Kodri

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ljubljančanka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 8. 12. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubljančanka » 27. Jun. 2005 13:36

Sama imam sicer malo valovite lase,samo čim si lase počešem in pofenam,postanejo ravni,tako da mi razni preparati ala Tigi ne bi pomagali.Poskusila sem še z nekakšnimi dolgimi navijalkami,ne vem kako se jim reče,ampak so moji lasje preveč ubogljivi in postanejo ravno taki kakor sem si te navijalke naštimala,tako da so predvsem prekodrasti in sploh čudno stojijo.
Navadne navijalke mi pa lase scufajo.
Kakšne navijalke naj torej uporabljam,če želim kodre kot recimo Jessica Simpson in podobne?Si po navijalkah ne smeš počesat las ali kako lahko obdržiš to obliko?
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 27. Jun. 2005 13:37

ala jess rabis one fuuuul vlke navijalke
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 27. Jun. 2005 13:43

jaz, ko sem si zaželela kodraste lase, sem si jih navila s folijo. samo za to stvar moraš res imeti dolge lase, ker drugače se ti bojo preveč skodrali.

ja pa čisto simpl: vtrgaš kos folije, jo v roki zrolaš v svaljkec(kot da bi selala svalje iz testa), potem pa samo naviješ kot navadne navijalke, na vrhu pa skupaj zmotaš in drži. to je nekaj podobnega, kot so kazali enkrat na tv, v tisti reklami, samo da ne rabiš kupit navijalk, ampak si jih doma narediš
Uporabniški avatar
Ljubljančanka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 8. 12. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubljančanka » 27. Jun. 2005 14:14

Ja to z alufolijo sem tud že enkrat probala,pa sem bila kot en čuden pudel.Pa konice so ostale ravne nekje...Problem je, ker rabim eno stvar,ki je dost široka,da nimam čist majhnih kodrov in da nima tistih zobčkov,ker mi potem scufa lase.Pa tud pojma nimam kako si jih dat gor in nič.Neka finta je kako se jih da spredaj,kako na sredini in kako zadaj.Pa kdaj se to spoh da gor,si malo pofenaš prej ali kaj?
Drugače pa hvala za odgovor srčica*!
Uporabniški avatar
.:sonchika:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 165
Na forumu od: 11. 3. 2005
Kraj: Malo tu, malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a .:sonchika:. » 27. Jun. 2005 14:34

Probaj s tistim velikim nastavkom za fen. Meni vedno pomaga - mislim, da se mu reče difuzor. Nisem ziher.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 27. Jun. 2005 14:37

Emina napisal/-a:Micamaca, končajmo.
Bom pustila.


ok, tnx master :D ... drgač pa jst k mam tud čist nemogoče tenke lase (in bi lahk iz raznih postopkov za navijanje skor doktorirala :D ) ponavad uporabljam ježke... take večje velikosti... je sicer res, da ti spuljo neki las ampak je treba tud znat pravilno navijat... nikol na čist mokre lase ampak na vlažne in vedno je treba pazit da so špice lepo zavite okol viklerja...
druga manj komplicirana varianta je pa figaro... to je taka kovinska palca k se segreje in potem s tem navijaš lase, ki pa ne smejo bit mokri (jih morš prej posušit s fenom in krtačo če se ti da)
v vsakem primeru je pa tole kravžlanje las skrajno zamudno in si morš vzet čas... jst morm to vsak dan počet če ne sm k marija :?
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 27. Jun. 2005 18:08

ja navit je treba na vlažne, ne na mokre lase, pa ne razčesavat po navijanju...jas si jih ne navijam kr mam hvalabogu naravno skodrane lase :flehan:

pa meni niti malo ni všeč to da si jih z figarom naviješ kr se VIDI da niso natural kodri in mi ni všeč :roll: raje si iz vlažnih las 2 kitke spleti, pa ne jih zategnit, tak na easy, pol pa spat, pa maš zjutraj take luštno valovite lase pa se ne vidi da je umetno narjeno, ampak pač nesmeš pretrdih kitk splest :wink:

(vem vse kr si moja sestrična to navija in nevem kake vse metode uporablja tak da... :D )
as if.
Uporabniški avatar
*5!k@*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 19. 6. 2005
Kraj: pk urška~~>dvorana D

Neprebrana objavaNapisal/-a *5!k@* » 27. Jun. 2005 19:28

oh ja...blagor vam k si želite kodre...jst si lase sam zmočm pa se mi že skodrajoo....in to so sicr zelo lepi kodri....sam enin problem je ta da ko si počešm lase....se kodri razpustijo in ratajo ravno-kodrasti lsje...kt en gozd.....in to ne gre nikamor.....sovražm svoje lase.....grr[/img]
like~~>nimaM pudpi§a
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 27. Jun. 2005 19:54

Tut sama imam rahlo skodrane lase, ampak si jih najveckrat ravnam. Ce pa hocem imet kodre, si pa lase operem, potem pa se na mokre lase nanesem nekaj zeleja od fructisa (al kako se napise :oops: ) in si lase na vsaki strani obraza spnem s spangami (da naslednje jutro ne strlijo prevec :wink: ), ostale pa pustim tako kot so in grem takoj spat. Naslednji dan imam lepe kodre, ki pa svojo obliko (taksno kot mora biti) zadrzijo dva dni, potem pa je treba vse na novo :roll: . Sicer ne vem kolk je to zdravo, da hodim spat z mokro glavo, ampak tu pa tam se pa splaca poskusit :ja:
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 27. Jun. 2005 21:32

imam valovite lase, za katere se mi zdi, da postajajo vedno bolj skravžlani :) kar se kodrov tiče, dolgo nisem uporabljala nič, pred časom pa sem kupla Joico sprej, tko mal za osvežitev kodrčkov.
Mislim da moraš met za lepe kodre tudi malo svoje skravžlane, sicer lahko izpade umetno z navijalkami ali pa ti po dveh urah vse pade dol.
*Diamonds are forever*
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 28. Jun. 2005 6:48

Brez navijalk. Počešeš se pred kopanjem ali vmes in potem nič. Jaz uporabljam potem še nek nastavek na fenu (nimam pojma, kako se reče). Tut mene je blo mal panika, da se mi bodo lasje scufal, če se pol par dni ne počešem, ampak z malo boljšimi šamponi sploh ni problema. Pa še česat se ni treba vsak dan. :wink:
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 28. Jun. 2005 9:29

LyLa napisal/-a:tko da če ma kera nasvet kak nardit take velke kodre, ki jih fura recimo teta anderson (KLIK) ji bom zelo hvaležna. jst sm namreč že obupala malo...

jst tudiii :? to sploh ni fer, če hočem met take me more prou kolegica zrihtat pa še hmal se vse skupi podre ker moji lasje siljo po svoje :cry:
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 28. Jun. 2005 10:02

ah to je še najmanjši problem... odvisno od dolžine las jih vlažne naviješ na največje ježke (take da so lasje vsaj dvakrat oviti okol) in potem posušiš s fenom... počakaš da se mal shladi in potem previdno odviješ in mal streseš glavo navzdol... če je rezultat željen pol je zadeva končana, če pa pride preveč skravžlan vse skp pa se še razčešeš s široko krtačo

aja... pa vikler mora bit čimbližje korenu las tko da ne smeš prevelke pramene navijat
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 28. Jun. 2005 10:08

*5!k@* napisal/-a:oh ja...blagor vam k si želite kodre...jst si lase sam zmočm pa se mi že skodrajoo....in to so sicr zelo lepi kodri....sam enin problem je ta da ko si počešm lase....se kodri razpustijo in ratajo ravno-kodrasti lsje...kt en gozd.....in to ne gre nikamor.....sovražm svoje lase.....grr[/img]


eto pri meni je čist isto in ne vem več kaj naj naredim.....ne bom se več česala le tak mi bodo kodri ostali..h hehe :razz:
Uporabniški avatar
petyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 7. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a petyka » 28. Jun. 2005 11:05

*Ela* napisal/-a:ja navit je treba na vlažne, ne na mokre lase, pa ne razčesavat po navijanju...jas si jih ne navijam kr mam hvalabogu naravno skodrane lase :flehan:

pa meni niti malo ni všeč to da si jih z figarom naviješ kr se VIDI da niso natural kodri in mi ni všeč :roll: raje si iz vlažnih las 2 kitke spleti, pa ne jih zategnit, tak na easy, pol pa spat, pa maš zjutraj take luštno valovite lase pa se ne vidi da je umetno narjeno, ampak pač nesmeš pretrdih kitk splest :wink:

(vem vse kr si moja sestrična to navija in nevem kake vse metode uporablja tak da... :D )



js delam to s kitko pol me pa vsi sprašujjo če sm si navila s kodralnikom....
I just want 2 hold u again

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]