Beljenje zob

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
luseej
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 28. 4. 2008
Kraj: ORmoOž

Neprebrana objavaNapisal/-a luseej » 22. Nov. 2010 15:32

Zanima me, če je katera uporabila ta white light za beljenje zob in če je bil pozitiven učinek.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 22. Nov. 2010 16:20

ko sem jaz povprašala zobozdravnico o beljenju zob, je rekla, da je to bljižnjica do proteze. na sploh je odsvetovala vse belilne kreme, tudi vse zobne paste z 'whitening' učinkom.
...če nisi tukaj ravno zaradi reklamiranja... :mad:
Vsak raj ima svojo kačo.
Mr. Nobody
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Nobody » 22. Nov. 2010 21:32

NE uporabljate zobnih krem za beljenje zob, ker poškodujejo sklenino, zaradi grobe strukture. Če je želja po beljenju zob zaradi hude obarvanosti ali kaj podobnega, naj se to naredi s profesionalno metodo in nikakor ne s temi cenenimi rešitvami, ki naredijo več škode kot koristi.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 23. Nov. 2010 9:01

Tem ne odpiramo za vprašanja za en konkreten izdelek, zato sem jo preimenovala.
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 23. Nov. 2010 10:18

Je katera probala sodo bikarbono, naj bi tudi pomagala?
Drugače jih meni zobozdravnik enkrat letno lepo ščisti, spolira in so full bolj beli jih sploh ni potrebno dejansko belit :D
vrtavka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a vrtavka » 27. Nov. 2010 22:27

moja mama je zobozdravnica in pravi isto glede teh krem. Mislim, da celo sploh ne beli ljudem zob, ker je precej vprašljivo, kakšno škodo se naredi zobem na dolgi rok.
orhidelia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 2. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a orhidelia » 03. Dec. 2010 16:31

jaz sem si pobelila zobe pri zonozdravnici s pomočjo zoom lučke in je bla res fuuul opazna razlika, pa tut nobenih problemov s skelenjem in podobno nisem mela. je pa res da se pa kr dost plača, sam če je želja velika...
Mr. Nobody
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Nobody » 03. Dec. 2010 18:11

Orhidelia, koliko si pa plačala? Je to metoda z belilnim gelom in modro lučko? Je obstojno?
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 03. Dec. 2010 19:05

http://www.youtube.com/watch?v=WQYzYj-Hi_g

da ne bote take izpadle na koncu :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 03. Dec. 2010 19:23

Mr. Nobody napisal/-a:NE uporabljate zobnih krem za beljenje zob, ker poškodujejo sklenino, zaradi grobe strukture. Če je želja po beljenju zob zaradi hude obarvanosti ali kaj podobnega, naj se to naredi s profesionalno metodo in nikakor ne s temi cenenimi rešitvami, ki naredijo več škode kot koristi.


This. Jaz sem si lepo umivala zobe 2krat na dan s to za beljenje zob od signala pa so moji zobje postali kr precej bolj krhki in sem vprašala zobozdravnika, če je možno, da je to krušenje posledica teh krem in je reko da ja. Tako da mam zdaj raje kr navadno.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 04. Dec. 2010 12:58

Dioniz napisal/-a:http://www.youtube.com/watch?v=WQYzYj-Hi_g

da ne bote take izpadle na koncu :D


sej ne, da je pol amreiških zvezdnikov takih. eni res pretiravajo
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
orhidelia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 2. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a orhidelia » 04. Dec. 2010 14:42

mr. nobody, to je beljenje z gelom in zoom lučko. sam to ti mora res zobozdravnik delat, ne si pustit enim mazačem okol zob šarat. plačala sem pa 500 evrou, je pa obstojno.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 04. Dec. 2010 16:22

jaz sem brala o zoom beljenju na tujih forumih in baje, da nekatere ljudi to zelo zelo boli (ne pa vse), baje je to ena izmed hujših bolečin če maš smolo. Kot sem brala, ti zoom odpre sklenino in ti zob pobeli s peroksidom... Baje tudi, da se nekaterim kasneje vse "lepi" na zobe, se pravi imajo hitro spet rumene zaradi npr.kave, rdečega vina, itd. Ti nimaš teh problemov? Si dobila za domov tudi posebno zobno pasto, da vzdržuješ belino?
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Mr. Nobody
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Nobody » 04. Dec. 2010 22:41

Mislila je pač običajne zobne paste, torej tiste, ki niso namenjene beljenju zob. So pa razne Aquafresh ipd., ki jih je na desetine v vsaki trgovini, zanič.

Zelo dobra, učinkovita zobna pasta, ki jo priporočajo tudi zobozdravniki, je Paradontax. Ima pa neobičajen okus zaradi vsebnosti mineralne soli. Približno tako je, kot bi dal v usta ščepec soli, mogoče malce manj intenzivno, ampak se ga hitro navadiš.

Slika
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 05. Dec. 2010 9:44

Konkubina* napisal/-a:
katy. napisal/-a:Tako da mam zdaj raje kr navadno.

Kakšna je danes sploh "navadna" zobna pasta? :gruebel: Na vseh že piše kao: močna sklenina, bolj beli zobje, vedno svež zadah... Lahko kdo opredeli pojem navadna zobna pasta in poda par primerov?


Mhm maš prav, sej res več ni kake ki ne bi bla še nekaj zraven. Tako kot je reko Mr. Nobody sem misla take brez učinka beljenja je.
Meni je zobozdravnik svetoval, da menjaam zobne paste, da pač ko eno porabim ne kupim enake, ampak kakšno drugo, ker imajo vse paste nekatere sestavine različne.
Zdaj trenutno imam Colgate Herbal.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]