uno za okol oči, ko je na roll-on (ne vem točno kak se imenuje)? Me zanima če daje kaj bolj frišen videz pa da blaži videz podočnjakov al pa kej, da ne rabim dat kile fasade gor ko par dni bolj slabo spim.


jaz to imam sam ne pomaga ful... od garniera. ma ni neke razlike če si dam to gor al ne. sam fuuuul paše se s tem mazt in včasih kr avtomatsko mažm ko kej berm, ki je tako mrzlo. no ena prijatlca ga ima tudi samo takega ki ima še barvo notri (moj je zelen njen rjav) in tudi tisti ne dela čudežev. na smučanju sva si namazali vsaka eno oko s tem rjavim potem pa vprašali dva človeka na katerem očesu je pa so rekli da zgledata enako, potem smo namazale se oko enega ki je imel reees vidne podočnjake ma jaz nisem vidla razlike, ta prijatelca jo je malo pa tudi ona ne ve ali je bila halucinacija ker je vedla da je gor ali ne. (prav poskus smo nardile ker smo že mislile da smo čudne ko ne vidimo nobene razlike)
Thanks to denial, I'm immortal!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov